22. 7. svátek má Magdaléna
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4216 článků.
Zobrazeny články: 2821 - 2880
1 2 3 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 69 70 71

Vláčkem se už letos svezlo přes 1600 lidí Vláčkem se už letos svezlo přes 1600 lidí V tomto roce je jízda vláčkem zpoplatněna. Vystřídají cyklisty, turisty nákladní auta, prach a drtička na kameny z uranových dolů Vystřídají cyklisty, turisty nákladní auta, prach a drtička na kameny z uranových dolů Přinášíme stanovisko Josefa Hovorky a Petra Štěpánka (předseda osadního výboru) z … NÁZOR Čtenáři by spíše zůstali v EU Čtenáři by spíše zůstali v EU Ankety se zúčastnilo přes 300 respondentů.
Příbramská radnice shání dodavatele několika nových systému Příbramská radnice shání dodavatele několika nových systému Měnit se bude například hlasovací systém. Spolek žádá premiéra o zpřísnění provozu vodních skútrů Spolek žádá premiéra o zpřísnění provozu vodních skútrů Podle ministerstva dopravy nedělní nehodu způsobilo porušení stávajících pravidel. Revitalizace Křižáku se zřejmě posune, město musí vykoupit pozemky Revitalizace Křižáku se zřejmě posune, město musí vykoupit pozemky Besedy a tvorba pocitových map se uskutečnily již na podzim loňského roku. V příbramském Senior Pointu bude beseda s Andrejem Babišem V příbramském Senior Pointu bude beseda s Andrejem Babišem Babiš se setká i s vedením města a novináři. Kauza uranové haldy u Příbrami spěje do závěrečné fáze Kauza uranové haldy u Příbrami spěje do závěrečné fáze S posudky nesouhlasí Středočeský kraj ani město Příbram. Sliby chyby: Plní osamocený Šedivý volební program ODS? Sliby chyby: Plní osamocený Šedivý volební program ODS? Šedivý byl v minulém volebním období místostarostou města. Dobrovolný svazek obcí ORP Příbram spustilo Centrum společných služeb Dobrovolný svazek obcí ORP Příbram spustilo Centrum společných služeb Projekt by měl pomoci především menším obcím bez bohatého úřednického aparátu.
Kotlíková dotace je vyčerpaná, další žádosti už kraj nepřijímá Kotlíková dotace je vyčerpaná, další žádosti už kraj nepřijímá Celkem bylo rozděleno zhruba 500 milionů korun. ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů Hotovo by mohlo být v srpnu roku 2017. Těžba kameniva z odvalu šachty č. 15: Příbram nesouhlasí se závěry posudku Těžba kameniva z odvalu šachty č. 15: Příbram nesouhlasí se závěry posudku Podle vedení města nebyl dostatečně posouzen vliv na pohodu bydlení a dopravní … Pozemky pro investory jsou zatím v nedohlednu Pozemky pro investory jsou zatím v nedohlednu Případní investoři by měli napomoci snížit nezaměstnanost ve městě. Příbramský Kahan získal cenu pro nejlepší městský zpravodaj Příbramský Kahan získal cenu pro nejlepší městský zpravodaj Cenu za město převzal místostarosta Václav Švenda. Ve středních Čechách v červnu klesla nezaměstnanost na 4,5 pct Ve středních Čechách v červnu klesla nezaměstnanost na 4,5 pct Nejhorší situace je na Kladensku a Příbramsku. Toadstool nebude dále provozovat skatepark, město plánuje jeho rekonstrukci Toadstool nebude dále provozovat skatepark, město plánuje jeho rekonstrukci Rekonstrukce se dočká i budova Junior klubu. V Příbrami je zhruba 50 lidí bez přístřeší, nízkoprahové centrum bude kolem Vánoc V Příbrami je zhruba 50 lidí bez přístřeší, nízkoprahové centrum bude kolem Vánoc Aktuálně probíhá stavební řízení, do kterého se přihlásilo několik osob s … Další výběrové řízení FOM běží do 5. srpna Další výběrové řízení FOM běží do 5. srpna FOM je zkratka pro Fond oprav a modernizace bytového fondu na území města Příbram. Nové jízdní řády se v Kahanu neobjeví, je to finančně náročné Nové jízdní řády se v Kahanu neobjeví, je to finančně náročné Zájemci mají možnost pomoci v městském infocentru.
V Čenkově zrekonstruovali jez, v Jincích celou ulici V Čenkově zrekonstruovali jez, v Jincích celou ulici Obě akce dohromady vyšly na více než 10 milionů korun. Sliby chyby: Jak si vedou příbramští komunisté? Sliby chyby: Jak si vedou příbramští komunisté? KSČM Příbram prezentuje opozici. Výrobce koupelen Ravak letos očekává tržby přes dvě miliardy Kč Výrobce koupelen Ravak letos očekává tržby přes dvě miliardy Kč Ravak začal vyrábět i nábytek a sanitární keramiku. Rekonstrukce bazénu: Čtenářům by nevadila ani vyšší investice Rekonstrukce bazénu: Čtenářům by nevadila ani vyšší investice Na oplátku ale očekávají špičkovou úroveň zařízení. V příštím roce by mohla vzniknout až 4 nová parkoviště V příštím roce by mohla vzniknout až 4 nová parkoviště Budování parkovišť na Drkolnově se prodraží. Vedení radnice uvažuje o úpravě parkoviště na TGM Vedení radnice uvažuje o úpravě parkoviště na TGM Kvůli lhůtě udržitelnosti projektu není ještě několik měsíců možné stavbu … Švenda reaguje na Kučeru: Současný prodej bytů jako připomínka I. polikliniky Švenda reaguje na Kučeru: Současný prodej bytů jako připomínka I. polikliniky Původní článek Václava Švendy i Víta Kučery jsme publikovali na našem portálu v … NÁZOR Vít Kučera: Švenda si bere nájemníky jako rukojmí Vít Kučera: Švenda si bere nájemníky jako rukojmí Vít Kučera byl do roku 2012 předsedou příbramské TOP 09. Přinášíme jeho reakci na … NÁZOR Prodej bytů v Dlouhé ulici vyvolal spor v koalici Prodej bytů v Dlouhé ulici vyvolal spor v koalici 51 bytů bylo prodáno za přibližně 3,6 milionů korun. Václav Švenda: Příbram levně vyprodává byty, které za draho vybudovala Václav Švenda: Příbram levně vyprodává byty, které za draho vybudovala Přinášíme vyjádření místostarosty Václava Švendy (TOP 09) k prodeji nástavbových bytů … NÁZOR
Kauza Mera Czech je zřejmě uzavřena, zastupitelé odsouhlasili soudní smír Kauza Mera Czech je zřejmě uzavřena, zastupitelé odsouhlasili soudní smír Právník Antoník Janák uzavření smíru zastupitelům doporučil. Sociální demokracii není osud občanů lhostejný Sociální demokracii není osud občanů lhostejný Přinášíme názor předsedy ČSSD Příbram Petra Větrovského na pondělní prodeje bytů v … NÁZOR Zastupitelstvo prodalo byty v Dlouhé za 1500 Kč za metr čtvereční Zastupitelstvo prodalo byty v Dlouhé za 1500 Kč za metr čtvereční Koalice ani hnutí ANO nemělo na věc jednotný názor. Zastupitelé odmítli vznik destinační agentury Brdy Zastupitelé odmítli vznik destinační agentury Brdy Roční provoz by vyšel zhruba na 2-3 miliony korun. Hygiena kontrolovala stánkaře na oslavách města a půlmaratonu Hygiena kontrolovala stánkaře na oslavách města a půlmaratonu Kontroloři zaznamenali jen několik drobných pochybení. FOTOGALERIE Kauza Mera-Czech: Advokát navrhuje soudní smír, rozhodnou zastupitelé Kauza Mera-Czech: Advokát navrhuje soudní smír, rozhodnou zastupitelé Při soudním smíru by město Příbram zaplatilo 4,1 milionu. Dnes se zastupitelé sejdou naposled před prázdninami, budeme u toho Dnes se zastupitelé sejdou naposled před prázdninami, budeme u toho Náš online přenos začíná v 16.00. ON-LINE PŘENOS Město získalo dotaci 8 milionů pro dětské skupiny Město získalo dotaci 8 milionů pro dětské skupiny Děti je možné přihlašovat od 1. června. Změny v jízdním řádu: Některé spoje se ruší Změny v jízdním řádu: Některé spoje se ruší Tyto změny začnou platit od 1. července. Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Vlak měl přijet na příbramské nádraží v tomto týdnu.
Komunitní dům by měl být dokončen v dubnu, práce už začaly Komunitní dům by měl být dokončen v dubnu, práce už začaly Výběrové řízení vyhrála firma Staler s cenou 16,7 milionů bez DPH. Nové peněžní fondy by měly zamezit rozplynutí prostředků v rozpočtu Nové peněžní fondy by měly zamezit rozplynutí prostředků v rozpočtu Novinkou se budou zastupitelé zabývat v pondělí. Příbram má v depozitu 1300 kubíků dlažebních kostek Příbram má v depozitu 1300 kubíků dlažebních kostek Zprávu o množství tohoto materiálu bude projednávat i městské zastupitelstvo. Sliby chyby. Využila Šance svojí šanci? Sliby chyby. Využila Šance svojí šanci? Šance pro Příbram je nyní v opozici, přesto se cítí být součástí změny. Příští zastupitelstvo rozhodne o prodeji bytů v Dlouhé nebo o dlažebních kostkách Příští zastupitelstvo rozhodne o prodeji bytů v Dlouhé nebo o dlažebních kostkách Jednání budeme opět sledovat online. Ministři Stropnický s Brabec osadili v Brdech první rozcestník Ministři Stropnický s Brabec osadili v Brdech první rozcestník Rozcestník je nedaleko nádrže Pilská. FOTOGALERIE O víkendu skončilo na záchytce 5 mužů O víkendu skončilo na záchytce 5 mužů Dva z nich zaplatili poplatek rovnou na místě. Až do 17 hodin můžete navštívit burzu práce Až do 17 hodin můžete navštívit burzu práce Vstup je zdarma. Sliby chyby. Jak dopadla opoziční ČSSD? Sliby chyby. Jak dopadla opoziční ČSSD? ČSSD ve volbách získala druhý nejvyšší počet hlasů. Ve středních Čechách přibude deset chráněných území Ve středních Čechách přibude deset chráněných území Cílem je zachování chráněných druhů.
Ve středních Čechách do března přibylo 3094 lidí, nejvíc v ČR Ve středních Čechách do března přibylo 3094 lidí, nejvíc v ČR Na Příbramsku naopak lidí ubylo. Ve středních Čechách chce obhájit funkci hejtman Petera (ČSSD) Ve středních Čechách chce obhájit funkci hejtman Petera (ČSSD) Lídrem kandidátky KDU-ČSL, SNK-ED a zelených je bývalý příbramský starosta Josef … Ve středních Čechách klesla nezaměstnanost, Příbram stále na chvostu Ve středních Čechách klesla nezaměstnanost, Příbram stále na chvostu Největší nezaměstnanost je stále na Příbramsku a Kladensku. Jídelna v Sedlčanech měla problémy s hygienou Jídelna v Sedlčanech měla problémy s hygienou V kuchyni se ve velkém objevily i plísně. FOTOGALERIE Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Zájemci o tuto zakázku mají čas do 20. června. Technické služby řeší dilema: Klidný spánek občanů, nebo hladký průjezd městem? Technické služby řeší dilema: Klidný spánek občanů, nebo hladký průjezd městem? Každá z alternativ si najde svoje přívržence i odpůrce. Oslavy se dotknou i provozu MHD Oslavy se dotknou i provozu MHD Vrchol oslav proběhne již tento víkend. Sliby chyby? Jak dodržuje volební program druhý člen koalice TOP 09? Sliby chyby? Jak dodržuje volební program druhý člen koalice TOP 09? Zastupitelé za TOP 09 si v předchozím volebním období zkusili roli opozice. Technické služby převezmou i druhé nosiče reklam na sloupech VO Technické služby převezmou i druhé nosiče reklam na sloupech VO Rada města neprodloužila dále smlouvu společnosti Dirtecho media. Údržba městských semaforů může vyjít až na 1,9 milionů za dva roky Údržba městských semaforů může vyjít až na 1,9 milionů za dva roky Na tuto službu je právě vypsáno výběrové řízení.
1 2 3 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 69 70 71


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies