29. 5. svátek má Maxim
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4171 článků.
Zobrazeny články: 3301 - 3360
1 2 3 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 68 69 70

Zajímá vás budoucnost Křižáku? Přijďte na besedu Zajímá vás budoucnost Křižáku? Přijďte na besedu Beseda se uskuteční 22. září v estrádním sále příbramského divadla. Start je v 18 … Vařeka: Klidová zóna u Q-klubu se oplotí Vařeka: Klidová zóna u Q-klubu se oplotí Areál před jeho otevřením využívaly již desítky dětí. Na obnovu vodohospodářského majetku půjde příští rok 26,7 milionů Na obnovu vodohospodářského majetku půjde příští rok 26,7 milionů Plán oprav a investic byl schválen v pondělí příbramským zastupitelstvem.
Na město dorazila petice, občané nechtějí nízkoprahové centrum na Rynečku Na město dorazila petice, občané nechtějí nízkoprahové centrum na Rynečku Petici podepsalo 414 občanů. Dvořákův festival projde transformací Dvořákův festival projde transformací Po transformaci bude mít festival větší šance na zisk dotačních titulů a hledání … Sanaci uranových hald u Příbrami by mohlo provést Diamo  Sanaci uranových hald u Příbrami by mohlo provést Diamo  Sál příbramského úřadu práce byl během besedy zaplněn. Nezaměstnanost se zatím snížit nepodařilo, Příbram je v kraji stále nejhorší Nezaměstnanost se zatím snížit nepodařilo, Příbram je v kraji stále nejhorší Vedení města se snaží scelovat pozemky na Balonce. Příští Kahan už vyjde v podobě časopisu Příští Kahan už vyjde v podobě časopisu Formát zpravodaje bude A4 a bude mít 24 stran. Beseda o ekologických zátěžích proběhne již dnes Beseda o ekologických zátěžích proběhne již dnes Start besedy je v 17 hodin a bude vysílána online. Ministerstvo hledá poradce pro dostavbu silnice R4 za 97 mil.Kč Ministerstvo hledá poradce pro dostavbu silnice R4 za 97 mil.Kč Výstavba by mohla začít již v roce 2013.
Spartak peníze na obnovu areálu prozatím nedostal, bod byl odložen Spartak peníze na obnovu areálu prozatím nedostal, bod byl odložen Za odložením stály především nejasné majetkové vztahy. Město provede audit svých budov, Junioru neprodlouží smlouvu Město provede audit svých budov, Junioru neprodlouží smlouvu Budova Junior klubu by mohla být v budoucnu spojena s areálem Nového rybníka. Klidová zóna Ryneček ještě není otevřena pro veřejnost Klidová zóna Ryneček ještě není otevřena pro veřejnost O víkendu se v areálu pohybovaly již desítky lidí. Patová situace: Zastupitelstvo nedokázalo přerušit samo sebe Patová situace: Zastupitelstvo nedokázalo přerušit samo sebe Jednání bylo nakonec přerušeno kvůli neusnášeníschopnosti přibližně hodinu po … Na burze práce v Příbrami nabídnou zaměstnavatelé volná místa Na burze práce v Příbrami nabídnou zaměstnavatelé volná místa Burza se koná ve čtvrtek od 10 do 17 hodin. Opozice obvinila vedení Příbrami z podcenění kauzy uranové haldy Opozice obvinila vedení Příbrami z podcenění kauzy uranové haldy Projednání tohoto bodu trvalo přibližně hodinu a půl. Město jednalo s provozovateli ubytoven, chtějí předejít kriminalitě Město jednalo s provozovateli ubytoven, chtějí předejít kriminalitě Jednání proběhlo už během srpna. Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, startuje v 16.00 Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, startuje v 16.00 Zastupitelstvo má na programu přibližně 40 bodů. ON-LINE PŘENOS Ve středních Čechách v pololetí přibylo 5053 lidí, nejvíc v ČR Ve středních Čechách v pololetí přibylo 5053 lidí, nejvíc v ČR Rakovnicko a Příbramsko jsou jedinými dvěma okresy, kde v prvním pololetí ubylo … Okrskáři jsou od září ve městě i odpoledne Okrskáři jsou od září ve městě i odpoledne Okrskáři drží pohotovost na telefonu do 22 hodin.
Jak je na tom Příbram se stavem bytů v majetku města a s výší nájemného? Jak je na tom Příbram se stavem bytů v majetku města a s výší nájemného? Přinášíme tiskovou zprávu města Příbram k aktuálně probírané Koncepci bydlení města … Nájemné v městských bytech se zvyšuje, v některých případech až na čtyřnásobek Nájemné v městských bytech se zvyšuje, v některých případech až na čtyřnásobek Novinky vedení oznámilo na besedě, která se konala ve středu odpoledne. Občané se mohou vyjádřit k plánu zimní údržby Občané se mohou vyjádřit k plánu zimní údržby Na zimní údržbě se podílí 90 pracovníků technických služeb. Dušan Strakula funguje v novém centru jako manažer kvality Dušan Strakula funguje v novém centru jako manažer kvality Dušan Strakula je spojován s předvolební kampaní hnutí ANO. Zastupitelstvo bude rozhodovat o individuálních dotacích Zastupitelstvo bude rozhodovat o individuálních dotacích Na programu jsou žádosti celkem 7 institucí. Ve středních Čechách v srpnu zůstala nezaměstnanost na 5,5 pct Ve středních Čechách v srpnu zůstala nezaměstnanost na 5,5 pct Na Příbramsku je nejhorší situace v rámci celého kraje. Práce na úpravě zahrad MŠ nabraly velký skluz, smluvní termín prý bude dodržen Práce na úpravě zahrad MŠ nabraly velký skluz, smluvní termín prý bude dodržen Výběrové řízení vyhrála společnost Mega. Projekt je spolufinancován z Evropské … FOTOGALERIE Příbram řeší, zda se v zimě vyplatí otevřít lyžařský areál Příbram řeší, zda se v zimě vyplatí otevřít lyžařský areál Areál je už dva roky zavřený. Město ukončilo spolupráci s ratingovou agenturou Moody’s Město ukončilo spolupráci s ratingovou agenturou Moody’s Rating Aa1.cz je druhým nejvyšším, ale také nejčastějším hodnocením českých … Bedna se nachází ve finanční tísni, chybí jí skoro milion korun Bedna se nachází ve finanční tísni, chybí jí skoro milion korun Bedna pracuje s dětmi a mládeží již od roku 2010.
Příští pondělí se koná zastupitelstvo, nabídne přes 40 bodů Příští pondělí se koná zastupitelstvo, nabídne přes 40 bodů Jedním z nejdiskutovanějších bodů bude jistě ten, který se týká těžby odvalu č. … Domy v Březnické stále budí hrůzu Domy v Březnické stále budí hrůzu Velký nepořádek je hlavně v garážích za domy. FOTOGALERIE V Březnici na Příbramsku skončila oprava školy za 15 mil. korun V Březnici na Příbramsku skončila oprava školy za 15 mil. korun Novou tělocvičnu má i škola v Milíně. Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Většina z rozpočtu byla hrazena z dotací. Středočeský kraj změnil pravidla pro rozdělování dotací divadlům Středočeský kraj změnil pravidla pro rozdělování dotací divadlům Příbramské divadlo by se mohlo od kraje dočkat většího příspěvku. Vyšetřování problémů v Mariánské ulici končí Vyšetřování problémů v Mariánské ulici končí Rada by se měla touto otázkou zabývat na některém z příštích jednání. Vařeka: Vodohospodářský majetek by potřeboval několik milionů ročně navíc Vařeka: Vodohospodářský majetek by potřeboval několik milionů ročně navíc Letos byla na obnovu vyhrazena částka téměř 27 milionů korun. Nemocnice záchytku stavebně dokončí do konce října Nemocnice záchytku stavebně dokončí do konce října Rozhodnutí o termínu otevření je zcela v kompetenci města Příbram. Starosta má strach o bezpečnost lanové dráhy u Q-klubu Starosta má strach o bezpečnost lanové dráhy u Q-klubu Klidovou zónu u Q-klubu budou mít ve správě Technické služby Příbram. Šance pro Příbram trvá na projednání problematiky hald zastupitelstvem Šance pro Příbram trvá na projednání problematiky hald zastupitelstvem Otiskujeme dopis, kterým Klub zastupitelů Šance pro Příbram odpověděl starostovi města … NÁZOR
Město neví co s lyžováním na Padáku. Ptá se na názor občanů Město neví co s lyžováním na Padáku. Ptá se na názor občanů Poslední dvě sezony nebyl lyžařský svah otevřený. CHKO Brdy bude mít nejspíš sídlo v Příbrami  CHKO Brdy bude mít nejspíš sídlo v Příbrami  Starostové Jinců nebo Rožmitálu s umístěním v Příbrami nesouhlasí. Občané Brodu děkují za řešení problému s těžbou odvalu Občané Brodu děkují za řešení problému s těžbou odvalu Povolení pro těžbu získali další haldy, které poskytují zásobu na desítky let. Mimořádné zastupitelstvo k haldám zřejmě nebude, na září se ale chystá beseda Mimořádné zastupitelstvo k haldám zřejmě nebude, na září se ale chystá beseda Podle Vařeky je v tuto chvíli těžba odvalu šachty č. 15 vyřešena. Nová záchytná stanice zatím nefunguje, opilce není kam vozit Nová záchytná stanice zatím nefunguje, opilce není kam vozit Stará záchytná stanice nesplňovala hygienické normy a v tuto chvíli je zavřena. Nová … Příbram chce zavést úsekové měření rychlosti v Rožmitálské ulici  Příbram chce zavést úsekové měření rychlosti v Rožmitálské ulici  Obyvatele Rožmitálské ulice trápí nadměrný hluk z dopravy. Město Příbram ušetří na energiích více než 3 miliony Kč Město Příbram ušetří na energiích více než 3 miliony Kč Ušetřit se podařilo pomocí nákupu na komoditní burze. Město koupí vlastní pódium, vyjde na téměř 900 tisíc Město koupí vlastní pódium, vyjde na téměř 900 tisíc O pódium se budou starat technické služby. Co dál s uranovými odvaly? Beseda s odborníky se uskuteční 16. září Co dál s uranovými odvaly? Beseda s odborníky se uskuteční 16. září Beseda se uskuteční v zasedací síni Úřadu práce. Nová ředitelka centra sociálních služeb má zkušenosti ze Sanca a VZP Nová ředitelka centra sociálních služeb má zkušenosti ze Sanca a VZP O nové ředitelce rada města rozhodla 10. srpna.
Vít Kučera rezignoval na svůj post v komisi Vít Kučera rezignoval na svůj post v komisi Architekt Vít Kučera byl členem Komise pro rozvoj města, zaměstnanost a terciární … Starosta Příbrami se sejde s Brabcem kvůli uranovým haldám Starosta Příbrami se sejde s Brabcem kvůli uranovým haldám Schůzka proběhne v úterý v Praze. Strážníci se v září zaměří na pejskaře Strážníci se v září zaměří na pejskaře Září bude zároveň měsícem „Psí amnestie“. Technické služby sváží bioodpad každý čtvrtek Technické služby sváží bioodpad každý čtvrtek Občané si mohou z kompostárny kompost odvézt zdarma. Město shání nového vedoucího odboru investic Město shání nového vedoucího odboru investic Bývalý vedoucí odešel ze své funkce po 2 měsících. Zastupitelé Šance pro Příbram chtějí otevřít téma těžby hald na zastupitelstvu Zastupitelé Šance pro Příbram chtějí otevřít téma těžby hald na zastupitelstvu Klub zastupitelů zaslal dopis do rukou starosty Příbrami Jindřicha Vařeky. Ředitelkou Centra sociálních a zdravotních služeb se stala Jitka Šperková Ředitelkou Centra sociálních a zdravotních služeb se stala Jitka Šperková Nová ředitelka se funkce ujme 1. září. U Q-klubu se již rýsuje klidová zóna U Q-klubu se již rýsuje klidová zóna Součástí areálu bude i lanový park. FOTOGALERIE Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Tábor navštívila i delegace z příbramské radnice. Práce v Hrabákově ulici budou probíhat i o víkendu Práce v Hrabákově ulici budou probíhat i o víkendu Otiskujeme oznámení města Příbram, které se týká prací v Hrabákově ulici. AKTUALIZOVÁNO
1 2 3 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies