21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4582 článků.
Zobrazeny články: 4081 - 4140

Hrabákova ulice by měla být hotová v listopadu Hrabákova ulice by měla být hotová v listopadu Do konce září by měla být dokončena i ulice Mariánská a Kutnohorská. U Dlouhé Lhoty naboural autobus se 40 lidmi, naštěstí pouze cvičně U Dlouhé Lhoty naboural autobus se 40 lidmi, naštěstí pouze cvičně Na místě probíhá cvičení složek Integrovaného záchranného systému. FOTOGALERIE Ťok: Stavba nejdelšího úseku obchvatu Příbrami dostala zelenou Ťok: Stavba nejdelšího úseku obchvatu Příbrami dostala zelenou Stavba by mohla začít v roce 2019.
Auto skončilo mimo silnici, řidič utrpěl jen lehká zranění Auto skončilo mimo silnici, řidič utrpěl jen lehká zranění Příčinou byl zřejmě mikrospánek řidiče. Nehoda v Husově ulici. V koloně si počkáte čtvrt hodiny Nehoda v Husově ulici. V koloně si počkáte čtvrt hodiny V ulici došlo ke střetu kamionu s osobním vozem. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu klesly Středočeské ceny jsou i tak nad celorepublikovým průměrem. Osobní auto srazilo na R4 u Mníšku chodce, zraněním podlehl Osobní auto srazilo na R4 u Mníšku chodce, zraněním podlehl K nehodě došlo včera po poledni. Ministerstvo hledá poradce pro dostavbu silnice R4 za 97 mil.Kč Ministerstvo hledá poradce pro dostavbu silnice R4 za 97 mil.Kč Výstavba by mohla začít již v roce 2013. Nehoda ve Školní ulici komplikuje dopravu Nehoda ve Školní ulici komplikuje dopravu Při nehodě nebyl nikdo zraněn. FOTOGALERIE Při řízení sahala do kabelky. Vyšlo jí to na 120 tisíc korun Při řízení sahala do kabelky. Vyšlo jí to na 120 tisíc korun K nehodě došlo v sobotu v Obořišti.
Uklízel foťák za jízdy a způsobil škodu 60 tisíc korun Uklízel foťák za jízdy a způsobil škodu 60 tisíc korun K nehodě došlo 4. září v Sedlčanech. Naftu na Příbramsku natankujete pod 30 Kč za litr Naftu na Příbramsku natankujete pod 30 Kč za litr Pokles cen hlásí i zbytek středních Čech. Pro řidiče nákladního vozu musel vrtulník Pro řidiče nákladního vozu musel vrtulník K nehodě došlo včera odpoledne v Třebsku. Rekonstrukce Mariánské a Kutnohorské se protáhne do konce září Rekonstrukce Mariánské a Kutnohorské se protáhne do konce září Městský úřad v Příbrami prodloužil lhůtu uzavírek obou ulic. Nehoda v ulici Politických vězňů, naštěstí bez zranění Nehoda v ulici Politických vězňů, naštěstí bez zranění Nehodu na místě prošetřuje dopravní policie. Prázdninové nehody ve fotografiích Prázdninové nehody ve fotografiích O letních prázdninách došlo i k jedné tragické havárii. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Cena nafty na Příbramsku míří ke 30 Kč za litr. Policisté ve čtvrtek chytili dva opilé cyklisty Policisté ve čtvrtek chytili dva opilé cyklisty Ani cyklisté nesmí před jízdou pít alkoholické nápoje. Vyšetřování problémů v Mariánské ulici končí Vyšetřování problémů v Mariánské ulici končí Rada by se měla touto otázkou zabývat na některém z příštích jednání. Školní rok začíná i na silnicích, dvě auta se srazila u Obory Školní rok začíná i na silnicích, dvě auta se srazila u Obory Silnice se po prázdninách opět začaly zaplňovat.
Příbram chce zavést úsekové měření rychlosti v Rožmitálské ulici  Příbram chce zavést úsekové měření rychlosti v Rožmitálské ulici  Obyvatele Rožmitálské ulice trápí nadměrný hluk z dopravy. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu mírně klesly Nejdražší pohonné hmoty jsou na Benešovsku. Opilá žena zavinila nehodu u Padáku Opilá žena zavinila nehodu u Padáku Při dechové zkoušce žena nadýchala 2,5 promile. Dopravu na sídlišti komplikuje nehoda autobusu s osobním vozem Dopravu na sídlišti komplikuje nehoda autobusu s osobním vozem Na místě zasahují i hasiči. FOTOGALERIE Na řidiče čekají další uzavírky Na řidiče čekají další uzavírky Práce provádí společnost Strabag. Nehoda komplikuje výjezd z Prahy ve směru na Strakonice Nehoda komplikuje výjezd z Prahy ve směru na Strakonice Z místa nehody jsou hlášena i zranění. FOTOGALERIE Strážníci pronásledovali neosvětlený vůz, ten poté naboural Strážníci pronásledovali neosvětlený vůz, ten poté naboural Řidička vozu byla pod vlivem alkoholu. Při nehodě motocyklu a auta zemřel na Benešovsku motorkář Při nehodě motocyklu a auta zemřel na Benešovsku motorkář Vážná nehoda motorkáře se stala také na Příbramsku. Auto dostalo smyk na vodě. Škoda 750 tisíc Auto dostalo smyk na vodě. Škoda 750 tisíc K nehodě došlo v úterý 18. srpna. Seniorka, která srazila chodce, neměla posudek o zdravotní způsobilosti Seniorka, která srazila chodce, neměla posudek o zdravotní způsobilosti O nehodě jsme vás již v úterý informovali.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách jsou vyšší, než je celostátní … Nehoda v Riegrově ulici, s opatrností projedete Nehoda v Riegrově ulici, s opatrností projedete Srážku na místě prošetřuje dopravní policie. VIDEO Práce v Hrabákově ulici budou probíhat i o víkendu Práce v Hrabákově ulici budou probíhat i o víkendu Otiskujeme oznámení města Příbram, které se týká prací v Hrabákově ulici. AKTUALIZOVÁNO Rekonstrukce příbramských ulic spěje ke svému závěru Rekonstrukce příbramských ulic spěje ke svému závěru Mariánská a Kutnohorská ulice má být dokončena 15. září. FOTOGALERIE Policejní vůz se připletl k nehodě Policejní vůz se připletl k nehodě Ke zranění osob nedošlo. VIDEO Na náměstí 17. listopadu byl sražen chodec (VIDEO) Na náměstí 17. listopadu byl sražen chodec (VIDEO) Dopravní policie aktuálně na místě nehodu vyšetřuje. Cyklisté nezvládli zatáčku, nebo nedostali přednost Cyklisté nezvládli zatáčku, nebo nedostali přednost Naštěstí došlo jen k lehkým zraněním. Auto skončilo v rybníce, řidič stihl vyplavat (VIDEO) Auto skončilo v rybníce, řidič stihl vyplavat (VIDEO) K nehodě došlo poblíž Svatého Pole na Příbramsku. Středočeským hasičům kvůli bouřce přibylo výjezdů Středočeským hasičům kvůli bouřce přibylo výjezdů Mezi nejvíce postižené okresy patřilo i Příbramsko. Těžce zraněného motorkáře převážel do nemocnice vrtulník Těžce zraněného motorkáře převážel do nemocnice vrtulník Řidič motorky měl v dechu 2,5 promile.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly Příbram patří cenově k průměru Středočeského kraje. U Hluboše na Příbramsku zemřel řidič po nárazu do stromu (VIDEO) U Hluboše na Příbramsku zemřel řidič po nárazu do stromu (VIDEO) Příčina nehody se prozatím vyšetřuje. Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Firma Skanska má na dokončení stavby už jen rok a půl. FOTOGALERIE Vyteklý olej v Anenské, nehoda u Obory Vyteklý olej v Anenské, nehoda u Obory Na místě již zasahují hasiči. FOTOGALERIE Odstavený vůz omezuje provoz na kruhém objezdu u Obory Odstavený vůz omezuje provoz na kruhém objezdu u Obory Z místa nejsou hlášena žádná zranění. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Kam jezdíte tankovat pohonné hmoty vy? Řidička Audi dostala smyk, škoda vyšplhala na milion Řidička Audi dostala smyk, škoda vyšplhala na milion K nehodě došlo na konci července u Obořiště. Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Výstavba nové kanalizace zatížila rozpočet dalšími cca 5 miliony korun, hotovo by … Rychlostní silnice R4 je ve směru na Příbram uzavřena kvůli nehodě dvou vozů Rychlostní silnice R4 je ve směru na Příbram uzavřena kvůli nehodě dvou vozů Ilustrační foto: Na místě jsou již policisté a záchranáři. Nebezpečnou křižovatku v Nepomuku brzy nahradí kruhový objezd Nebezpečnou křižovatku v Nepomuku brzy nahradí kruhový objezd Šesti ramenný kruhový objezd vyjde na 34 milionů korun.
Dva řidiči, dvě nehody a oba přes 3 promile Dva řidiči, dvě nehody a oba přes 3 promile Nehody naštěstí skončily jenom lehkým zraněním. Počet nehod od začátku roku roste, těch tragických ubylo Počet nehod od začátku roku roste, těch tragických ubylo Jen za červenec bylo těžce zraněno 16 osob. V červenci zemřelo na silnicích zatím 78 lidí, letos nejvíc V červenci zemřelo na silnicích zatím 78 lidí, letos nejvíc Nejlepším měsícem byl prozatím leden. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Benzin oproti minulému týdnu klesl jenom o 3 halíře. Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku O rozsudku rozhodl nový znalecký posudek. Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Projekt byl spolufinancován z dotací EU. Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Zkouška, při které se ulice prolévala vodou, se nejspíš bude opakovat. Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Muž byl ošetřen v příbramské nemocnici. Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Ilustrační foto: Na místě zasahuje policie i záchranáři. Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Na místě se tvoří kratší kolony.


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies