On-line červnový chat s Mgr. Janem Konvalinkou probíhá právě teď

CHAT S OSOBNOSTÍ
1. června 2018   (09:00)
On-line červnový chat s  Mgr. Janem Konvalinkou probíhá právě teď

Ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázkyPozvání do červnového chatování online přijal ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram Mgr. Jan Konvalinka. Do této funkce byl jmenován ke dni 1. 4. 2016.

Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram (CSZS) je největší příbramskou příspěvkovou organizací s více než dvěma stovkami zaměstnanců. Bylo zřízeno k 1. 7. 2015 jako nástupnická organizace Pečovatelské služby města Příbram, Městských jeslí a spojením dalších, do té doby autonomních, subjektů. Pod hlavičkou centra je nyní osm středisek poskytujících sociální a zdravotní služby – Pečovatelská služba, Domov seniorů, Dětské skupiny a rehabilitační stacionář, Azylový dům, Nízkoprahové denní centrum a Noclehárna, Sociální poradna, Středisko terénních služeb a Protialkoholní a protitoxikomanická záchytná služba. V rámci organizace je též integrován rozsáhlý provozní úsek s autodopravou, prádelnami a gastro provozem. Služby CSZS jsou dostupné především pro občany města, ale i pro obyvatele okolních obcí.

Jan Konvalinka se narodil 1. prosince 1983 v Praze. Od roku 1995 žije v Příbrami. V letech 2003 – 2008 studoval dálkově na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Od září 2003 pracoval jako učitel, od roku 2010 až do nástupu do CSZS byl zástupcem ředitele v Základní škole Jiráskovy sady v Příbrami. Vzděláním je speciální pedagog se zaměřením na management ve vzdělávání. Vyučoval převážně jazyky – anglický a německý. Stále se věnuje lektorské činnosti v jazykové škole.
CSZS je velký a zavedený poskytovatel služeb. Denně jeho zaměstnanci vstoupí do života stovkám příbramských občanů a pomáhají jim v mnohdy nelehkých situacích, které život přináší.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mip

Další články

Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Od 6. srpna 2020 byla Česká republika opět zařazena na takzvaný žlutý seznam s povinností pro cestující podrobit se 14 denní karanténě po vstupu do Slovinska. 7. srpna 2020   (08:32) Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Městská policie začala v Příbrami využívat nové zařízení k měření rychlosti vozidel. Známe jejich stanoviště. 7. srpna 2020   (06:00) Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Obnova hlavní části hvožďanského špejcharu, který patří ke gotické tvrzi, se chýlí ke konci. V sobotu 5. září památka poprvé ve své historii přivítá veřejnost. Součástí slavnostního otevření je program pro děti i dospělé. 6. srpna 2020   (17:00) Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Čtvrteční odpoledne přineslo opět komplikace na silnici I/4 u odbočky na Orlickou přehradu. 6. srpna 2020   (13:48) Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Pracovníci na dohodu mohou žádat o 350 korun na den za období od 12. března do 8. června 6. srpna 2020   (12:16)
Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Příbramský odchovanec již nebude působit jako hráč ligového mužstva. 6. srpna 2020   (11:08)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz