23. 4. svátek má Vojtěch
PB | Realitní
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6312 článků.
Zobrazeny články: 5341 - 5400
1 2 3 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 104 105 106

Další posilou Kocourů je univerzál Adam Rychecký Další posilou Kocourů je univerzál Adam Rychecký Adam hrál minulou sezónu za Brno. Schovat se před horkem můžete i v hornickém muzeu Schovat se před horkem můžete i v hornickém muzeu Teplota ve štolách se pohybuje kolem 10 °C. Orlík se otevře veřejnosti opět při noční prohlídce Orlík se otevře veřejnosti opět při noční prohlídce Červencový termín byl velmi brzy zaplněn.
Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Výjimku může udělit vedení města. Příbramský Boubal zůstal po konci Vysočina tour třetí Příbramský Boubal zůstal po konci Vysočina tour třetí Vítězem se stal Rakušan Michael Gaubitzer. Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Problémy s imigranti řeší především přímořské státy. Dobříš poprvé uvidí zápasy v kleci Dobříš poprvé uvidí zápasy v kleci Vstupenky začínají na ceně 250 Kč. V Příbrami můžete 20. srpna navštívit kavárnu „potmě“ V Příbrami můžete 20. srpna navštívit kavárnu „potmě“ Improvizovaná kavárna bez světla vyroste v D-klubu. Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky Příbram zvítězila 3:2. První etapa Vysočiny pro Němce Dinklera, příbramský Boubal třetí První etapa Vysočiny pro Němce Dinklera, příbramský Boubal třetí Závodů se zúčastnilo 106 jezdců.
Knihovna připravila několik novinek Knihovna připravila několik novinek V září budou pokračovat i některé přednášky. Čtenářka našla u Drkolnova pudla, nechybí někomu? Čtenářka našla u Drkolnova pudla, nechybí někomu? Fenka je upravená, hodná a čilá. Na Nováku vyroste nové hřiště Na Nováku vyroste nové hřiště Hřiště financuje společnost Lidl. Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Nové logo města vybrala rada na svém posledním červencovém zasedání. Dalším posilou v dresu Kocourů je blokař Dan Kohlmann Dalším posilou v dresu Kocourů je blokař Dan Kohlmann Minulým působištěm Kohlmanna byly Benátky nad Jizerou. O víkendu se můžete zchladit ve vodě i na ledu O víkendu se můžete zchladit ve vodě i na ledu SZM přichystalo mimořádné veřejné bruslení. Další díl FORCE cupu ovládl tým Whirlpool Author Další díl FORCE cupu ovládl tým Whirlpool Author Příbramský Boubal dojel šestý. Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý Titul neobhajoval loňský vítěz Michal Navrátil, který se v příštích dnech zúčastní MS … FOTOGALERIE Okurková sezona? My máme červencový rekord Okurková sezona? My máme červencový rekord Během prvního prázdninového měsíce jsme zaznamenali téměř 77 tisíc návštěv. Lucie Leišová v cíli: Nejhorší zážitek? 8 stupňová voda pod hrází Orlíku Lucie Leišová v cíli: Nejhorší zážitek? 8 stupňová voda pod hrází Orlíku Příbramská plavkyně během několika dnů zdolala 180 km dlouhý úsek Vltavy.
Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Služba by měla být zavedena již od září. Stovky lidí si užily víkend na Highjumpu Stovky lidí si užily víkend na Highjumpu Highjump je největší akcí svého druhu u nás. FOTOGALERIE Poutníci na kole vyjeli z U. Brodu na Svatou Horu k Příbrami Poutníci na kole vyjeli z U. Brodu na Svatou Horu k Příbrami Pouť končí 9. srpna v Praze. Příbram si z Olomouce veze tři body Příbram si z Olomouce veze tři body Příbram vyhrála na hřišti soupeře 1:3. Rallycross se pomalu loučí se sezonou, příští víkend jsou předposlední závody Rallycross se pomalu loučí se sezonou, příští víkend jsou předposlední závody Sezona definitivně končí v říjnu. Včera v noci byl na obloze „modrý“ úplněk Včera v noci byl na obloze „modrý“ úplněk Tento jev příště nastane za 3 roky. Ve středních Čechách je nejhorší voda na Orlíku a v Bakově Ve středních Čechách je nejhorší voda na Orlíku a v Bakově Z Popelíků je hlášena již nevyhovující kvalita vody. Veselý po velké bitvě Nadala na antuce v Hamburku nezdolal Veselý po velké bitvě Nadala na antuce v Hamburku nezdolal Tenista Jiří Veselý světovou jedničku trápil přes dvě hodiny. Příbramský rodák Veselý se utká s Nadalem Příbramský rodák Veselý se utká s Nadalem Jiří Veselý se se španělskou jedničkou utká poprvé v kariéře. Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy Lucie se vydala na plavbu dlouhou přibližně 180 kilometrů.
Za Příbram bude hrát volejbalista Šulista Za Příbram bude hrát volejbalista Šulista Tým příští týden zahajuje přípravu na novou sezonu. Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Do výběrového řízení se přihlásily celkem 4 firmy. Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Mnoho lidí by si přálo častější konání trhů v Příbrami. Jednou z hvězd letošních Kačerů budou Pipes and Pints Jednou z hvězd letošních Kačerů budou Pipes and Pints Kačeři se letos uskuteční předposlední víkend v srpnu. Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Změny ve smlouvě se týkají i reklamních ploch na štítu budovy. Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Na mapě lze najít různé body zájmu a městské instituce. Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž SZM nově nabízí také možnost ubytování v hotelu v Aquaparku. Příbramští betlémáři vystavují na dole Řimbaba Příbramští betlémáři vystavují na dole Řimbaba Výstava má zatím pouze dvě místnosti. Fialka Fest pomohl příbramské Bedně Fialka Fest pomohl příbramské Bedně I když během dopoledne pršelo, odpoledne bylo příjemné letní počasí. FOTOGALERIE Příbram na startu ligy podlehla silnému Jablonci Příbram na startu ligy podlehla silnému Jablonci Za domácí se trefil Pilík a Bednář.
Fialka Fest nabízí akci 3+1 zdarma Fialka Fest nabízí akci 3+1 zdarma Festival začíná již dnes odpoledne. Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Město navíc hledá brigádníky na dozor a úklid. Kvalita vody ve středočeských koupalištích je většinou dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích je většinou dobrá Voda na Orlíku se nějak výrazně nezměnila. Highjump startuje již za týden. Jaký nabídne doprovodný program? Highjump startuje již za týden. Jaký nabídne doprovodný program? Hříměždický Highjump rozhodně není jen o skocích do vody. O víkendu vzniknou v Petrovicích sochy s tématem Jakuba Krčína O víkendu vzniknou v Petrovicích sochy s tématem Jakuba Krčína Připraven bude i doprovodný program. Příbramské divadlo hrálo Baladu pro banditu na hradu Loket (VIDEO) Příbramské divadlo hrálo Baladu pro banditu na hradu Loket (VIDEO) Na nádvoří hradu se zatím uskutečnilo jen několik koncertů. Na Highjumpu bude k vidění i flyboarding (VIDEO) Na Highjumpu bude k vidění i flyboarding (VIDEO) Pod článkem najdete i video s názornou ukázkou flyboardingu. Příbram vstoupí do nové sezony v pozměněné sestavě Příbram vstoupí do nové sezony v pozměněné sestavě Trenérem A týmu zůstává Pavel Tobiáš. Lucie Leišová zítra vyráží na Vltavu, denně uplave 18km Lucie Leišová zítra vyráží na Vltavu, denně uplave 18km Na příbramskou plavkyni čeká cesta z Českých Budějovic do Prahy. Příbramský Boubal druhý v Berlíně Příbramský Boubal druhý v Berlíně CK Příbram má za sebou další závodní víkend.
Fialka Fest již tuto sobotu. Kdo kdy vystoupí? Fialka Fest již tuto sobotu. Kdo kdy vystoupí? Výtěžek z festivalu půjde letos na nízkoprahové centrum Bedna. Příbramští Bobcats zůstali opět druzí Příbramští Bobcats zůstali opět druzí Ve finále se střetli stejní soupeři jako v minulé sezoně. V sobotu se do Příbrami sjeli siláci i ze Slovenska V sobotu se do Příbrami sjeli siláci i ze Slovenska Na závodech nechyběla většina české špičky. FOTOGALERIE O Gotta je zájem, včera se prodalo několik stovek lístků O Gotta je zájem, včera se prodalo několik stovek lístků Karlu Gottovi bylo nedávno 76 let. Siláci se v Příbrami představí již zítra Siláci se v Příbrami představí již zítra Vstupné na akci je zdarma. Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je dobrá Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je dobrá Čechy čeká opět další tropický víkend s teplotami kolem 30 stupňů Celsia. Návštěvníkům galerie se nejvíc líbí fotografie Jiřího Jirouška Návštěvníkům galerie se nejvíc líbí fotografie Jiřího Jirouška Autor obsadil tři první příčky. Rally Bohemia pohledem Jana Černého Rally Bohemia pohledem Jana Černého Černý skončil po úvodních problémech na osmém místě absolutně. Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí V horním patře vznikne restaurace s venkovní terasou. FOTOGALERIE Sedlčany budou pořádat Mezinárodní mistrovství ČR v rallycrossu Sedlčany budou pořádat Mezinárodní mistrovství ČR v rallycrossu Jedná se o jeden z nejvýznamnějších závodů rallycrossové sezony.
1 2 3 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 104 105 106


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies