13. 7. svátek má Markéta

Zpravodajství   »   Zdraví a sociální služby

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4041 článků.
Zobrazeny články: 3961 - 4020
1 2 3 ... 62 63 64 65 66 67 68

Oblastní nemocnice Příbram převzala centrum pro odběry krve v Dobříši Oblastní nemocnice Příbram převzala centrum pro odběry krve v Dobříši Některé výsledky mají lékaři již 2 hodiny po odběru. Středočeští záchranáři školí své kolegy z řad IZS Středočeští záchranáři školí své kolegy z řad IZS Středočeský kraj nakoupil 20 nových laických defibrilátorů. Záchranáři varují před bodnutím hmyzem Záchranáři varují před bodnutím hmyzem Během víkendu takto byl ohrožen život několika osob.
V Příbrami budou 2 další asistenti prevence V Příbrami budou 2 další asistenti prevence Mzdové náklady uhradí Úřad práce. Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Do seznamu přibylo několik nových míst. Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Od konce dubna byla zadržena v celém kraji zhruba stovka nelegálních migrantů. Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Vzájemná spolupráce by měla v budoucnu pokračovat. Léčebna dlouhodobě nemocných získala 50 tisíc z grantu Léčebna dlouhodobě nemocných získala 50 tisíc z grantu Z peněz se nakoupí nábytek a vybuduje klidová zóna pro návštěvy rodin. Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce K výplatě dávek na bydlení je od 1. května potřeba souhlas obce. Linku 155 ročně zneužijí desetitisíce lidí Linku 155 ročně zneužijí desetitisíce lidí Anonymové personálu i vyhrožují a nadávají.
Interní ambulance mají nové vybavení, rekonstruuje se i opláštění Interní ambulance mají nové vybavení, rekonstruuje se i opláštění Obrázek je vizualizací budoucí podoby. Alena Ženíšková: Ne každý si ve svízelné situaci umí a dokáže poradit sám Alena Ženíšková: Ne každý si ve svízelné situaci umí a dokáže poradit sám Místostarostka města Alena Ženíšková (ANO) vysvětluje význam nízkoprahového … NÁZOR V Příbrami otevřeli Centrum sociální a zdravotních služeb V Příbrami otevřeli Centrum sociální a zdravotních služeb Otevření se konalo v restauraci U Švejka. FOTOGALERIE Otevření záchytky je v nedohlednu, je potřeba další investice Otevření záchytky je v nedohlednu, je potřeba další investice K otevření zbývá investice zhruba půl milionu korun. Středočeský kraj plánuje investice do nemocnic za 2,2 mld Kč Středočeský kraj plánuje investice do nemocnic za 2,2 mld Kč V Příbrami jsou plánované investice do nemocnice za stovky milionů. V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti Otevření se kromě ředitele nemocnice a primáře dětského oddělení zúčastnil hejtman … Foto dne: Další bezdomovec v nesnázích Foto dne: Další bezdomovec v nesnázích Záchranná služba ošetřovala bezdomovce ve Školní ulici. Alka se o prázdninách nudit nebude Alka se o prázdninách nudit nebude Přes letní měsíce se očekává větší provoz než ve školním roce. Všechny krajské nemocnice by do konce roku měly mít akreditaci Všechny krajské nemocnice by do konce roku měly mít akreditaci O akreditaci se bude pokoušet i nemocnice v Příbrami. Delegace z Příbrami navštívila sociální centrum v Táboře Delegace z Příbrami navštívila sociální centrum v Táboře Příbramské centrum je na začátku, to táborské funguje již 17 let.
Dobrovolní dárci krve si dnes připomněli svůj světový den Dobrovolní dárci krve si dnes připomněli svůj světový den V České republice je evidováno více než čtvrt milionů dárců krve. Radnice chce ve městě zřídit sociální firmu Radnice chce ve městě zřídit sociální firmu Aktuálně je nápad v přípravné fázi před podáním projektu. Záchranáři varují před sezónními úrazy Záchranáři varují před sezónními úrazy Ve slunečných dnech výrazně narůstá počet výjezdů záchranářů kvůli úrazům při … Středočeští hygienici nedoporučují koupání v Orlické přehradě Středočeští hygienici nedoporučují koupání v Orlické přehradě Koupání není zakázáno, voda ale podle hygieniků není vhodná ke koupání. Město mapovalo situaci lidí bez přístřeší Město mapovalo situaci lidí bez přístřeší S terénním programem v Příbrami působí i Farní charita Beroun. „Akutní“ lékaři a sestry se dnes sešli v příbramské nemocnici „Akutní“ lékaři a sestry se dnes sešli v příbramské nemocnici V rámci dne byli vyznamenáni i někteří doktoři. Již podeváté vítá příbramská nemocnice pediatry ze Středních Čech a Prahy Již podeváté vítá příbramská nemocnice pediatry ze Středních Čech a Prahy Podbrdské pediatrické dny se budou konaly včera dnes. Město jednalo se Stavusem, na ubytovnách budou vrátní Město jednalo se Stavusem, na ubytovnách budou vrátní Společnost Stavus vlastní v Příbrami hned 6 ubytoven. Alka oslaví 7. narozeniny novým projektem Alka oslaví 7. narozeniny novým projektem Projekt Kompas spolufinancuje Nadační fond Avast. Mladí zdravotníci přijeli do Příbrami poměřit své dovednosti Mladí zdravotníci přijeli do Příbrami poměřit své dovednosti Akci organizuje Český červený kříž.
V domě s pečovatelskou službou v Hradební ulici se nově střídají 3 vrátní V domě s pečovatelskou službou v Hradební ulici se nově střídají 3 vrátní Na zřízení míst byla využita dotace Úřadu práce. Interní ambulance se dočasně stěhují do přízemí Interní ambulance se dočasně stěhují do přízemí Přinášíme informaci příbramské nemocnice přemístění interních ambulancí v rámci … Na benefiční burze se vybralo přes 20 tisíc pro Bednu Na benefiční burze se vybralo přes 20 tisíc pro Bednu Burzu uspořádala organizace Adra. Ve Středočeském kraji je 64 ghett, dvojnásobně oproti roku 2006 Ve Středočeském kraji je 64 ghett, dvojnásobně oproti roku 2006 Vyšší počet sociálně slabých je také v Příbrami. Nemocnice pořádá tento čtvrtek gospelový koncert Nemocnice pořádá tento čtvrtek gospelový koncert Vystoupení se uskuteční v prostoru před hlavní budovou ve čtvrtek od 17 hodin. Koncert Divokýho Billa vybral téměř půl milionu na léčbu Zlatušky Koncert Divokýho Billa vybral téměř půl milionu na léčbu Zlatušky Na koncert přišlo přibližně 3200 diváků, čímž byl překonán návštěvnický … Dětský domov Korkyně se stěhuje na Dobříš Dětský domov Korkyně se stěhuje na Dobříš Přinášíme rozhovor s Terezou Jandovou, ředitelkou společnosti, která dětský domov … Den boje proti CMP a den hypertenze se v příbramské nemocnici připomněly společně Den boje proti CMP a den hypertenze se v příbramské nemocnici připomněly společně Za akcí se ohlíží Jitka Kalousková z příbramské nemocnice. Muž v Příbrami ráno vypadl z okna, letěl pro něj vrtulník Muž v Příbrami ráno vypadl z okna, letěl pro něj vrtulník Okno bylo ve výšce zhruba 5 metrů Příbramská nemocnice zve zítra na den boje proti CMP a hypertenzi Příbramská nemocnice zve zítra na den boje proti CMP a hypertenzi Vše se bude odehrávat od 9 do 14 hodin.
Příbramská nemocnice dočastně přemisťuje plícní ambulance Příbramská nemocnice dočastně přemisťuje plícní ambulance Přemístění je pouze dočasné. Benefiční burza Adry pomůže příbramské Bedně Benefiční burza Adry pomůže příbramské Bedně Benefiční burza se uskuteční 17. května v estrádním sále Kulturního domu v … Návštěvníci nemocnice se přesvědčili, jestli si myjí ruce správně Návštěvníci nemocnice se přesvědčili, jestli si myjí ruce správně Obdobná akce probíhala i dnes v MŠ Pohádka. FOTOGALERIE Město hledá ředitele Centra sociálních a zdravotních služeb Město hledá ředitele Centra sociálních a zdravotních služeb Přihlášky je možné zasílat až do 21. května. Město hledá personál pro novou záchytku Město hledá personál pro novou záchytku Záchytná stanice by měla fungovat v areálu nemocnice na Zdaboři. Další změna: Manažerkou prevence kriminality je Klára Vondrušková Další změna: Manažerkou prevence kriminality je Klára Vondrušková Bývalý manažer prevence Ladislav Hadrbolec je nadále zaměstnancem Městské policie … Pavilon E na Zdaboři se rekonstruuje, na nukleární medicínu se jde jinudy Pavilon E na Zdaboři se rekonstruuje, na nukleární medicínu se jde jinudy Práce potrvají přibližně do konce června tohoto roku. Středočeští záchranáři vyjížděli v noci ke 201 případům, často kvůli alkoholu Středočeští záchranáři vyjížděli v noci ke 201 případům, často kvůli alkoholu Záchranáři se setkali i s agresivním chováním. Příbram představuje svou novou koncepci sociálních a zdravotních věcí Příbram představuje svou novou koncepci sociálních a zdravotních věcí Schéma vejde v platnost 1. července tohoto roku. Víte, jak si správně umýt ruce. V úterý v nemocnici se to dozvíte Víte, jak si správně umýt ruce. V úterý v nemocnici se to dozvíte Akce se koná při Světovém dni hygieny rukou.
Město Příbram chystá novou koncepci bydlení Město Příbram chystá novou koncepci bydlení Od ledna 2017 by měl začít platit zákon o sociálním bydlení. Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Dětské oddělení právě prochází rekonstrukcí. Gymnazisté „na zkušené“ v poradně Gymnazisté „na zkušené“ v poradně Zájem o poradnu se rok od roku zvyšuje. Oblastní nemocnice Příbram přestěhovala dětské odborné ambulance Oblastní nemocnice Příbram přestěhovala dětské odborné ambulance K přestěhování došlo od tohoto pondělí. Ve středních Čechách v březnu klesla nezaměstnanost na 6,1 pct Ve středních Čechách v březnu klesla nezaměstnanost na 6,1 pct Nezaměstnanost klesla i na Příbramsku o půl procentního bodu. Na centru sociálních služeb se nadále pracuje, stěhovat se brzy bude i záchytka Na centru sociálních služeb se nadále pracuje, stěhovat se brzy bude i záchytka Podle Ženíškové jsou ve městě nedostatečné terénní práce. V této oblasti se připravuje … Neprůhledné zadávání veřejných zakázek v příbramské nemocnici? Neprůhledné zadávání veřejných zakázek v příbramské nemocnici? Kontaktní osobou pro výběrová řízení v nemocnici je náměstek ředitele Jaroslav … Víte, jak vypadají ubytovny uvnitř? Víte, jak vypadají ubytovny uvnitř? Fotografie zaslal jeden z našich pravidelných čtenářů. FOTOGALERIE Divokej Bill vystoupí v letním kině. Chtějí mít vyprodáno Divokej Bill vystoupí v letním kině. Chtějí mít vyprodáno Charitativní koncert pořádá nadace Chci pomoci. Lidé si na nemocnici stěžují jen na internetu, oficiálně přijde do 30 stížností ročně Lidé si na nemocnici stěžují jen na internetu, oficiálně přijde do 30 stížností ročně Od roku 2014 funguje v nemocnici nový systém evidence a vyřizování stížností.
1 2 3 ... 62 63 64 65 66 67 68


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies