21. 5. svátek má Monika

Příbramská nemocnice získala zdarma vůz značky Peugeot pro domácí péči

2. května 2018   (17:18)
Příbramská nemocnice získala zdarma vůz značky Peugeot pro domácí péči

Velkorysý krok autosalonu Peugeot Auto Černý, který zdarma dlouhodobě zapůjčil nový vůz Peugeot 2008


Úsměv na tváři zdravotních sester za volantem, ale i pacientům určitě vykouzlí nový vůz Peugeot 2008, který dnes získala do dlouhodobé bezplatné zápůjčky Oblastní nemocnice v Příbrami.  Zcela nový model v bílé barvě a s polepy Domácí péče Andělka poskytl příbramský autosalon Peugeot Auto Černý.

Ředitel společnosti Petr Štěpánek předal klíče od vozu vrchní sestře domácí péče Mgr. Markétě Vršecké, DiS a řediteli nemocnice MUDr. Stanislavu Holobradovi. Sestřičky domácí péče vůz využijí při cestách k pacientům. Nový model Peugeot 2008 tak rozšíří vozový park domácí péče, o jejíž služby neustále roste zájem.

Úsměv na tváři zdravotních sester za volantem, …
„Kdyby se takhle každý choval, bylo by to fajn, protože zdravotnictví není nejlukrativnější podnikání v této republice a s ekonomikou velmi zápasíme. Tento skutek nám tak určitě velmi pomůže. Účel, ke kterému je auto zapůjčeno, což je domácí péče, která je velmi žádaná, je správný, protože auto bude hodně vidět a cestovat,“ řekl při předání náměstek pro provoz a ekonomiku Ing. Tomáš Hadžega.
Vrchní sestra Markéta Vršecká se s vozem velmi rychle seznámila a vyzkoušela ho při „zkušební“ jízdě kolem areálu nemocnice. Díky asistenčním systémům a bohaté výbavě poskytne vůz jeho řidičkám více bezpečnosti a také pohodlí.

Za tento velkorysý krok autosalonu Peugeot Auto Černý Oblastní nemocnice Příbram upřímně děkuje.

„Kdyby se takhle každý choval, bylo by to …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Martin Janota
Oblastní nemocnice Příbram
a.s.

autor: mipDalší články

Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Nedělní náměstí zaplnily orchestry dechové hudby a pestrobarevné stejnokroje mažoretek. 21. května 2019   (21:14) FOTOGALERIE Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Na Drkolnově zasahovali v odpoledních hodinách policisté 21. května 2019   (19:52) Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Na příbramském koncertu zazní i jejich nový hit Paravany, který se stal nejhranější českou písničkou v rádiích. Již tento pátek! 21. května 2019   (16:00) Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Agresor kopl policistu do hlavy a do ruky, kterou si ji kryl, přičemž mu zlomil záprstní kosti na dlani. 21. května 2019   (13:45) Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod K oběma nehodám došlo v neděli 19. května 21. května 2019   (11:32) Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Nepodařilo se naplnit finanční rozpočet pro zdárné uspořádání této akce 21. května 2019   (09:36) Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Pomoc je určena lidem, jejichž životní situace je natolik tíživá, že si nemohou zajistit základní potraviny vlastními silami 21. května 2019   (08:25) Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Město si chce vzít na akci úvěr, část nákladů by se mohla zaplatit z očekávané zvýšené návštěvnosti. 21. května 2019   (05:58) Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Na místo přijel i pracovník plynáren 20. května 2019   (20:35) Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Zastupitelé Příbrami právě v těchto chvílích zvolili nového starostu. 20. května 2019   (17:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz