21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4582 článků.
Zobrazeny články: 3901 - 3960
1 2 3 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 75 76 77

U Tochovic na Příbramsku srazil vlak člověka, na místě zemřel U Tochovic na Příbramsku srazil vlak člověka, na místě zemřel Vlaky byly na několik hodin zastaveny. MHD i vláček budou během sobotních oslav zdarma MHD i vláček budou během sobotních oslav zdarma 800. výročí si město připomene již za 10 dní. Městská policie ráno dohlíží na 11 přechodů Městská policie ráno dohlíží na 11 přechodů Další rozšíření počtu hlídaných přechodů se prozatím nechystá.
Hlavní tah na jih čeká u Benešova v létě oprava, kamiony se budou odklánět na Příbram Hlavní tah na jih čeká u Benešova v létě oprava, kamiony se budou odklánět na Příbram Opravy jsou plánovány od 7. července do 17. srpna. Nissan GTR skončil na střeše Nissan GTR skončil na střeše Vůz Nissan GTR má výkon přes 500 koní. Oslavy 800. výročí zkomplikují motoristům dopravu v Příbrami Oslavy 800. výročí zkomplikují motoristům dopravu v Příbrami Dopravní omezení potrvají přibližně od 9. do 12. června. Kroupy včera zasypaly hned několik míst na Příbramsku Kroupy včera zasypaly hned několik míst na Příbramsku Největší škody jsou hlášeny z Milína, Dubence a Hořovicka. VIDEO Kraj chce sjednotit veřejnou dopravu Kraj chce sjednotit veřejnou dopravu Vedení kraje doufá ve snížení individuální automobilové dopravy. AKTUALIZOVÁNO: Omezení provozu v Hailově ulici se prodlouží AKTUALIZOVÁNO: Omezení provozu v Hailově ulici se prodlouží S komplikacemi počítejte až do konce týdne. Hluboš se dočká tichého povrchu na průjezdové komunikaci Hluboš se dočká tichého povrchu na průjezdové komunikaci Středočeský kraj vynaloží 177 mil.Kč na tiché povrchy silnic.
Až do úterý počítejte v centru s dopravními komplikacemi Až do úterý počítejte v centru s dopravními komplikacemi Omezený je provoz v Hailově ulici ve směru z Jiráskových sadů ke kruhovému objezdu. V posledních dnech prudce přibylo nehod s motocykly V posledních dnech prudce přibylo nehod s motocykly Ve dvou případech zasahoval i záchranářský vrtulník. Nehoda motocyklu s autem uzavřela Obecnickou ulici. Na místě zasahoval vrtulník Nehoda motocyklu s autem uzavřela Obecnickou ulici. Na místě zasahoval vrtulník K nehodě došlo v blízkosti autosalonu Auto Berger. Po kotrmelcích skončila fabie v poli Po kotrmelcích skončila fabie v poli Z místa jsou hlášena zranění. Na místě zasahují záchranáři i hasiči. Městská policie opět začíná používat „botičky“ Městská policie opět začíná používat „botičky“ Nejvíce prohřešků strážníci evidují v centru města. V sobotu letos poprvé vyjede turistický vláček V sobotu letos poprvé vyjede turistický vláček Vláček bude jezdit pouze o víkendech. Okolí dolu Marie dostane ještě do oslav novou podobu Okolí dolu Marie dostane ještě do oslav novou podobu Při opravách se využívají kostky, které jsou ve vlastnictví města. Nehod za duben meziročně přibylo Nehod za duben meziročně přibylo Ani jedna z nehod se nestala kvůli alkoholu. Na chystaném parkovišti u nemocnice vznikne i autobusová zastávka Na chystaném parkovišti u nemocnice vznikne i autobusová zastávka Někteří lidé si stěžovali, že nejbližší zastávka MHD je od nemocnice příliš … Parkování je nyní možné i přímo před radnicí Parkování je nyní možné i přímo před radnicí Zaměstnanci mají vyhrazené parkoviště v areálu TS za Sokolovnou.
Dodávka přejela do protisměru a smetla octavii Dodávka přejela do protisměru a smetla octavii Během nehody naštěstí nebyl nikdo zraněn. FOTOGALERIE Nehoda tří vozů uzavřela silnici na Hluboš Nehoda tří vozů uzavřela silnici na Hluboš Při nehodě nebyl nikdo zraněn. AKTUÁLNĚ Z Plzeňské ulice zmizí příští rok kostky, nahradí je asfalt Z Plzeňské ulice zmizí příští rok kostky, nahradí je asfalt V oblasti by mělo v budoucnu dojít i k vysazení zeleně. Přes Březové Hory neprojdete, opravují tu kanálové vpusti Přes Březové Hory neprojdete, opravují tu kanálové vpusti Silnice je uzavřena v obou směrech. Vážná dopravní nehoda u Jablonné komplikuje provoz Vážná dopravní nehoda u Jablonné komplikuje provoz Silnice je momentálně uzavřená. AKTUÁLNĚ Zájem o registrační značky na přání už vychladl, od ledna byla evidována jedna žádost Zájem o registrační značky na přání už vychladl, od ledna byla evidována jedna žádost Značky na auto vás vyjdou na 10 tisíc korun. Vystouplý kanál u Stop Shopu se brzy opraví Vystouplý kanál u Stop Shopu se brzy opraví Při průjezdu si své vozidlo poškodilo již několik řidičů. Uvolněná hřídel má na svědomí 3 poškozené vozy Uvolněná hřídel má na svědomí 3 poškozené vozy Policisté budou zřejmě prověřovat technický stav nákladního vozu. ÚOHS zrušil tendr na poradce pro dostavbu dálnice D4 ÚOHS zrušil tendr na poradce pro dostavbu dálnice D4 S informací přišly Hospodářské noviny. Vjezd na dálnici D4 je od dnešního dne uzavřen Vjezd na dálnici D4 je od dnešního dne uzavřen V Příbrami lze kvůli uzavírce očekávat zvýšený provoz. AKTUALIZOVÁNO
Přejezd české Route 66 se blíží, nablýskané vozy a motorky se ukáží již v neděli Přejezd české Route 66 se blíží, nablýskané vozy a motorky se ukáží již v neděli Akce se pravidelně účastní stovky zájemců, proto je třeba počítat s dopravními … Vážná dopravní nehoda chladícího kamionu na D4 Vážná dopravní nehoda chladícího kamionu na D4 Nehoda uzavřela jeden jízdní pruh AKTUÁLNĚ Policisté včera učili školáky, jak správně a bezpečně přecházet Policisté včera učili školáky, jak správně a bezpečně přecházet Děti dostaly i malé dárky. Žďákovský most je zcela uzavřen, rekonstrukce potrvá do konce léta Žďákovský most je zcela uzavřen, rekonstrukce potrvá do konce léta Most je uzavřen pro veškerou dopravu i chodce. Jak bude vypadat prodloužená dálnice D4? Podívejte se s námi Jak bude vypadat prodloužená dálnice D4? Podívejte se s námi Aktuálně budovaný úsek by měl zprovozněn v lednu roku 2017. VIDEO Počet dopravních nehod v březnu se meziročně snížil Počet dopravních nehod v březnu se meziročně snížil Během nehod nehod nedošlo k úmrtí ani těžkým zraněním. Technické služby vyzývají občany: Hlaste výtluky Technické služby vyzývají občany: Hlaste výtluky Ročně TS opraví až 1500 m² komunikací. Ve městě vzniknou nová parkovací místa Ve městě vzniknou nová parkovací místa V letošním roce by se mělo stihnout například parkoviště na Hvězdičce. V dubnu bude úplně uzavřena silnice z Příbrami na Jerusalém V dubnu bude úplně uzavřena silnice z Příbrami na Jerusalém Důvodem uzavírky je oprava povrchu komunikace. Příbramští policisté o Velikonocích zkontrolovali 590 vozidel Příbramští policisté o Velikonocích zkontrolovali 590 vozidel Zjištěno bylo hned 74 přestupků.
Z Husovy ulice možná zmizí kolejový pás Z Husovy ulice možná zmizí kolejový pás Husova ulice spadá pod Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Dnes startuje akce „Řídím, piju nealko pivo“ Dnes startuje akce „Řídím, piju nealko pivo“ Akce vzniká ve spolupráci pivovarů s Policií ČR. Usnul na dálnici a projel do protisměru Usnul na dálnici a projel do protisměru Posádka vozu naštěstí skončila bez zranění. FOTOGALERIE Za jednu nehodu mohla zvěř, za druhou špatný odhad Za jednu nehodu mohla zvěř, za druhou špatný odhad Během nehod nebyl nikdo zraněn, škoda ale přesáhla 100 tisíc korun. Na vůz na dálnici se sesunul svah Na vůz na dálnici se sesunul svah Ke zranění posádky vozu nedošlo. Předjížděl a narazil do koně Předjížděl a narazil do koně K nehodě došlo poblíž obce Jince. Město se nemůže starat o silnice kraje Město se nemůže starat o silnice kraje Dohoda mezi městem a krajem je prakticky nereálná. Našli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno Našli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno Město nechá dopravní značení předělat. FOTOGALERIE Dopravní zpravodajství má na Facebooku samostatnou stránku Dopravní zpravodajství má na Facebooku samostatnou stránku Na rubrice spolupracujeme s Nehodovým Centrem Region. Počet nehod za první dva měsíce meziročně vzrostl Počet nehod za první dva měsíce meziročně vzrostl Žádná osoba nebyla usmrcena, sedmkrát ale skončil člen posádky s těžkým …
Švenda: Technické služby se se sněhem vypořádaly se ctí Švenda: Technické služby se se sněhem vypořádaly se ctí Technické služby měly v akci veškerou techniku a personál. ČEZ na Příbramsku vyhlásil kalamitní stav, mnoho domácností je bez proudu ČEZ na Příbramsku vyhlásil kalamitní stav, mnoho domácností je bez proudu V okrese stále leží desítky popadaných stromů. Sníh stále komplikuje dopravu, hlášeno je hned několik nehod Sníh stále komplikuje dopravu, hlášeno je hned několik nehod Většina silnic v okolí by měla být s opatrností sjízdná. Sníh padá, silničáři nestíhají a doprava kolabuje Sníh padá, silničáři nestíhají a doprava kolabuje Pokud nemusíte, raději nevyjíždějte. FOTOGALERIE Jednu z řidiček včerejší nehody museli vystříhávat hasiči Jednu z řidiček včerejší nehody museli vystříhávat hasiči Hasičský záchranný sbor uveřejnil fotografie z včerejší nehody. FOTOGALERIE Vláček nejspíš bude letos v provozu, policie již schválila jednu ze tří tras Vláček nejspíš bude letos v provozu, policie již schválila jednu ze tří tras Rada města bude řešit zpoplatnění jízdy. Silnice na Milín je kvůli vážné nehodě uzavřena, zasahuje vrtulník Silnice na Milín je kvůli vážné nehodě uzavřena, zasahuje vrtulník Doprava je směřována přes Konětopy. AKTUÁLNĚ Hrabákova ulice je rozkopána. Od rekonstrukce již podruhé Hrabákova ulice je rozkopána. Od rekonstrukce již podruhé Právě vodovod se jako jediný při rekonstrukci neměnil. Jeho životnost by měla být … Město letos vybuduje parkoviště u nemocnice Město letos vybuduje parkoviště u nemocnice Původně se zde uvažovalo o stavbě parkovacího domu. Při nehodách zemřelo v lednu 28 lidí, nejméně za 26 let Při nehodách zemřelo v lednu 28 lidí, nejméně za 26 let Za tragickou nehodu u Sedlčan může podle policie nepřiměřená rychlost.
1 2 3 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 75 76 77


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies