17. 7. svátek má Martina

Příbramská nemocnice získala zdarma vůz značky Peugeot pro domácí péči

2. května 2018   (17:18)
Příbramská nemocnice získala zdarma vůz značky Peugeot pro domácí péči

Velkorysý krok autosalonu Peugeot Auto Černý, který zdarma dlouhodobě zapůjčil nový vůz Peugeot 2008


Úsměv na tváři zdravotních sester za volantem, ale i pacientům určitě vykouzlí nový vůz Peugeot 2008, který dnes získala do dlouhodobé bezplatné zápůjčky Oblastní nemocnice v Příbrami.  Zcela nový model v bílé barvě a s polepy Domácí péče Andělka poskytl příbramský autosalon Peugeot Auto Černý.

Ředitel společnosti Petr Štěpánek předal klíče od vozu vrchní sestře domácí péče Mgr. Markétě Vršecké, DiS a řediteli nemocnice MUDr. Stanislavu Holobradovi. Sestřičky domácí péče vůz využijí při cestách k pacientům. Nový model Peugeot 2008 tak rozšíří vozový park domácí péče, o jejíž služby neustále roste zájem.

Úsměv na tváři zdravotních sester za volantem, …
„Kdyby se takhle každý choval, bylo by to fajn, protože zdravotnictví není nejlukrativnější podnikání v této republice a s ekonomikou velmi zápasíme. Tento skutek nám tak určitě velmi pomůže. Účel, ke kterému je auto zapůjčeno, což je domácí péče, která je velmi žádaná, je správný, protože auto bude hodně vidět a cestovat,“ řekl při předání náměstek pro provoz a ekonomiku Ing. Tomáš Hadžega.
Vrchní sestra Markéta Vršecká se s vozem velmi rychle seznámila a vyzkoušela ho při „zkušební“ jízdě kolem areálu nemocnice. Díky asistenčním systémům a bohaté výbavě poskytne vůz jeho řidičkám více bezpečnosti a také pohodlí.

Za tento velkorysý krok autosalonu Peugeot Auto Černý Oblastní nemocnice Příbram upřímně děkuje.

„Kdyby se takhle každý choval, bylo by to …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Martin Janota
Oblastní nemocnice Příbram
a.s.

autor: mipDalší články

Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14) Nová doba: Zloději kradou už i montérky Nová doba: Zloději kradou už i montérky Jen za neděli došlo ke dvěma vloupáním, vzniklá škoda se vyšplhala na 160 tisíc 16. července 2019   (10:43)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz