vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3184 článků.
Zobrazeny články: 2721 - 2760
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 78 79 80

Středočeským hasičům kvůli bouřce přibylo výjezdů Středočeským hasičům kvůli bouřce přibylo výjezdů Mezi nejvíce postižené okresy patřilo i Příbramsko. Těžce zraněného motorkáře převážel do nemocnice vrtulník Těžce zraněného motorkáře převážel do nemocnice vrtulník Řidič motorky měl v dechu 2,5 promile. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly Příbram patří cenově k průměru Středočeského kraje.
U Hluboše na Příbramsku zemřel řidič po nárazu do stromu (VIDEO) U Hluboše na Příbramsku zemřel řidič po nárazu do stromu (VIDEO) Příčina nehody se prozatím vyšetřuje. Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Firma Skanska má na dokončení stavby už jen rok a půl. FOTOGALERIE Vyteklý olej v Anenské, nehoda u Obory Vyteklý olej v Anenské, nehoda u Obory Na místě již zasahují hasiči. FOTOGALERIE Odstavený vůz omezuje provoz na kruhém objezdu u Obory Odstavený vůz omezuje provoz na kruhém objezdu u Obory Z místa nejsou hlášena žádná zranění. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Kam jezdíte tankovat pohonné hmoty vy? Řidička Audi dostala smyk, škoda vyšplhala na milion Řidička Audi dostala smyk, škoda vyšplhala na milion K nehodě došlo na konci července u Obořiště. Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Výstavba nové kanalizace zatížila rozpočet dalšími cca 5 miliony korun, hotovo by …
Rychlostní silnice R4 je ve směru na Příbram uzavřena kvůli nehodě dvou vozů Rychlostní silnice R4 je ve směru na Příbram uzavřena kvůli nehodě dvou vozů Ilustrační foto: Na místě jsou již policisté a záchranáři. Nebezpečnou křižovatku v Nepomuku brzy nahradí kruhový objezd Nebezpečnou křižovatku v Nepomuku brzy nahradí kruhový objezd Šesti ramenný kruhový objezd vyjde na 34 milionů korun. Dva řidiči, dvě nehody a oba přes 3 promile Dva řidiči, dvě nehody a oba přes 3 promile Nehody naštěstí skončily jenom lehkým zraněním. Počet nehod od začátku roku roste, těch tragických ubylo Počet nehod od začátku roku roste, těch tragických ubylo Jen za červenec bylo těžce zraněno 16 osob. V červenci zemřelo na silnicích zatím 78 lidí, letos nejvíc V červenci zemřelo na silnicích zatím 78 lidí, letos nejvíc Nejlepším měsícem byl prozatím leden. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Benzin oproti minulému týdnu klesl jenom o 3 halíře. Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku O rozsudku rozhodl nový znalecký posudek. Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Projekt byl spolufinancován z dotací EU. Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Zkouška, při které se ulice prolévala vodou, se nejspíš bude opakovat. Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Muž byl ošetřen v příbramské nemocnici.
Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Ilustrační foto: Na místě zasahuje policie i záchranáři. Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Na místě se tvoří kratší kolony. Jak v Příbrami pokračují opravy silnic? Jak v Příbrami pokračují opravy silnic? Dopravu v Příbrami přes léto tradičně omezuje několik uzavírek. Na Plzeňsku se srazily tři osobní vozy, zranění jsou dva lidé Na Plzeňsku se srazily tři osobní vozy, zranění jsou dva lidé K něhode došlo při předjíždění jednoho z vozů. FOTOGALERIE Benzin ve středních Čechách zlevnil mírně, nafta o 27 haléřů Benzin ve středních Čechách zlevnil mírně, nafta o 27 haléřů Na Příbramsku natankujete litr benzinu téměř nejlevněji. Nehoda u Hypernovy, projíždějte opatrně Nehoda u Hypernovy, projíždějte opatrně Ke zranění naštěstí nedošlo. FOTOGALERIE Muž zkolaboval za jízdy, musel být resuscitován Muž zkolaboval za jízdy, musel být resuscitován Po kolapsu muž narazil do stromu. Motorkář nedodržel bezpečnou vzdálenost a naboural Motorkář nedodržel bezpečnou vzdálenost a naboural Událost se odehrála v pondělí odpoledne. Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Do projektu Kniha do vlaku jsou zapojeny již desítky měst. Firmě Arriva Transport ČR loni vzrostl zisk na 161 milionů Kč Firmě Arriva Transport ČR loni vzrostl zisk na 161 milionů Kč Společnost Arriva provozuje autobusovou dopravu i v Příbrami.
Přes víkend policisté vyjížděli k 17 nehodám Přes víkend policisté vyjížděli k 17 nehodám Ilustrační foto: Ve třech případech došlo k těžkému zranění. Nehoda nedaleko Dubence, naštěstí bez zranění Nehoda nedaleko Dubence, naštěstí bez zranění K nehodě došlo na křižovatce silnic 4 a 118. Řidič zboural plot u Oxygenu Řidič zboural plot u Oxygenu K nehodě došlo dnes po poledni. FOTOGALERIE Benzin ve středních Čechách zdražil, nafta naopak zlevnila Benzin ve středních Čechách zdražil, nafta naopak zlevnila V textu najdete tabulku s přehledem cen celých středních Čech. V pololetí nejčastěji zavinili nehody řidiči z Ostravy a Prahy V pololetí nejčastěji zavinili nehody řidiči z Ostravy a Prahy Příbram se umístila přibližně v polovině žebříčku. Opilý řidič naboural a odjel Opilý řidič naboural a odjel Řidiči policie naměřila téměř tři promile alkoholu. Pozor, v Příbrami se uzavře kvůli rekonstrukcím několik ulic Pozor, v Příbrami se uzavře kvůli rekonstrukcím několik ulic Uzavírky ovlivní i městskou hromadnou dopravu. Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Příbram ročně na parkovném vybere 3,4 milionů. Policisté o prázdninách zkontrolovali již přes 1000 vozidel Policisté o prázdninách zkontrolovali již přes 1000 vozidel Při kontrolách udělili 184 pokut za téměř 100 tisíc korun. MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus Hromadnou dopravu v Příbrami provozuje společnost Arriva.
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 78 79 80


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz