23. 5. svátek má Vladimír
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4522 článků.
Zobrazeny články: 4321 - 4380
1 2 3 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Zahájení adventu uzavře okolí náměstí TGM Zahájení adventu uzavře okolí náměstí TGM Slavnostní ohňostroj a rozsvícení vánočního stromku je naplánováno na tento … Riegrova ulice je po 5 měsících otevřena Riegrova ulice je po 5 měsících otevřena Rekonstrukci prováděla společnost Bögl a Krýsl. FOTOGALERIE Nehoda si vyžádala dvě zranění Nehoda si vyžádala dvě zranění Po ošetření byly obě zraněné osoby propuštěny do domácího léčení.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Litr naturalu je v Příbrami v průměru k mání za 35,48 Kč, nafty za 35,53 Kč. Měl zamlžené sklo a ve Školní ulici srazil dítě Měl zamlžené sklo a ve Školní ulici srazil dítě K nehodě došlo během včerejšího odpoledne. Nehoda téměř v přímém přenosu Nehoda téměř v přímém přenosu K nehodě došlo včera ve večerních hodinách. Auto skončilo na kolejích a přerušilo železniční dopravu Auto skončilo na kolejích a přerušilo železniční dopravu Žena utrpěla během nehody lehké zranění. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot klesají už několik týdnů za sebou. Cestu z Prahy do Příbrami komplikovala nehoda Cestu z Prahy do Příbrami komplikovala nehoda Ilustrační foto: Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému. Aktuálně: Komplikace v Husově ulice, počítejte se zdržením Aktuálně: Komplikace v Husově ulice, počítejte se zdržením Dopravu na místě řídí policie. FOTOGALERIE
Řidič nedodržel bezpečnou vzdálenost, jsou z toho dvě zranění Řidič nedodržel bezpečnou vzdálenost, jsou z toho dvě zranění Hmotná škoda byla odhadnuta na 50 tisíc korun. Nehoda komplikuje nájezd u R4 Nehoda komplikuje nájezd u R4 Na místě jsou již policisté, kteří řídí dopravu. AKTUÁLNĚ Opilý cyklista nedokázal jet rovně Opilý cyklista nedokázal jet rovně Muži hrozí pokuta až 20 tisíc korun. V Husově ulici došlo včera večer k dopravní nehodě V Husově ulici došlo včera večer k dopravní nehodě Na místě zasahovali hasiči i vůz rychlé záchranné služby. FOTOGALERIE Na Příbramsku bude jezdit 8 nových autobusů Na Příbramsku bude jezdit 8 nových autobusů Autobusy budou vybaveny mechanickou plošinou pro nájezd kočárků a vozíčkářů. Prodloužení R4 čeká už jen na konec výběrového řízení Prodloužení R4 čeká už jen na konec výběrového řízení Podle letáku Ředitelství silnic a dálnic by stavba mohla začít letos v prosinci. Opilec v Kamýku způsobil nehodu Opilec v Kamýku způsobil nehodu K nehodě došlo ve středu 5. listopadu. Dvě hodiny po půlnoci došlo u Rožmitálu k tragédii Dvě hodiny po půlnoci došlo u Rožmitálu k tragédii Bližší informace o nehodě zatím nejsou známé. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu klesly Litr naturalu na Příbramsku natankujete za 35,67 a naftu za 35,77 Kč. Vážně zraněný chodec a ukradená peněženka Vážně zraněný chodec a ukradená peněženka Muž byl sražen autem 1. listopadu v Husově ulici.
Rekonstrukce příbramských ulic spějí k závěru Rekonstrukce příbramských ulic spějí k závěru Fotografie pocházejí ze včerejšího dopoledne. FOTOGALERIE Ukrajina? Kdepak, to je Příbram Ukrajina? Kdepak, to je Příbram Momentka pochází z dnešního rána. FOTO Město vybralo zhotovitele projektové dokumentace na rekonstrukci Nového rybníka Město vybralo zhotovitele projektové dokumentace na rekonstrukci Nového rybníka Firma Pontex se podle své webové prezentace specializuje na projektování dopravních … Most přes Litavku se už začíná rýsovat Most přes Litavku se už začíná rýsovat Pěší a cyklisté mohou využít dřevěné lávky u mostu. FOTOGALERIE Říjnové nehody obrazem Říjnové nehody obrazem Od začátku roku zemřelo na příbramských silnicích 10 lidí. Nehod je více než … FOTOGALERIE Při nehodě u Votic zemřeli dva lidé a další čtyři se zranili Při nehodě u Votic zemřeli dva lidé a další čtyři se zranili Příčinu nehody policisté vyšetřují. Dnes začíná silničářům zima, k dispozici mají přes 400 strojů Dnes začíná silničářům zima, k dispozici mají přes 400 strojů Zimní období je zákonem stanovené až do konce března. Šedesátiletý motorista řádil: Dvě nehody a napadený svědek během pár minut Šedesátiletý motorista řádil: Dvě nehody a napadený svědek během pár minut Muž vše stihl během 8 minut. Policistům odmítl dechovou zkoušku. Ceny pohonných hmot klesají už několik týdnů za sebou Ceny pohonných hmot klesají už několik týdnů za sebou Natural i naftu v Příbrami natankujete i pod 36 Kč/litr. Týden ve znamení policejních kontrol Týden ve znamení policejních kontrol Pozor za volantem by si měli dát především sváteční řidiči.
Viník nehody skončil s těžkým zraněním v nemocnici Viník nehody skončil s těžkým zraněním v nemocnici Příčiny nehody zatím nejsou známé. FOTOGALERIE Aktualizováno: Silnice do Prahy byla uzavřena, havaroval zde kamion Aktualizováno: Silnice do Prahy byla uzavřena, havaroval zde kamion K nehodě před chvíli dorazily jednotky záchranného sboru. FOTOGALERIE U Obory došlo k drobné dopravní nehodě U Obory došlo k drobné dopravní nehodě Nehoda se stala před několika minutami. FOTOGALERIE Cyklista po dvou promile nezvládl řízení Cyklista po dvou promile nezvládl řízení K nehodě došlo v neděli odpoledne. Orlovští se musí připravit na uzavírku, potrvá jen tři dny Orlovští se musí připravit na uzavírku, potrvá jen tři dny Na silnici dojde k rekonstrukci živičného povrchu. Ulice k Drkolnovu je průjezdná, podívejte jak vypadá Ulice k Drkolnovu je průjezdná, podívejte jak vypadá V ulici vzniklo několik nových parkovacích míst a přechod s ostrůvkem. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Příbram patří v rámci kraje k průměru. Se žákovským jízdným počítá kraj i v příštím roce Se žákovským jízdným počítá kraj i v příštím roce Jen za první pololetí tohoto roku kraj vyplatí 17 milionů korun. Felicie skončila na střeše Felicie skončila na střeše Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Dopravu v Bohutíně omezuje oprava stavidla Dopravu v Bohutíně omezuje oprava stavidla V Příbrami a okolí je v tuto chvíli několik uzavírek
Motorkář s těžkým zraněním byl převezen do příbramské nemocnice Motorkář s těžkým zraněním byl převezen do příbramské nemocnice Řidič osobního vozu nejspíš přehlédl motorkáře a nedal mu přednost. Řidič dával přednost chodcům, další do něj narazil Řidič dával přednost chodcům, další do něj narazil K nehodě došlo před několika minutami ve Školní ulici. FOTOGALERIE Řidič zřejmě nedával pozor Řidič zřejmě nedával pozor K nehodě došlo dnes krátce po poledni. FOTO Opilý cyklista narazil do stojícího auta Opilý cyklista narazil do stojícího auta Svým činem způsobil škodu 7.000 Kč. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Příbramsko patří v rámci kraje k levnějšímu průměru. Policisté kontrolovali řidiče, výsledky nejsou příliš dobré Policisté kontrolovali řidiče, výsledky nejsou příliš dobré Žena v bohutíně nadýchala 2,64 promile. Mladíkovi, který srazil dívky, hrozí až dva roky ve vězení Mladíkovi, který srazil dívky, hrozí až dva roky ve vězení Náš portál kvůli této smutné zprávě včera navštívilo téměř 11 tisíc … Aktuálně: Mladý řidič srazil dvě dívky na přechodu Aktuálně: Mladý řidič srazil dvě dívky na přechodu Ulice Politických vězňů je nyní v místě nehody uzavřena. AKTUALIZOVÁNO Pro motorkáře letěl vrtulník a nebylo to vše Pro motorkáře letěl vrtulník a nebylo to vše Včera došlo na příbramských silnicích hned ke 3 zraněním. FOTOGALERIE Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly V Příbrami jsou pohonné hmoty jedny z nejlevnějších v kraji.
Ulice Čs. armády je otevřena, zatím projedete jen třicítkou Ulice Čs. armády je otevřena, zatím projedete jen třicítkou Uzavírka zkomplikovala i dopravu MHD a dalších autobusových linek. Parkovací chaos představuje možné ohrožení návštěvníků akcí i obyvatele okolních domů Parkovací chaos představuje možné ohrožení návštěvníků akcí i obyvatele okolních domů Velitel jednotky SDH Příbram zveřejňuje svůj názor na parkování v problémových … NÁZOR Za týden se uzavře ulice Zdeňka Vojíře Za týden se uzavře ulice Zdeňka Vojíře V té době už bude zprůjezdněna ulice Čs. armády. Muž srazil cyklistu, žena tři kamenné sloupy Muž srazil cyklistu, žena tři kamenné sloupy Cyklista byl sražen v obci Bohutín, vyvázl jen s lehkým zraněním. Ženě se během jízdy otevřela kapota, další řidič se nevěnoval řízení Ženě se během jízdy otevřela kapota, další řidič se nevěnoval řízení Hmotná škoda z obou havárií překročila částku 100 tisíc korun. Benzin ve středních Čechách mírně zdražil Benzin ve středních Čechách mírně zdražil Na Příbramsku stojí litr naturalu v průměru 36,49 a nafta 36,34 Kč. Rally Příbram: Předstartovní show začíná dnes odpoledne na náměstí TGM Rally Příbram: Předstartovní show začíná dnes odpoledne na náměstí TGM Portál pribram.cz je mediálním partnerem Rally Příbram Ulice 28. října: Nalajnováno a hotovo Ulice 28. října: Nalajnováno a hotovo Ulice byla uzavřena od začátku letošních prázdnin, průjezdná je od začátku … FOTOGALERIE Zářijové nehody obrazem Zářijové nehody obrazem Nejčastější příčinou byl nesprávný způsob jízdy a nedání přednosti. FOTOGALERIE Slunečný víkend vylákal motorkáře na silnice, dva měli nehodu Slunečný víkend vylákal motorkáře na silnice, dva měli nehodu Jeden z motorkářů měl zadržené řidičské oprávnění.
1 2 3 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies