21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4216 článků.
Zobrazeny články: 2941 - 3000
1 2 3 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 69 70 71

Komunitní dům pravděpodobně vybuduje firma Staler Komunitní dům pravděpodobně vybuduje firma Staler Vítěze výběrového řízení musí ještě potvrdit městská rada. Lanový park v Příbrami možná zmizí, podle starosty není bezpečný Lanový park v Příbrami možná zmizí, podle starosty není bezpečný Problémem se bude zabývat rada na svém příštím jednání. Podle Vařeky bude muset být … Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Prozatím by byl vybudován pouze nový povrch, běžecký ovál by byl doplněn později.
Schválení příspěvku pro Senior Point předcházela dlouhá diskuze Schválení příspěvku pro Senior Point předcházela dlouhá diskuze Na Senior Point půjde nakonec 410 tisíc z rozpočtu města. Město vyplatí ročně na odměnách 6 milionů, částku přitom již snížilo Město vyplatí ročně na odměnách 6 milionů, částku přitom již snížilo Odměny byly již oproti dřívějším rokům sníženy o 18 procent. Příbram získala dotaci 12 milionů na Komunitní dům seniorů Příbram získala dotaci 12 milionů na Komunitní dům seniorů Celkové náklady jsou dle rozpočtu 34,5 milionů. Město přispěje 45 tisíc na stavbu Svatohorských varhan Město přispěje 45 tisíc na stavbu Svatohorských varhan Ke kompletaci varhan zbývá sehnat 2 miliony. Celková cena projektu je 15 milionů. Středočeský kraj chce zlepšit dostupnost Brd pro IZS Středočeský kraj chce zlepšit dostupnost Brd pro IZS Některá místa Brd jsou bez pokrytí telefonním signálem. Příbramští zastupitelé schválili prodej budov v Březnické ulici Příbramští zastupitelé schválili prodej budov v Březnické ulici Vyvolávací cena v dražbě bude 4,8 milionů korun. Asistenti prevence kriminality hrají společně s mládeží malou kopanou Asistenti prevence kriminality hrají společně s mládeží malou kopanou Další zápasy malé kopané se uskuteční 30. dubna.
Z Plzeňské ulice zmizí příští rok kostky, nahradí je asfalt Z Plzeňské ulice zmizí příští rok kostky, nahradí je asfalt V oblasti by mělo v budoucnu dojít i k vysazení zeleně. Dnešní zastupitelstvo rozhodne o domech v Březnické, sledujte ho s námi Dnešní zastupitelstvo rozhodne o domech v Březnické, sledujte ho s námi Nástavbové byty v Dlouhé budou na programu až na některém z dalších jednání. ON-LINE PŘENOS Krajské a senátní volby vyhlásí prezident na 14. a 15. října Krajské a senátní volby vyhlásí prezident na 14. a 15. října O hlasy letos poprvé v rámci krajských voleb bude usilovat i hnutí ANO. Zemanova návštěva středních Čech stála kolem 300.000 Kč Zemanova návštěva středních Čech stála kolem 300.000 Kč Prezident navštívil v roce 2013 i Příbram. Příbram začíná sekat zelené plochy ve městě Příbram začíná sekat zelené plochy ve městě V textu najdete i harmonogram sekání. Záchytka měla již 16 klientů, 12 zatím nezaplatilo Záchytka měla již 16 klientů, 12 zatím nezaplatilo Záchytná stanice byla otevřena 1. března tohoto roku. Město prodává volné hrobky na příbramském hřbitově Město prodává volné hrobky na příbramském hřbitově Cena hrobek se pohybuje od 10 do 60 tisíc. Prezident Zeman se v Jincích dočkal vřelého přivítání Prezident Zeman se v Jincích dočkal vřelého přivítání Na setkání na náměstí v Jincích nebyl k vidění ani jeden transparent proti … FOTOGALERIE Jak budou vypadat pamětní medaile? Jak budou vypadat pamětní medaile? Příbram vydává stříbrné pamětní medaile k 800. výročí města. Turistický vláček poprvé vyjede 7. května, jezdit bude pouze o víkendech Turistický vláček poprvé vyjede 7. května, jezdit bude pouze o víkendech Plné jízdné bude stát 20 Kč.
Jince se připravují na příjezd prezidenta Jince se připravují na příjezd prezidenta Setkání s občany se koná dnes ve 12:45 na tamějším náměstí. FOTOGALERIE Vystouplý kanál u Stop Shopu se brzy opraví Vystouplý kanál u Stop Shopu se brzy opraví Při průjezdu si své vozidlo poškodilo již několik řidičů. Alka má dostat 90 tisíc, Senior Point 410 Alka má dostat 90 tisíc, Senior Point 410 O konečně výši dotací rozhodne pondělní zastupitelstvo. Smutný pohled. To vše plave v Příbramském potoce Smutný pohled. To vše plave v Příbramském potoce V okolí má vést tzv. „Zelená páteř města“. FOTOGALERIE Domy v Březnické se zřejmě prodají formou veřejné dražby Domy v Březnické se zřejmě prodají formou veřejné dražby Cena nemovitostí je podle znaleckého posudku 4,8 milionu. Stříbrné pamětní medaile budou stát 1780 Kč za kus Stříbrné pamětní medaile budou stát 1780 Kč za kus Rada města navýšila pro velký zájem počet vyrobených kusů. Protidrogový vlak přijede až na konci června Protidrogový vlak přijede až na konci června Datum je vhodné pro školní exkurze. Prezident Zeman zahájil třídenní návštěvu Středočeského kraje Prezident Zeman zahájil třídenní návštěvu Středočeského kraje Prezident navštívil v roce 2013 i Příbram. Město nakoupí nový software a vyškolí úředníky Město nakoupí nový software a vyškolí úředníky Na celý projekt je vypsána dotace. O budoucnosti domů v Březnické rozhodne zastupitelstvo za týden O budoucnosti domů v Březnické rozhodne zastupitelstvo za týden Bod o prodeji bytů v Dlouhé ulici se bude projednávat až na některém z příštích …
Pozice šéfa středočeské KDU-ČSL Vacka čele kandidátky je nejistá Pozice šéfa středočeské KDU-ČSL Vacka čele kandidátky je nejistá Vacek se nezamlouvá zeleným, kteří kvůli němu svolají schůzku. Mezi Novákem a Fialákem by mohla vyrůst in-line dráha Mezi Novákem a Fialákem by mohla vyrůst in-line dráha Samotná realizace bude závislá na zisku dotací. Příbramská ČSSD zvolila nového místopředsedu, je jím Milan Fára Příbramská ČSSD zvolila nového místopředsedu, je jím Milan Fára Milan Fára působil v Příbrami jako manažer prevence kriminality. Kašna na náměstí TGM změní repertoár, spustí se v nejbližších dnech Kašna na náměstí TGM změní repertoár, spustí se v nejbližších dnech Odkrytí budou provádět zaměstnanci technických služeb. Hostem příštího chatu bude Petr Větrovský Hostem příštího chatu bude Petr Větrovský Chat se uskuteční 5. května v dopoledních hodinách. CHAT S OSOBNOSTÍ ÚOHS zrušil tendr na poradce pro dostavbu dálnice D4 ÚOHS zrušil tendr na poradce pro dostavbu dálnice D4 S informací přišly Hospodářské noviny. Město provede inventuru všech míst s hracími automaty Město provede inventuru všech míst s hracími automaty Některá místa by mohla být zrušena novým loterijním zákonem, který je … Technické služby města Příbrami zřídily transparentní účet pro psí útulek Technické služby města Příbrami zřídily transparentní účet pro psí útulek Čerpání na účtu bude možné sledovat od května tohoto roku. V lesoparku Litavka vznikne zoo-koutek se zastřešeným ohništěm V lesoparku Litavka vznikne zoo-koutek se zastřešeným ohništěm Rozpočet projektu ve výší 100 - 200 tisíc budou hradit Městské lesy Příbram. Vláček letos bude jezdit pouze o víkendech Vláček letos bude jezdit pouze o víkendech Cena jízdy je pro dospělou osobu stanovena na 20 Kč.
Prezident v rámci své návštěvy kraje navštíví Jince a Sedlčany Prezident v rámci své návštěvy kraje navštíví Jince a Sedlčany Na sedlčanském náměstí proběhne setkání prezidenta s občany. Ve středních Čechách v březnu klesla nezaměstnanost na 5,2 pct Ve středních Čechách v březnu klesla nezaměstnanost na 5,2 pct Příbram se stále nachází na chvostu tabulky. Značení turistických tras v Brdech stále nezačalo, chybí povolení Značení turistických tras v Brdech stále nezačalo, chybí povolení V plánu je 170 km pěších tras. Město stále nezajistilo archiv záznamů ze zastupitelstva Město stále nezajistilo archiv záznamů ze zastupitelstva Pro zveřejňování je třeba zaměstnat novou pracovní sílu a najít shodu v … Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Rada města schválila finanční příspěvek ve výši 50 tisíc korun. Jak bude vypadat prodloužená dálnice D4? Podívejte se s námi Jak bude vypadat prodloužená dálnice D4? Podívejte se s námi Aktuálně budovaný úsek by měl zprovozněn v lednu roku 2017. VIDEO Město Dobříš má nový vizuál, který je lepší? Město Dobříš má nový vizuál, který je lepší? V loňském roce prošlo proměnou i logo města Příbram. Před rekonstrukcí křižáků bude třeba vykoupit pozemky Před rekonstrukcí křižáků bude třeba vykoupit pozemky Vedení města již jedná s majitelem pozemků o výkupní ceně. Technické služby vyzývají občany: Hlaste výtluky Technické služby vyzývají občany: Hlaste výtluky Ročně TS opraví až 1500 m² komunikací. O dalším osudu domů v Březnické ulici rozhodnou zastupitelé na konci dubna O dalším osudu domů v Březnické ulici rozhodnou zastupitelé na konci dubna Tři z bytů jsou již prodané soukromým vlastníkům.
V Příbrami začíná čistění ulic, omezí parkování V Příbrami začíná čistění ulic, omezí parkování Do konce dubna bude probíhat jarní úklid. Středočeskou ČSSD povede do krajských voleb hejtman Petera Středočeskou ČSSD povede do krajských voleb hejtman Petera Josef Řihák zaujímá na kandidátce 10. místo. Ve městě vzniknou nová parkovací místa Ve městě vzniknou nová parkovací místa V letošním roce by se mělo stihnout například parkoviště na Hvězdičce. Potvrzeno: Hranice senátních volebních obvodů se změní Potvrzeno: Hranice senátních volebních obvodů se změní Změny se týkají i volebního obvodu na Příbramsku. Příbram přijme uprchlíky, bydlet budou prozatím na radnici Příbram přijme uprchlíky, bydlet budou prozatím na radnici Město na oplátku získá dotace na revitalizaci kruhových objezdů a výstavbu čapích … Ženíšková: Prodej bytů v Dlouhé za 1050 Kč je v tuto chvíli vyloučený Ženíšková: Prodej bytů v Dlouhé za 1050 Kč je v tuto chvíli vyloučený Dlouhodobí nájemníci by měli získat slevu. Rada se v pondělí bude zabývat turistickým vláčkem Rada se v pondělí bude zabývat turistickým vláčkem Turistický vláček zůstal v minulém roce nevyužitý. Dana Drábová navštívila Příbram, hovořila především o haldách Dana Drábová navštívila Příbram, hovořila především o haldách V případě těžby odvalů trvá Drábová na co nejšetrnějším postupu. Zchátralé domy v Březnické ulici v Příbrami možná čeká demolice Zchátralé domy v Březnické ulici v Příbrami možná čeká demolice O osudu domů rozhodne dubnové zastupitelstvo. DPS v Hradební má nový výtah DPS v Hradební má nový výtah Další výtah se buduje v DPS v ulici Jana Drdy.
1 2 3 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 69 70 71


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies