13. 6. svátek má Antonín
https://www.szmpb.cz/passport
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4183 článků.
Zobrazeny články: 3121 - 3180
1 2 3 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 68 69 70

Základní informace o Brdech po zrušení vojenského újezdu Základní informace o Brdech po zrušení vojenského újezdu Přinášíme některé informace, které vydalo Ministerstvo obrany ČR. Kupní síla v Příbrami je nad průměrem ČR Kupní síla v Příbrami je nad průměrem ČR Největší kupní síla je v Praze. Oslavy 800. výročí mohou stát přes 8 milionů Oslavy 800. výročí mohou stát přes 8 milionů Město se pokusí získat podporu i od soukromých sponzorů.
Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Rada města schválila v projektu méně práce za přibližně 50 tisíc korun. FOTOGALERIE Příbram bude příští rok hospodařit s přebytkem 28 mil.Kč Příbram bude příští rok hospodařit s přebytkem 28 mil.Kč Rozpočet nepočítá s výrazným rozprodejem městského majetku. Lidé v Příbrami příští rok zaplatí víc za svoz odpadu Lidé v Příbrami příští rok zaplatí víc za svoz odpadu Město i nadále jedná s majiteli skládky Bytíz. Vláda rozhodne o změnách volebních obvodů pro senátní volby Vláda rozhodne o změnách volebních obvodů pro senátní volby Změna by se měla týkat i obvodu Příbram. Reklamu na sloupech budou spravovat Technické služby Reklamu na sloupech budou spravovat Technické služby Na stránkách technických služeb vznikne interaktivní mapa sloupů. Dnes nás čeká poslední zastupitelstvo tohoto roku Dnes nás čeká poslední zastupitelstvo tohoto roku Program má prozatím 15 bodů. ON-LINE PŘENOS Rada navrhuje prodej domů v Březnické ulici za necelých 5 milionů Rada navrhuje prodej domů v Březnické ulici za necelých 5 milionů Domy jsou v současné chvíli ve špatném technickém stavu.
Počet Středočechů od ledna do září stěhováním vzrostl o 8056 lidí Počet Středočechů od ledna do září stěhováním vzrostl o 8056 lidí Příbramský okres eviduje 114 084 obyvatel. Hladina nádrže Orlík klesne o 1,3 metru Hladina nádrže Orlík klesne o 1,3 metru Opatřením se zvýší retenční prostor přibližně o polovinu. Úpravy zahrad při MŠ stále nejsou hotové, město bude uplatňovat pokutu Úpravy zahrad při MŠ stále nejsou hotové, město bude uplatňovat pokutu Výběrové řízení vyhrála společnost Mega s cenou lehce přes 8 milionů korun. V Příbrami byly včera slavnostně ukončeny rekonstrukce dalších ulic V Příbrami byly včera slavnostně ukončeny rekonstrukce dalších ulic V rámci tohoto projektu byla opravena i Hrabákova ulice, jejíž oprava přinesla řadu … Město a nemocnice stále hledají lékaře pro záchytnou stanici Město a nemocnice stále hledají lékaře pro záchytnou stanici Ve Středočeském kraji v současné chvíli fungují pouze dvě protialkoholní záchytné … Nezaměstnanost ve středních Čechách v listopadu činila 5,2 pct Nezaměstnanost ve středních Čechách v listopadu činila 5,2 pct Příbram je se 7,2 procenty nejhorším okresem v kraji. Město chce vystoupit z projektu Zdravá města Město chce vystoupit z projektu Zdravá města Za členství platí město ročně přibližně 50 tisíc korun. Město stále řeší lanový park, další posudky vyjdou na 160 tisíc Město stále řeší lanový park, další posudky vyjdou na 160 tisíc Lanové centrum v klidové zóně doposud nebylo otevřeno. 3D kina se Příbramáci dočkají nejspíš v průběhu jara 3D kina se Příbramáci dočkají nejspíš v průběhu jara Doba samotné realizace bude činit zhruba 2 měsíce. Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Vlak by měl na nádraží zastavit v průběhu března.
Příbram si naplánovala přebytek 28 mil.Kč, půjde na splátky úvěrů Příbram si naplánovala přebytek 28 mil.Kč, půjde na splátky úvěrů Návrh rozpočtu musí odsouhlasit městské zastupitelstvo. Rada města posuzuje doplatky na bydlení Rada města posuzuje doplatky na bydlení Spolupráce s úřadem práce je podle místostarostky Ženíškové velmi dobrá. Po problémech bude Kahan roznášet opět Česká pošta Po problémech bude Kahan roznášet opět Česká pošta Mnoho domácností svůj výtisk ve schránkách vůbec nenašlo. Středočeský kraj bude mít rekordně vysoký rozpočet přes 19 mld.Kč Středočeský kraj bude mít rekordně vysoký rozpočet přes 19 mld.Kč Kraj chce investovat například do porodnice v Příbrami. Rada navrhuje zvýšení poplatku za odpad na 648 Kč, sama koalice dá protinávrh Rada navrhuje zvýšení poplatku za odpad na 648 Kč, sama koalice dá protinávrh Podle radního Václava Dvořáka sama koalice přijde s protinávrhem na zvýšení na částku … AKTUALIZOVÁNO Do Brd se nebude jezdit autem ani po zrušení vojenského újezdu Do Brd se nebude jezdit autem ani po zrušení vojenského újezdu Výjimkou budou vydávaná povolení, která ale musí mít oprávněný důvod. Reklamy na veřejném osvětlení bude od ledna spravovat město Reklamy na veřejném osvětlení bude od ledna spravovat město Doposud reklamu na veřejném osvětlení obstarávala společnost Dirtecho Media. Prohlášení TOP 09 k situaci v Centru sociálních a zdravotních služeb Prohlášení TOP 09 k situaci v Centru sociálních a zdravotních služeb Koaliční strana TOP 09 se vyjadřuje k personální situaci v Centru zdravotních a … NÁZOR Dobříš na Příbramsku plánuje rekonstrukci Komenského náměstí Dobříš na Příbramsku plánuje rekonstrukci Komenského náměstí Město počítá i s úpravami Mírového náměstí. Kulturní akce v Příbrami by měly být do budoucna koordinované Kulturní akce v Příbrami by měly být do budoucna koordinované Vytvořen by měl být i katalog uměleckých uskupení v Příbrami.
Prosincové zastupitelstvo se uskuteční výjimečně ve středu Prosincové zastupitelstvo se uskuteční výjimečně ve středu Zasedání zastupitelstva je naplánované na 16. prosince od 16 hodin. Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Silnice u obce Trhové Dušníky ve směru na Hluboš vyšla na 42 milionů. V Příbrami se rozhořel spor kvůli vedení sociálních služeb V Příbrami se rozhořel spor kvůli vedení sociálních služeb Radní za TOP 09 odvolání Šperkové nepodpořili. Vedení Kladna chce zrušit vyhlášku zakazující hazard ve městě Vedení Kladna chce zrušit vyhlášku zakazující hazard ve městě O zrušení hazardu minulý týden jednalo i příbramské zastupitelstvo. Starosta Vařeka reaguje na vyjádření Jitky Šperkové Starosta Vařeka reaguje na vyjádření Jitky Šperkové Přinášíme reakci starosty Vařeky na vyjádření bývalé ředitelky CSZS Jitky Šperkové, … Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontánu spravují příbramské technické služby. Bývalá ředitelka CSZS: Byla jsem odvolána, když jsem chtěla vyhodit pana Strakulu Bývalá ředitelka CSZS: Byla jsem odvolána, když jsem chtěla vyhodit pana Strakulu Přinášíme vyjádření Jitky Šperkové k jejímu odvolání z pozice ředitelky Centra … NÁZOR Rada města navrhuje rozpočet s výdaji ve výši 534,9 milionů korun Rada města navrhuje rozpočet s výdaji ve výši 534,9 milionů korun Rozpočet bude schvalovat zastupitelstvo na svém prosincovém zasedání. Ředitelka Centra sociálních služeb končí, dočasně jí nahradí Strakula Ředitelka Centra sociálních služeb končí, dočasně jí nahradí Strakula Dušan Strakula povede centrum na dobu určitou do 31. ledna 2016. Vodárny ve středních Čechách vodu ve většině případů nezdraží Vodárny ve středních Čechách vodu ve většině případů nezdraží Cena za vodné a stočné zůstane stejná i v Příbrami.
Město chce vypsat odměnu na dopadení anonyma Město chce vypsat odměnu na dopadení anonyma Rada města Příbrami navrhuje zastupitelstvu vypsat stotisícovou odměnu na dopadení … Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Jak se vám novinka líbí? FOTOGALERIE Příbramáci ročně za automaty utratí 120 milionů Příbramáci ročně za automaty utratí 120 milionů Vyhláška o zákazu výherních automatů nenašla v zastupitelstvu dostatečnou podporu. Výstavba přivaděče vody pro obce na Benešovsku se chýlí k závěru Výstavba přivaděče vody pro obce na Benešovsku se chýlí k závěru Přivaděč vody je důležitý pro Sedlčany, které nemají dostatečné vlastní zdroje pitné … Novým vedoucím odboru investic bude Milan Štufka Novým vedoucím odboru investic bude Milan Štufka Město hledalo nového vedoucího zhruba půl roku. Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Na konci roku očekává úřad fronty. Návštěvu proto zbytečně neodkládejte. Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy U Obecnice by se mohlo vybudovat záchytné parkoviště. Ze Staré Huti na Příbramsku by měla zmizet stará skládka odpadů Ze Staré Huti na Příbramsku by měla zmizet stará skládka odpadů Město Dobříš nejprve musí vykoupit pozemky. Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Zastupitelé v minulosti klubu půjčili více než půl milionu. Krizový štáb rozhodl: Zahájení adventu se ruší bez náhrady Krizový štáb rozhodl: Zahájení adventu se ruší bez náhrady Policie stále pátrá po anonymovi.
Vyjádření vedení města ke včerejší události na náměstí TGM Vyjádření vedení města ke včerejší události na náměstí TGM Zrušením adventu vznikly škody ve výši stovek tisíc korun. AKTUÁLNĚ Anonym nahlásil bombu, zahájení adventu se ruší Anonym nahlásil bombu, zahájení adventu se ruší Vedení města žádá občany sdílet tuto informaci s co největším počtem … V Příbrami vznikne Senior point V Příbrami vznikne Senior point Organizace by měla mít sídlo v areálu bývalé 8. ZŠ. Příbram by se mohla podílet na provozu skládky Bytíz Příbram by se mohla podílet na provozu skládky Bytíz V případě dohody by navýšení poplatku za svoz odpadu nemuselo být tak vysoké. Středočeští starostové demonstrovali proti způsobu dělení dotací Středočeští starostové demonstrovali proti způsobu dělení dotací Hejtman Petera kritiku odmítá. Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Určitou dobu bude parkování zdarma. Distribuce Kahanu má problémy Distribuce Kahanu má problémy Kahan změnil před dvěma měsíci distributora. Za vodu zaplatí Příbramáci příští rok stejně jako letos Za vodu zaplatí Příbramáci příští rok stejně jako letos Cena byla stanovena na 75,37 Kč za metr krychlový včetně DPH. Město nemůže sehnat lékaře pro záchytnou stanici Město nemůže sehnat lékaře pro záchytnou stanici Pro chod záchytky je třeba minimálně čtyř lékařů. Středočeský kraj by měl mít příští rok rekordně vysoký rozpočet Středočeský kraj by měl mít příští rok rekordně vysoký rozpočet Vedení kraje nepočítá s dalším zadlužováním.
1 2 3 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies