25. 5. svátek má Viola

Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště

6. června 2018   (10:54)
Dalších 15 fotografií v galeriiDětský domov Pepa se dočkal nového hřiště

Pásku slavnostně přestřihli ti nejdůležitější. Nové hřiště v areálu dětského domova už je v provozu


Dětský domov Pepa se nachází na okraji obce Lazec. Čtrnáct dětí tu má k dispozici příjemnou zahradu, ale za hřištěm musely prozatím dojíždět do Příbrami. Naše město má však svého anděla strážného, paní Janu Puklovou, která se svým spolkem Radost Příbramáčkům pomáhá, kde se dá.

Právě s domovem Pepa paní Puklová dlouhodobě úzce spolupracuje, nechybí na žádné ze zdejších akcí a oslav a díky příbramským ochotným ženám obvykle nechybí ani krásný dort. Nazdobený a plný ovoce nechyběl ani včera při slavnostním otvírání hřiště, tentokrát vzešel z rukou paní Simony z Trhových Dušník.
 

Dětský domov Pepa se nachází na okraji obce …
„Část hřiště uhradila velká nadační společnost, druhou polovinu věnoval pan Roman Peterka z HUres Group. Společnost hřiště BONITA, která realizaci stavby provedla, věnovala Dětskému domovu Pepa třicetiprocentní slevu, to nám také moc pomohlo, protože bylo zjištěno špatné podloží a stavba si vyžádala nepředpokládané náklady,“ říká paní Puklová, která byla strůjcem myšlenky a svou vervou celý projekt dovedla k jeho zhmotnění.

„Část hřiště uhradila velká nadační …
Děti společně přestřihly pásku a nadšeně se vrhly na hřiště. Byly řádně natěšené, neboť hřiště bylo hotové již dva dny a lákalo je ke hraní, muselo se však počkat až se vše usadí, aby nově instalované nářadí a houpačky zůstaly stabilní.

Všichni si připili dětským šampaňským nejen na dlouhou životnost hřiště, ale i na vydaření blížících se prázdnin. Volné chvíle vyplnil kašpárek ze spolku „Zázraky se dějí“, také věnoval dětem drobnosti.

Děti společně přestřihly pásku a nadšeně se …

Fotogalerie

Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště () Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (1) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (2) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (3) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (4) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (5) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (6) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (7) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (8) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (9) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (10) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (11) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (12) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (13) Dětský domov Pepa se dočkal nového hřiště (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz