vývoj COVID-19
25. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 9
Borotice 5
Bratkovice 1
Březnice 47
Buková u Pb 5
Bukovany 2
Čenkov 3
Cetyně 2
Chotilsko 7
Chrást 2
Čím 11
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 91
Dolní Hbity 8
Drahenice 2
Drahlín 13
Drásov 3
Drevníky 1
Dubenec 10
Dublovice 5
Dubno 4
Háje 8
Hluboš 2
Hlubyně 3
Horčápsko 1
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 6
Jesenice 8
Jince 11
Kamýk n. V. 7
Klučenice 6
Kňovice 1
Korkyně 1
Kosova H. 4
Kotenčice 1
Koupě 1
Kozárovice 2
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lešetice 3
Lhota u Pb 5
M. Hraštice 12
Milín 24
Modřovice 1
Mokrovraty 12
Nalžovice 5
Narysov 8
Nechvalice 4
Nečín 4
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 7
Nový Knín 15
Občov 4
Obecnice 15
Obořiště 10
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Petrovice 15
Pičín 9
Počaply 1
Podlesí 17
Příbram 307
Příčovy 5
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Sádek 3
Sedlčany 31
Sedlec-Prč. 34
Smolotely 5
Solenice 14
Stará Huť 11
Štětkovice 1
Svaté Pole 3
Svatý Jan 2
Tochovice 11
Třebsko 8
Trhové Dušníky 5
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 7
Voznice 4
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 5
Vysoká u Příbramě 3
Zalužany 4
Zduchovice 1

Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3086 článků.
Zobrazeny články: 2721 - 2760
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 76 77 78

Během jízdy mu ulítlo kolo Během jízdy mu ulítlo kolo Uvolněné kolo narazilo do protijedoucího vozu. Po čelním nárazu zůstal řidič hospitalizovaný v nemocnici Po čelním nárazu zůstal řidič hospitalizovaný v nemocnici Ilustrační foto: K nehodě došlo ve čtvrtek odpoledne. Opilý muž byl převezen na záchytku v poutech Opilý muž byl převezen na záchytku v poutech Přístroj ukázal 2,5 promile alkoholu v dechu.
Dubnové nehody ve fotografiích Dubnové nehody ve fotografiích Podrobnou statistiku najdete v textu. FOTOGALERIE Nedala přednost u Lidlu Nedala přednost u Lidlu K nehodě došlo dnes odpoledne. Město vybralo dodavatele rekonstrukcí několika ulic Město vybralo dodavatele rekonstrukcí několika ulic Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět stouply Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět stouply V článku naleznete i podrobnou tabulku s cenami. Opilý řidič způsobil škodu 220 tisíc korun Opilý řidič způsobil škodu 220 tisíc korun Muž nadýchal 1,5 promile. Mariánská se bude prolévat vodou, zjistí se tak, kde je chyba Mariánská se bude prolévat vodou, zjistí se tak, kde je chyba Ulici rekonstruovala společnost Strabag. R4 bude zúžena téměř do konce května, ráno zde pracovali 2 lidé R4 bude zúžena téměř do konce května, ráno zde pracovali 2 lidé Aktuálně je na rychlostní silnici R4 hned několik dopravních omezení. FOTOGALERIE
Inženýrské sítě v Březnické udělá 1. SčV za necelé 3 miliony Inženýrské sítě v Březnické udělá 1. SčV za necelé 3 miliony Rekonstrukce inženýrských sítí prodlouží dobu, po kterou bude ulice uzavřeny. Motorkář a cyklista neukočírovali své stroje Motorkář a cyklista neukočírovali své stroje K nehodám došlo tento víkend. Nehoda na R4, projíždějte opatrně Nehoda na R4, projíždějte opatrně K nehodě došlo na 35.km v směru na Prahu. FOTOGALERIE Ulice K Dolu Marie bude od pondělí uzavřena Ulice K Dolu Marie bude od pondělí uzavřena Omezeny budou i linky MHD, podrobnosti v textu. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně stouply Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně stouply Kompletní tabulka s cenami ve Středočeském kraji si mžůete prohlédnout v článku. Želežniční přejezd v Obecnické je do pondělí uzavřen Želežniční přejezd v Obecnické je do pondělí uzavřen Důvodem je rekonstrukce železničního přejezdu. Řidičku oslnilo slunce a narazila do rypadla Řidičku oslnilo slunce a narazila do rypadla Nehoda skončila jen lehkým zraněním a škodou 5 tisíc korun. Záchranářský vrtulník zasahoval hned u dvou nehod Záchranářský vrtulník zasahoval hned u dvou nehod První z nehod skončila těžkým zraněním. Nehoda v ulici Politických vězňů Nehoda v ulici Politických vězňů Křižovatka je riziková. Drobné nehody se zde stávají velmi často. FOTOGALERIE Drobná nehoda komplikuje provoz v Husově ulici Drobná nehoda komplikuje provoz v Husově ulici Při nehodě nebyl nikdo zraněn. FOTOGALERIE
Motorkářům při spanilé jízdě mávaly stovky diváků Motorkářům při spanilé jízdě mávaly stovky diváků Akce měla ukázat, že řidiči aut i motorek mohou fungovat vedle sebe. FOTOGALERIE Z hospody se vydal domu na kole Z hospody se vydal domu na kole Cyklista neměl na kole žádné osvětlení. Nehoda dvou vozů komplikovala dopravu u sjedu na R4 Nehoda dvou vozů komplikovala dopravu u sjedu na R4 Průjezd by měl být již možný bez větších komplikací. U Vrančič došlo k vážné nehodě, na místo letěl vrtulník U Vrančič došlo k vážné nehodě, na místo letěl vrtulník Doprava byla kyvadlově pouštěna jedním jízdním pruhem. Městská policie začala měřit rychlost ve městě a okolních obcích Městská policie začala měřit rychlost ve městě a okolních obcích Pokutováno už bylo zhruba 60 řidičů. Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta mírně zlevnila Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta mírně zlevnila V článku najdete i podrobnou tabulku s cenami pohonných hmot v kraji. Daněk srazil motorkáře Daněk srazil motorkáře Zvíře bylo při střetu usmrceno. Ministerstvo chce zahájit první PPP projekt na R4 do konce roku Ministerstvo chce zahájit první PPP projekt na R4 do konce roku PPP projekt postaví soukromý investor, který následně od státu dostává peníze za … Mezi Milínem a Příbramí se přeženou krásná auta a motorky Mezi Milínem a Příbramí se přeženou krásná auta a motorky Program akce začíná v neděli od 10 hodin nanáměstí TGM. Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Provoz vláčku stojí podle analýzy městský rozpočet zhruba 600 tisíc korun ročně.
Na Příbramsku bude jezdí 8 nových autobusů, přispěla na ně EU Na Příbramsku bude jezdí 8 nových autobusů, přispěla na ně EU Evropská unie přispěla téměř 13 miliony korun. Ceny benzinu i nafty ve středních Čechách stagnují Ceny benzinu i nafty ve středních Čechách stagnují Natural se na Příbramsku tankuje v průměru za 31,41 Kč, nafta za 31,25 Kč. Žena nedodržela bezpečnou vzdálenost a nabourala Žena nedodržela bezpečnou vzdálenost a nabourala K havárii došlo včera u obce Lešetice. Policisté prošetřují nehodu v ulici Hornických učňů Policisté prošetřují nehodu v ulici Hornických učňů Vůz má poškozenou zadní část. FOTOGALERIE Nafta z kamionu znečistila dva rybníky Nafta z kamionu znečistila dva rybníky Celkově vznikla škoda kolem jednoho milionu korun. Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, cena nafty klesla Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, cena nafty klesla Středočeský kraj je v cenách nad celostátním průměrem. Prodloužení R4 omezí dopravu jen naprosto minimálně Prodloužení R4 omezí dopravu jen naprosto minimálně Na dokončení stavby má společnost Skanska 22 měsíců. Na Příbramsku začala výstavba nového úseku silnice R4  Na Příbramsku začala výstavba nového úseku silnice R4  Na dokončení stavby má společnost Skanska 22 měsíců. Březen na příbramských silnicích: Jeden těžce zraněný a škoda 3,5 milionu Březen na příbramských silnicích: Jeden těžce zraněný a škoda 3,5 milionu Počet nehod oproti loňsku se zvýšil o 10. Silnice na Višňovou je uzavřena, hrozí pád větví Silnice na Višňovou je uzavřena, hrozí pád větví Spadlý strom je již odstraněn.
1 2 3 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 76 77 78


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz