18. 7. svátek má Drahomíra

Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště

6. června 2018   (10:54)
Dalších 15 fotografií v galeriiDětský domov Pepa se dočkal nového hřiště

Pásku slavnostně přestřihli ti nejdůležitější. Nové hřiště v areálu dětského domova už je v provozu


Dětský domov Pepa se nachází na okraji obce Lazec. Čtrnáct dětí tu má k dispozici příjemnou zahradu, ale za hřištěm musely prozatím dojíždět do Příbrami. Naše město má však svého anděla strážného, paní Janu Puklovou, která se svým spolkem Radost Příbramáčkům pomáhá, kde se dá.

Právě s domovem Pepa paní Puklová dlouhodobě úzce spolupracuje, nechybí na žádné ze zdejších akcí a oslav a díky příbramským ochotným ženám obvykle nechybí ani krásný dort. Nazdobený a plný ovoce nechyběl ani včera při slavnostním otvírání hřiště, tentokrát vzešel z rukou paní Simony z Trhových Dušník.
 

Dětský domov Pepa se nachází na okraji obce …
„Část hřiště uhradila velká nadační společnost, druhou polovinu věnoval pan Roman Peterka z HUres Group. Společnost hřiště BONITA, která realizaci stavby provedla, věnovala Dětskému domovu Pepa třicetiprocentní slevu, to nám také moc pomohlo, protože bylo zjištěno špatné podloží a stavba si vyžádala nepředpokládané náklady,“ říká paní Puklová, která byla strůjcem myšlenky a svou vervou celý projekt dovedla k jeho zhmotnění.

„Část hřiště uhradila velká nadační …
Děti společně přestřihly pásku a nadšeně se vrhly na hřiště. Byly řádně natěšené, neboť hřiště bylo hotové již dva dny a lákalo je ke hraní, muselo se však počkat až se vše usadí, aby nově instalované nářadí a houpačky zůstaly stabilní.

Všichni si připili dětským šampaňským nejen na dlouhou životnost hřiště, ale i na vydaření blížících se prázdnin. Volné chvíle vyplnil kašpárek ze spolku „Zázraky se dějí“, také věnoval dětem drobnosti.

Děti společně přestřihly pásku a nadšeně se …

Fotogalerie

Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště () Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (1) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (2) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (3) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (4) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (5) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (6) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (7) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (8) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (9) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (10) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (11) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (12) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (13) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz