21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4216 článků.
Zobrazeny články: 3061 - 3120
1 2 3 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 69 70 71

Rada města přidala volejbalu 400 tisíc na úkor fotbalu Rada města přidala volejbalu 400 tisíc na úkor fotbalu O konečné podobě dotací do sportu musí rozhodnout městské zastupitelstvo. Kraj poskytne milion Ekocentru v Orlově Kraj poskytne milion Ekocentru v Orlově Za peníze budou rekonstruovány venkovní učebny a výukový areál. Středočeský kraj by měl podle opozice pomoci brdským obcím Středočeský kraj by měl podle opozice pomoci brdským obcím V Brdech bude do konce příštího roku probíhat pyrotechnický průzkum.
Rekonstrukce domů v Březnické by vyšla na 15 milionů, město je prodává Rekonstrukce domů v Březnické by vyšla na 15 milionů, město je prodává Cena podle znaleckého posudku byla stanovena na 4,8 milionů korun. Nízkoprahové centrum na Rynečku se začne stavět v druhé polovině roku Nízkoprahové centrum na Rynečku se začne stavět v druhé polovině roku O současnou noclehárnu je přes zimu velký zájem. Budovy u skládky zdemoluje SVZ Centrum za 2 milióny korun Budovy u skládky zdemoluje SVZ Centrum za 2 milióny korun Oproti původnímu výběrovému řízení tak město ušetří 3,5 miliónu. Zastupitelé se budou zabývat především rozdělováním peněz Zastupitelé se budou zabývat především rozdělováním peněz Program má prozatím 22 bodů. Zahrádkářům se nelíbí letní zákazy kropení zahrad Zahrádkářům se nelíbí letní zákazy kropení zahrad V létě platil zákaz například i na Příbramsku. Hejtman Petera včera navštívil Příbram Hejtman Petera včera navštívil Příbram Po skončení programu se krátce sešel s vedením města. V Příbrami se v červnu poběží první půlmaraton V Příbrami se v červnu poběží první půlmaraton Trať ještě připomínkuje PČR. AKTUALIZOVÁNO
Město hledá dobrovolníky pro organizaci oslav Město hledá dobrovolníky pro organizaci oslav Hlavní část oslav proběhne v průběhu června. Vláček nejspíš bude letos v provozu, policie již schválila jednu ze tří tras Vláček nejspíš bude letos v provozu, policie již schválila jednu ze tří tras Rada města bude řešit zpoplatnění jízdy. Rozpočet Kahanu se kvůli nové podobě nezvýšil Rozpočet Kahanu se kvůli nové podobě nezvýšil Ke snížení nákladů má sloužit i znovuzavedení placené inzerce. Město k 800. výročí nakoupí propagační předměty za stovky tisíc Město k 800. výročí nakoupí propagační předměty za stovky tisíc Výběrové řízení končí již tento čtvrtek v 8.30 ráno. Nezaměstnanost na Příbramsku za leden vystoupala na 8,2 procenta Nezaměstnanost na Příbramsku za leden vystoupala na 8,2 procenta Příbram má v rámci Středočeského kraje stále největší nezaměstnanost. Komunitní dům může stát až 30 milionů Komunitní dům může stát až 30 milionů Bez zisku dotace je realizace stavby nepravděpodobná. Novela zákona by měla vyřešit spory ohledně letiště ve Dlouhé Lhotě Novela zákona by měla vyřešit spory ohledně letiště ve Dlouhé Lhotě Spory se vedou i u dalších letišť v České republice. Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Václav Moravec se studenty svatohorského gymnázia již v minulosti diskutoval. Hrabákova ulice je rozkopána. Od rekonstrukce již podruhé Hrabákova ulice je rozkopána. Od rekonstrukce již podruhé Právě vodovod se jako jediný při rekonstrukci neměnil. Jeho životnost by měla být … V Příbrami byl včera slavnostně otevřen Senior Point V Příbrami byl včera slavnostně otevřen Senior Point Otevření se zúčastnily asi tři stovky lidí.
O stotisícovou odměnu za dopadení anonyma se zatím nikdo nepřihlásil O stotisícovou odměnu za dopadení anonyma se zatím nikdo nepřihlásil Odměna byla vypsána na konci loňského roku. Středočeský kraj za zdravotnické poplatky vyplatil 2 160 Kč za kvartál Středočeský kraj za zdravotnické poplatky vyplatil 2 160 Kč za kvartál Žádost zaslalo pouze 21 žadatelů. Město letos vybuduje parkoviště u nemocnice Město letos vybuduje parkoviště u nemocnice Původně se zde uvažovalo o stavbě parkovacího domu. Se žádostmi o doplatek na ubytovny u rady neuspělo 9 žadatelů z 12 Se žádostmi o doplatek na ubytovny u rady neuspělo 9 žadatelů z 12 Rozhodnutí rady má v této záležitosti pouze doporučující charakter. Letos se dočkáme tradičních akcí s bohatším programem Letos se dočkáme tradičních akcí s bohatším programem Dočkat bychom se měli i dvoudenní Svatohorské šalmaje. Středočeská města řeší, zda se zbavit dalších městských bytů Středočeská města řeší, zda se zbavit dalších městských bytů Příbram nabídla k prodeji domy v Březnické ulici. Proč ještě nebylo centrum sociálních služeb zapsáno do rejstříku? Proč ještě nebylo centrum sociálních služeb zapsáno do rejstříku? Podle města zapsání do rejstříku nyní nic nebrání. Na vrcholový a výkonnostní sport letos půjde 9,5 milionu Na vrcholový a výkonnostní sport letos půjde 9,5 milionu Finální rozdělení peněz ještě musí odsouhlasit zastupitelstvo. TS v půlce roku převezmou i druhý typ reklamy na veřejném osvětlení TS v půlce roku převezmou i druhý typ reklamy na veřejném osvětlení Technické služby zatím správu ploch zvládají v rámci své běžné činnosti. Celková rekonstrukce Ernestina v Příbrami se zatím neplánuje Celková rekonstrukce Ernestina v Příbrami se zatím neplánuje Celková rekonstrukce byla plánována za několik desítek milionů.
V Příbrami vznikne komunitní dům pro seniory s 24 byty V Příbrami vznikne komunitní dům pro seniory s 24 byty Stavba je závislá na zisku dotací. Projekt školního hřiště u bývalé 5. ZŠ se zredukoval na 13 milionů Projekt školního hřiště u bývalé 5. ZŠ se zredukoval na 13 milionů Původní podoba projektu počítala s 30 miliony. Schopné zájemce o post ředitele centra prý odradilo politické dění Schopné zájemce o post ředitele centra prý odradilo politické dění Budoucí ředitel bude moci využívat i služební byt. Povolení k vjezdu do zrušených újezdů lze vyřizovat elektronicky Povolení k vjezdu do zrušených újezdů lze vyřizovat elektronicky Prostřednictvím internetu lze sledovat i vyřízení žádosti. Senioři v Příbrami mohou získat průkazku na slevy Senioři v Příbrami mohou získat průkazku na slevy Senior Point se bude slavnostně otevírat již 2. února. Petr Větrovský: To, co se dělo na zastupitelstvu, je ostuda Petr Větrovský: To, co se dělo na zastupitelstvu, je ostuda O aktuálních tématech jsme si povídali se zastupitelem za ČSSD Petrem Větrovským. ROZHOVOR Festival na Nováku nabídne Buty, Petra Koláře nebo Gipsy.cz Festival na Nováku nabídne Buty, Petra Koláře nebo Gipsy.cz Ta nejznámější jména zatím město tají. Oponentní posudek k lanovému parku vyjde na 133 tisíc Oponentní posudek k lanovému parku vyjde na 133 tisíc Lanový park je uzavřený již od září loňského roku, kdy byla stavba dokončena. Hranice senátního volebního obvodu Příbram se změní Hranice senátního volebního obvodu Příbram se změní Změna se týká dohromady 13 obvodů. Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Aktuálně je přislíben termín do konce února.
Záchytka stále nenašla lékaře pro svůj provoz Záchytka stále nenašla lékaře pro svůj provoz Záchytná stanice v Příbrami nefunguje od poloviny roku 2015. Celková rekonstrukce plaveckého bazénu by mohla stát až 100 milionů Celková rekonstrukce plaveckého bazénu by mohla stát až 100 milionů Kvůli finanční náročnosti by měla být rekonstrukce rozvržena do několika let. Hostem chatu byl dnes zastupitel Petr Kareš Hostem chatu byl dnes zastupitel Petr Kareš Do chatu přišly téměř 3 desítky dotazů. Vedení Příbrami odmítlo výzvu k rezignaci kvůli centru sociálních služeb Vedení Příbrami odmítlo výzvu k rezignaci kvůli centru sociálních služeb Nového ředitele hledá personální agentura. Technické služby se starají o 180 kilometrů komunikací Technické služby se starají o 180 kilometrů komunikací V letošním roce by mělo dojít k nákupu nového sypače. Kraj chce na silnice dostat nové technologie, měly by zvýšit bezpečnost Kraj chce na silnice dostat nové technologie, měly by zvýšit bezpečnost Náklady na zprovoznění systému se odhadují na 53 milionů korun. Město nabízí zápůjčky z fondu oprav a modernizace Město nabízí zápůjčky z fondu oprav a modernizace Zůstatek na účtu přesahuje 6 milionů korun. Šance pro Příbram: Proč výzva k rezignaci? Šance pro Příbram: Proč výzva k rezignaci? Přinášíme názor klubu zastupitelů za Šanci pro Příbram k pondělnímu jednání městského … NÁZOR Kontrola zjistila pochybení na zimním stadionu, ředitel přišel o odměny Kontrola zjistila pochybení na zimním stadionu, ředitel přišel o odměny Případ dále vyšetřuje oddělení vnitřního auditu. Příbram chce za sedm milionů Kč zrekonstruovat zázemí akvaparku Příbram chce za sedm milionů Kč zrekonstruovat zázemí akvaparku Rekonstrukci akvaparku se zabývá pracovní skupina.
Zastupitelstvo poznamenala vyhrocená diskuze o centru sociálních služeb Zastupitelstvo poznamenala vyhrocená diskuze o centru sociálních služeb Během diskuze padlo i zamyšlení nad odvoláním místostarostky Ženíškové. Na kotlíkovou dotaci někteří zájemci čekali již od půlnoci Na kotlíkovou dotaci někteří zájemci čekali již od půlnoci Žádosti je možní zasílat i poštou. Dnes nás čeká první zastupitelstvo v tomto roce. Sledujte ho s námi Dnes nás čeká první zastupitelstvo v tomto roce. Sledujte ho s námi Přenos začíná krátce před 16. hodinou. ON-LINE PŘENOS Ministr obrany Stropnický předal Brdy nově vzniklé správě CHKO Ministr obrany Stropnický předal Brdy nově vzniklé správě CHKO Armáda bude nadále využívat střelnici Brda. Ode dneška je možné žádat o kotlíkovou dotaci Ode dneška je možné žádat o kotlíkovou dotaci O seminář byl velký zájem. Zelená páteř se již rýsuje. Co by se v ní mohlo objevit? Zelená páteř se již rýsuje. Co by se v ní mohlo objevit? Z besedy byl vysílán i online přenos. Dobříš chce z města vytlačit kamionovou dopravu Dobříš chce z města vytlačit kamionovou dopravu Město by se mělo zaměřit spíše na cyklisty. Petr Kareš přijde do našeho chatu přesně za týden Petr Kareš přijde do našeho chatu přesně za týden Kareš patří mez nejaktivnější politiky na zasedáních městského zastupitelstva. Nového ředitele CSZS pomůže vybrat personální agentura Nového ředitele CSZS pomůže vybrat personální agentura Výběrové řízení má na starosti agentura PSYCH-INFORM. Město nechalo vypracovat studii, která řeší parkování na Drkolnově Město nechalo vypracovat studii, která řeší parkování na Drkolnově Podle studie by mohlo vzniknout několik nových parkovišť a dětských hřišť.
1 2 3 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 69 70 71


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies