vývoj COVID-19
5. 3. 2021
Bezděkov 1
Bohostice 2
Bohutín 27
Borotice 8
Bratkovice 3
Březnice 44
Buková u Pb 1
Bukovany 5
Čenkov 5
Cetyně 2
Chotilsko 3
Chrást 2
Chraštice 1
Čím 5
Dlouhá Lhota 8
Dobříš 146
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 12
Drásov 8
Drevníky 6
Drhovy 3
Dubenec 2
Dublovice 10
Dubno 5
Háje 11
Hluboš 22
Hlubyně 1
Horčápsko 1
Hřiměždice 7
Hudčice 9
Hvožďany 12
Jablonná 15
Jesenice 6
Jince 47
Kamýk n. V. 17
Klučenice 11
Kňovice 3
Kosova H. 10
Kotenčice 3
Koupě 1
Krásná H. 10
Křepenice 5
Křešín 2
Láz 14
Lazsko 5
Lešetice 2
Lhota u Pb 8
M. Hraštice 21
Milešov 8
Milín 24
Modřovice 2
Mokrovraty 25
Nalžovice 18
Narysov 9
Nechvalice 10
Nečín 6
Nedrahovice 9
Nová Ves p. P. 25
Nové Dvory 4
Nový Knín 31
Obecnice 30
Obořiště 8
Obory 1
Ohrazenice 6
Osečany 12
Ostrov 4
Ouběnice 4
Pečice 6
Petrovice 18
Pičín 5
Počaply 2
Počepice 2
Podlesí 15
Příbram 605
Prosen. L. 12
Řadíč 3
Rosovice 28
Rožmitál p. T. 51
Rybníky 4
Sádek 5
Sedlčany 102
Sedlec-Prč. 40
Sedlice 4
Smolotely 3
Solenice 6
Stará Huť 22
Štětkovice 1
Suchodol 2
Svaté Pole 14
Svatý Jan 4
Svojšice 2
Tochovice 8
Třebsko 21
Trhové Dušníky 7
Tušovice 4
Velká Lečice 6
Věšín 6
Višňová 18
Volenice 1
Voznice 7
Vrančice 7
Vranovice 9
Vševily 2
Vys. Chlumec 6
Vysoká u Pb 6
Zalužany 5
Zduchovice 10
Županovice 2
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3142 článků.
Zobrazeny články: 2721 - 2760
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 77 78 79

Silnice 4 byla u Příbrami uzavřená, při nehodě se zranilo 6 lidí Silnice 4 byla u Příbrami uzavřená, při nehodě se zranilo 6 lidí U nehody zasahovaly i dva vrtulníky. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Uvnitř článku najdete i přehlednou tabulku s cenami. V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar Obyvatelé Rožmitálské ulici si pravidelně stěžují na vysoký hluk z dopravy.
Za červen se na Příbramsku bouralo 119 krát Za červen se na Příbramsku bouralo 119 krát Jedna z nehod bohužel skončila tragicky. Tři vozy se srazily v Třebsku, jsou hlášena i zranění Tři vozy se srazily v Třebsku, jsou hlášena i zranění Při průjezdu dbejte zvýšené opatrnosti. Odstavený kamion blokoval dopravu u Čenkova Odstavený kamion blokoval dopravu u Čenkova Na místě se tvořily kolony. Bouře vyvracela stromy i na Příbramsku Bouře vyvracela stromy i na Příbramsku Stromy spadly na cestu například u Višňové u Příbrami. U Milína skončilo auto v příkopu U Milína skončilo auto v příkopu Následky nehody jsou v tuto chvíli již odstraněny. Uzavírka ulice K Dolu Marie poznamená i linky MHD Uzavírka ulice K Dolu Marie poznamená i linky MHD Přinášíme informace o plánované uzavírce části ulice K Dolu Marie. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Nejdražší benzín zůstává na Benešovsku.
Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? V rámci projektu IPRM budou opraveny 4 ulice na příbramském sídlišti. V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce Problémy se nevyhnuly ani Hrabákově ulici. Doprava v Příbrami kolabuje kvůli něhodě u Obory Doprava v Příbrami kolabuje kvůli něhodě u Obory Místu střetu se raději vyhněte. Aktuálně: Sražená chodkyně na kruhovém objezdu u Obory Aktuálně: Sražená chodkyně na kruhovém objezdu u Obory Na místě zasahuje i rychlá záchranná služba. Nehoda ve Zdabořské, projíždějte opatrně (VIDEO) Nehoda ve Zdabořské, projíždějte opatrně (VIDEO) Jedná se dnes již o několikátou nehodu přímo v Příbrami. Rally Příbram se letos nepojede, organizátoři nesehnali dost peněz Rally Příbram se letos nepojede, organizátoři nesehnali dost peněz Závody se měly uskutečnit na začátku října. Litr benzinu před prázdninami opět zdražil Litr benzinu před prázdninami opět zdražil Benzin ve středních Čechách podražil, nafta zlevnila. Nehoda tří vozů uzavřela křižovatku u Asie Nehoda tří vozů uzavřela křižovatku u Asie Dopravu na místě řídí PČR. FOTOGALERIE Pozor u Evropské, havarovalo zde několik aut Pozor u Evropské, havarovalo zde několik aut Na místě je již Policie České republiky. Nehoda v Rožmitálské ulici komplikuje dopravu v okolí Nehoda v Rožmitálské ulici komplikuje dopravu v okolí Kolony se tvoří i v Husově ulici.
Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta zlevnila Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta zlevnila Střední Čechy jsou cenově lehce na celorepublikovým průměrem. U Orlické přehrady auto srazilo čtyři chodce, jsou zranění (VIDEO) U Orlické přehrady auto srazilo čtyři chodce, jsou zranění (VIDEO) Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Od včerejška jsou uzavřeny ulice Jáchymovská a Gen. Kholla Od včerejška jsou uzavřeny ulice Jáchymovská a Gen. Kholla Uzavírka potrvá zhruba do poloviny letních prázdnin. Motorka skončila pod dodávkou, v Husově ulici se tvoří kolony Motorka skončila pod dodávkou, v Husově ulici se tvoří kolony Nehoda se podle dostupných informací obešla bez zranění. Až do konce června bude uzavřená ulice U Lilky Až do konce června bude uzavřená ulice U Lilky Ulice je uzavřena již od tohoto víkendu. Cena benzinu ve středních Čechách mírně stoupla, nafta zlevnila Cena benzinu ve středních Čechách mírně stoupla, nafta zlevnila Nejdražší benzín natankujete na Benešovsku. Nehoda na kruhovém objezdu v Seifertově ulici Nehoda na kruhovém objezdu v Seifertově ulici Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Na stavbě prodloužení k silnici 118 se již pracuje, hotovo by mělo být do konce … FOTOGALERIE Dvě havárie cyklistů v jeden den Dvě havárie cyklistů v jeden den Oba skončili jen s lehkým zraněním. Tento týden přinesl vážné nehody, zasahoval u nich vrtulník Tento týden přinesl vážné nehody, zasahoval u nich vrtulník Při jedné z nehod došlo k úmrtí.
Ceny pohonných hmot stále rostou Ceny pohonných hmot stále rostou Cena za litr pohonných hmot za několik měsíců vzrostla přibližně o 3 koruny. Nehoda u Obory komplikuje odpolední provoz Nehoda u Obory komplikuje odpolední provoz K nehodě došlo jen před několika málo minutami. Na silnici č. 18 u Příbrami zemřela včera při nehodě žena Na silnici č. 18 u Příbrami zemřela včera při nehodě žena Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Na Plzeňsku shořel bus, který vezl školáky, nikomu se nic nestalo Na Plzeňsku shořel bus, který vezl školáky, nikomu se nic nestalo Doprava mezi Příbramí a Plzní by již neměla být omezena. Květen na příbramských silnicích se neobešel bez tragického úmrtí Květen na příbramských silnicích se neobešel bez tragického úmrtí Dalším 8 lidí bylo těžce zraněno. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně stouply Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně stouply Nejdražším okresem je Benešov. V Bratkovicích na Příbramsku se srazilo auto a vlak, řidič zemřel V Bratkovicích na Příbramsku se srazilo auto a vlak, řidič zemřel Odstraňování následků nehody stále trvá. Březnická bude uzavřena až do poloviny července Březnická bude uzavřena až do poloviny července Rekonstrukci provádí společnost BÖGL a KRÝSL. U Spáleného Poříčí se srazila dvě auta, jeden řidič zemřel U Spáleného Poříčí se srazila dvě auta, jeden řidič zemřel Silnice byla přes 4 hodiny neprůjezdná. Porouchané auto v kolejišti na dvě hodiny uzavřelo trať Porouchané auto v kolejišti na dvě hodiny uzavřelo trať Ženě se uprostřed přejezdu rozbil vůz.
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 77 78 79


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz