21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4216 článků.
Zobrazeny články: 3181 - 3240
1 2 3 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 69 70 71

Prohlášení TOP 09 k situaci v Centru sociálních a zdravotních služeb Prohlášení TOP 09 k situaci v Centru sociálních a zdravotních služeb Koaliční strana TOP 09 se vyjadřuje k personální situaci v Centru zdravotních a … NÁZOR Dobříš na Příbramsku plánuje rekonstrukci Komenského náměstí Dobříš na Příbramsku plánuje rekonstrukci Komenského náměstí Město počítá i s úpravami Mírového náměstí. Kulturní akce v Příbrami by měly být do budoucna koordinované Kulturní akce v Příbrami by měly být do budoucna koordinované Vytvořen by měl být i katalog uměleckých uskupení v Příbrami.
Prosincové zastupitelstvo se uskuteční výjimečně ve středu Prosincové zastupitelstvo se uskuteční výjimečně ve středu Zasedání zastupitelstva je naplánované na 16. prosince od 16 hodin. Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Silnice u obce Trhové Dušníky ve směru na Hluboš vyšla na 42 milionů. V Příbrami se rozhořel spor kvůli vedení sociálních služeb V Příbrami se rozhořel spor kvůli vedení sociálních služeb Radní za TOP 09 odvolání Šperkové nepodpořili. Vedení Kladna chce zrušit vyhlášku zakazující hazard ve městě Vedení Kladna chce zrušit vyhlášku zakazující hazard ve městě O zrušení hazardu minulý týden jednalo i příbramské zastupitelstvo. Starosta Vařeka reaguje na vyjádření Jitky Šperkové Starosta Vařeka reaguje na vyjádření Jitky Šperkové Přinášíme reakci starosty Vařeky na vyjádření bývalé ředitelky CSZS Jitky Šperkové, … Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontánu spravují příbramské technické služby. Bývalá ředitelka CSZS: Byla jsem odvolána, když jsem chtěla vyhodit pana Strakulu Bývalá ředitelka CSZS: Byla jsem odvolána, když jsem chtěla vyhodit pana Strakulu Přinášíme vyjádření Jitky Šperkové k jejímu odvolání z pozice ředitelky Centra … NÁZOR
Rada města navrhuje rozpočet s výdaji ve výši 534,9 milionů korun Rada města navrhuje rozpočet s výdaji ve výši 534,9 milionů korun Rozpočet bude schvalovat zastupitelstvo na svém prosincovém zasedání. Ředitelka Centra sociálních služeb končí, dočasně jí nahradí Strakula Ředitelka Centra sociálních služeb končí, dočasně jí nahradí Strakula Dušan Strakula povede centrum na dobu určitou do 31. ledna 2016. Vodárny ve středních Čechách vodu ve většině případů nezdraží Vodárny ve středních Čechách vodu ve většině případů nezdraží Cena za vodné a stočné zůstane stejná i v Příbrami. Město chce vypsat odměnu na dopadení anonyma Město chce vypsat odměnu na dopadení anonyma Rada města Příbrami navrhuje zastupitelstvu vypsat stotisícovou odměnu na dopadení … Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Jak se vám novinka líbí? FOTOGALERIE Příbramáci ročně za automaty utratí 120 milionů Příbramáci ročně za automaty utratí 120 milionů Vyhláška o zákazu výherních automatů nenašla v zastupitelstvu dostatečnou podporu. Výstavba přivaděče vody pro obce na Benešovsku se chýlí k závěru Výstavba přivaděče vody pro obce na Benešovsku se chýlí k závěru Přivaděč vody je důležitý pro Sedlčany, které nemají dostatečné vlastní zdroje pitné … Novým vedoucím odboru investic bude Milan Štufka Novým vedoucím odboru investic bude Milan Štufka Město hledalo nového vedoucího zhruba půl roku. Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Na konci roku očekává úřad fronty. Návštěvu proto zbytečně neodkládejte. Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy U Obecnice by se mohlo vybudovat záchytné parkoviště.
Ze Staré Huti na Příbramsku by měla zmizet stará skládka odpadů Ze Staré Huti na Příbramsku by měla zmizet stará skládka odpadů Město Dobříš nejprve musí vykoupit pozemky. Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Zastupitelé v minulosti klubu půjčili více než půl milionu. Krizový štáb rozhodl: Zahájení adventu se ruší bez náhrady Krizový štáb rozhodl: Zahájení adventu se ruší bez náhrady Policie stále pátrá po anonymovi. Vyjádření vedení města ke včerejší události na náměstí TGM Vyjádření vedení města ke včerejší události na náměstí TGM Zrušením adventu vznikly škody ve výši stovek tisíc korun. AKTUÁLNĚ Anonym nahlásil bombu, zahájení adventu se ruší Anonym nahlásil bombu, zahájení adventu se ruší Vedení města žádá občany sdílet tuto informaci s co největším počtem … V Příbrami vznikne Senior point V Příbrami vznikne Senior point Organizace by měla mít sídlo v areálu bývalé 8. ZŠ. Příbram by se mohla podílet na provozu skládky Bytíz Příbram by se mohla podílet na provozu skládky Bytíz V případě dohody by navýšení poplatku za svoz odpadu nemuselo být tak vysoké. Středočeští starostové demonstrovali proti způsobu dělení dotací Středočeští starostové demonstrovali proti způsobu dělení dotací Hejtman Petera kritiku odmítá. Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Určitou dobu bude parkování zdarma. Distribuce Kahanu má problémy Distribuce Kahanu má problémy Kahan změnil před dvěma měsíci distributora.
Za vodu zaplatí Příbramáci příští rok stejně jako letos Za vodu zaplatí Příbramáci příští rok stejně jako letos Cena byla stanovena na 75,37 Kč za metr krychlový včetně DPH. Město nemůže sehnat lékaře pro záchytnou stanici Město nemůže sehnat lékaře pro záchytnou stanici Pro chod záchytky je třeba minimálně čtyř lékařů. Středočeský kraj by měl mít příští rok rekordně vysoký rozpočet Středočeský kraj by měl mít příští rok rekordně vysoký rozpočet Vedení kraje nepočítá s dalším zadlužováním. Příbramští zastupitelé odmítli zákaz výherních automatů ve městě Příbramští zastupitelé odmítli zákaz výherních automatů ve městě Návrh získal podporu jen deseti hlasů. Příbram zrušila jednu ze čtyř jednotek dobrovolných hasičů Příbram zrušila jednu ze čtyř jednotek dobrovolných hasičů Hlasování předcházela hodinu a půl dlouhá debata. 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton Na výročí se budou podílet i příspěvkové organizace. Sledujte s námi nabitý program dnešního zastupitelstva Sledujte s námi nabitý program dnešního zastupitelstva Na programu jednání je připraveno 21 bodů. ON-LINE PŘENOS Dobříš požádá o dotaci na vybudování společenského domu Dobříš požádá o dotaci na vybudování společenského domu Náklady se odhadují na 30 milionů korun. Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Přes zimu jsou uzavřeny i venkovní sportovní areály. Příbram spustila nový webový portál s mapami kriminality Příbram spustila nový webový portál s mapami kriminality Nový portál by mohl zlepšit subjektivní vnímání bezpečí ve městě.
Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Bruslit by se mohlo začít ještě v listopadu. Obchvat Příbrami by se měl začít stavět za 5 let Obchvat Příbrami by se měl začít stavět za 5 let Celková délka jihovýchodního obchvatu by se měla blížit 10 kilometrům. Prvním Komunálním politikem roku se stal starosta Kamýku Prvním Komunálním politikem roku se stal starosta Kamýku V Kamýku nad Vltavou je starostou již několik let Petr Halada. Masokombinát v Příbrami přijímá nové zaměstnance Masokombinát v Příbrami přijímá nové zaměstnance Areál bývalé Příbramské uzeniny provozuje společnost Zeman maso – uzeniny. Dobrovolní hasiči zastupitelům: Se zrušením nesouhlasíme Dobrovolní hasiči zastupitelům: Se zrušením nesouhlasíme Přinášíme dopis JSDH Příbram 1 adresovaný příbramským zastupitelům. NÁZOR Středočeši budou moci žádat o dotace na kotle od poloviny ledna Středočeši budou moci žádat o dotace na kotle od poloviny ledna V Příbrami můžete žádat prostředky i z Fondu oprav a modernizace. V Příbrami má být zrušena jednotka hasičů, její členové se bouří V Příbrami má být zrušena jednotka hasičů, její členové se bouří O zrušení se bude rozhodovat na pondělním zastupitelstvu. Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Zájemce si musí stěnu sám odvézt. Proběhla první beseda o zelené páteři Proběhla první beseda o zelené páteři Zelenou páteř v územním plánu vytvořil architekt Plicka. Oslavy 800. výročí města potrvají celý rok, nabídnou desítky akcí Oslavy 800. výročí města potrvají celý rok, nabídnou desítky akcí Vše by mělo začít rozsvícením loga na náměstí.
Příbram uvažuje o zdražení poplatků za svoz odpadu o 180 Kč Příbram uvažuje o zdražení poplatků za svoz odpadu o 180 Kč Definitivně rozhodnout by mělo zastupitelstvo 23. listopadu. Osoby bez přístřeší naleznou pomoc v prostorách bývalé záchytné stanice Osoby bez přístřeší naleznou pomoc v prostorách bývalé záchytné stanice Nízkoprahové centrum na Rynečku by mělo být hotové až v polovině příštího … Příští zastupitelstvo nabídne 21 bodů, některé zřejmě vyvolají bouřlivou diskuzi Příští zastupitelstvo nabídne 21 bodů, některé zřejmě vyvolají bouřlivou diskuzi Jako vždy pro vás připravujeme komentovaný online přenos. Obyvatelé Okružní ulice a okolí si stěžují na nedostatek parkovacích míst Obyvatelé Okružní ulice a okolí si stěžují na nedostatek parkovacích míst Ulice prošly v tomto roce kompletní rekonstrukcí. FOTOGALERIE Rada města navrhuje zvýšení poplatku za odpad na 648 Kč ročně Rada města navrhuje zvýšení poplatku za odpad na 648 Kč ročně Doposud se platí částka 468 Kč za rok. Foto dne: Obyvatelům Drkolnova slouží nové parkoviště Foto dne: Obyvatelům Drkolnova slouží nové parkoviště Podle vedení města zde vzniklo 46 nových parkovacích míst. Město na zítra chystá besedu o zelené páteři města Město na zítra chystá besedu o zelené páteři města Vše se bude konat v estrádním sále příbramského divadla. Nový městský projekt upozorní na policejní radary nebo trestné činy Nový městský projekt upozorní na policejní radary nebo trestné činy Projekt Bezpečná Příbram by měl být spuštěn v nejbližších dnech. Ve středních Čechách v říjnu klesla nezaměstnanost na 5,2 pct Ve středních Čechách v říjnu klesla nezaměstnanost na 5,2 pct Příbram je v rámci kraje stále nejhorší se 7,2 procenty. Jak vypadá prostranství před gymnáziem? Podívejte se sami Jak vypadá prostranství před gymnáziem? Podívejte se sami Prostory prošly v minulých měsících výraznou rekonstrukcí. FOTOGALERIE
1 2 3 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 69 70 71


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies