14. 6. svátek má Roland
https://www.szmpb.cz/passport
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4186 článků.
Zobrazeny články: 3481 - 3540
1 2 3 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 68 69 70

Dnes se koná mimořádné zastupitelstvo, nabídne jen jeden bod Dnes se koná mimořádné zastupitelstvo, nabídne jen jeden bod Řádné zasedání se uskuteční až příští pondělí. Vedení města navrhuje zdvojnásobit daň z nemovitosti Vedení města navrhuje zdvojnásobit daň z nemovitosti Zvýšení či snížení koeficientu pro výpočet daně z nemovitosti může upravit přímo … AKTUALIZOVÁNO Asistenty prevence kriminality školil policejní psycholog Asistenty prevence kriminality školil policejní psycholog V České republice je už 175 asistentů prevence kriminality.
Všechny krajské nemocnice by do konce roku měly mít akreditaci Všechny krajské nemocnice by do konce roku měly mít akreditaci O akreditaci se bude pokoušet i nemocnice v Příbrami. Workoutový park a revitalizace dvorů může stát až 9 milionů Workoutový park a revitalizace dvorů může stát až 9 milionů Výběrové řízení probíhá až do konce června. Na vaše dotazy odpovídal Václav Švenda Na vaše dotazy odpovídal Václav Švenda Chat trval déle než hodinu a půl. Na Příbramsku je stále nedoregistrováno přes 4500 vozidel Na Příbramsku je stále nedoregistrováno přes 4500 vozidel Pokud převod nebude dotažen do 30. června, auto již nepůjde přihlásit. Vařeka: Budeme tak otevření, jak nám jen dovolí zákon Vařeka: Budeme tak otevření, jak nám jen dovolí zákon K zásadní změně v otázce transparentnosti by mohlo dojít ještě ke konci letošních … Ministr Stropnický jednal v Jincích se starosty o Brdech Ministr Stropnický jednal v Jincích se starosty o Brdech Starosta Vařeka deklaroval připravenost města poskytnout správě CHKO odpovídající … Delegace z Příbrami navštívila sociální centrum v Táboře Delegace z Příbrami navštívila sociální centrum v Táboře Příbramské centrum je na začátku, to táborské funguje již 17 let.
Rada neschválila účetní závěrku SZM, problémy pramení z podfinancování Rada neschválila účetní závěrku SZM, problémy pramení z podfinancování SZM bude od září zvyšovat některé ceny. Chat s místostarostou Švendou již tento čtvrtek Chat s místostarostou Švendou již tento čtvrtek Václav Švenda bude hostem našeho chatu ve čtvrtek od 10 hodin. Práce v Hrabákově ulici stojí, firma Šafinvest zatím nezahájila práce Práce v Hrabákově ulici stojí, firma Šafinvest zatím nezahájila práce Město firmu již několikrát vyzvalo k zahájení prací. Výstavba přivaděče vody na Benešovsku má zpoždění Výstavba přivaděče vody na Benešovsku má zpoždění Na přivaděč čekají i Sedlčany na Příbramsku. Radnice chce ve městě zřídit sociální firmu Radnice chce ve městě zřídit sociální firmu Aktuálně je nápad v přípravné fázi před podáním projektu. Kovohutě Příbram loni utržily přes 2,1 miliardy Kč, o 3 pct více Kovohutě Příbram loni utržily přes 2,1 miliardy Kč, o 3 pct více Kovohutě dosáhly nejvyšší roční produkce v historii. Ve středních Čechách v prvním čtvrtletí přibylo 2306 obyvatel Ve středních Čechách v prvním čtvrtletí přibylo 2306 obyvatel Na Příbramsku žije 114 tisíc obyvatel. Petrovice otevírají nový Obecní dům Petrovice otevírají nový Obecní dům Budova původně patřila zemědělskému družstvu. Do zastupitelstva míří návrh složení osadních výborů Do zastupitelstva míří návrh složení osadních výborů Osadní výbory byly rozpuštěné se zánikem minulého zastupitelstva. Město mapovalo situaci lidí bez přístřeší Město mapovalo situaci lidí bez přístřeší S terénním programem v Příbrami působí i Farní charita Beroun.
Zastupitelé se v červnu sejdou hned dvakrát Zastupitelé se v červnu sejdou hned dvakrát Mimořádné zastupitelstvo bude nominovat zástupce na valnou hromadu Příbramské … Na „Mazutce“ vyroste nízkoprahové centrum Na „Mazutce“ vyroste nízkoprahové centrum Centrum bude mít kapacitu pro zhruba 30 osob. V CHKO Brdy by měla být omezena rychlost na 50 km/h V CHKO Brdy by měla být omezena rychlost na 50 km/h Schůzka probíhala dnes v Jincích. Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Vojenský újezd by měl být ke konci roku zrušen. Projekt Mariánské ulice je v souladu se všemi normami Projekt Mariánské ulice je v souladu se všemi normami Podle starosty Vařeky by už zhruba za měsíc mohlo být známo, kde je problém. Vedení města: Výběrové řízení na ředitele centra více zpropagujeme Vedení města: Výběrové řízení na ředitele centra více zpropagujeme Město aktuálně hledá i nového šéfa investičního odboru. Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Víkend by měl být opět tropický Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Na stavbě prodloužení k silnici 118 se již pracuje, hotovo by mělo být do konce … FOTOGALERIE Dotovaní pracovníci se středočeským městům většinou osvědčili Dotovaní pracovníci se středočeským městům většinou osvědčili V Příbrami jsou takto zaměstnáni například vrátní v domě s pečovatelskou … Ve středních Čechách v květnu klesla nezaměstnanost na 5,6 pct Ve středních Čechách v květnu klesla nezaměstnanost na 5,6 pct Příbram je aktuálně na 7,6 procentech nezaměstnaných stejně jako Kladno.
Ředitel Centra sociálních služeb se zatím nenašel, město vypsalo nové výběrové řízení Ředitel Centra sociálních služeb se zatím nenašel, město vypsalo nové výběrové řízení Nový ředitel by měl stihnout nástup od 1. července tohoto roku, kdy centrum vzniká. Na Stalingradě vznikají luxusní byty Na Stalingradě vznikají luxusní byty Budova bývalé policejní služebny byla prodána v loňském roce. Město chce vytvořit nové logo, nabízí 30 tisíc Město chce vytvořit nové logo, nabízí 30 tisíc Soutěže se může zúčastnit i široká veřejnost. Dobříš na Příbramsku chce změnit parkovací systém v centru města Dobříš na Příbramsku chce změnit parkovací systém v centru města První hodina parkování by měla být zdarma. Město jednalo se Stavusem, na ubytovnách budou vrátní Město jednalo se Stavusem, na ubytovnách budou vrátní Společnost Stavus vlastní v Příbrami hned 6 ubytoven. V Příbrami byl odhalen pomník obětem holokaustu V Příbrami byl odhalen pomník obětem holokaustu Autorem pomníku je akademický sochař Michal Blažek. FOTOGALERIE V Dobříši přibyla místa se zákazem pití alkoholu na veřejnosti V Dobříši přibyla místa se zákazem pití alkoholu na veřejnosti Obdobná vyhláška platí také v Příbrami. Příbram připravuje bytovou koncepci, do té doby žádný byt neprodá Příbram připravuje bytovou koncepci, do té doby žádný byt neprodá Koncepce by měla být hotová do konce tohoto měsíce. Výběr ředitele Centra sociálních služeb bude provázet zvláštní režim Výběr ředitele Centra sociálních služeb bude provázet zvláštní režim Výběrové řízení bude probíhat 5. června odpoledne. Dobříš chce přestavět kino na společenský dům Dobříš chce přestavět kino na společenský dům Na projekt chce město získat dotace z EU.
Alexandr Ptáček skončil na pozici vedoucího odboru investic Alexandr Ptáček skončil na pozici vedoucího odboru investic Na pozici bude vypsáno nové výběrové řízení. Rada schválila výjimku ze stavební uzávěry, některým občanům se to nelíbí Rada schválila výjimku ze stavební uzávěry, některým občanům se to nelíbí Problém se řešil i na minulém jednání městského zastupitelstva. Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Pietní akt se uskutečnil včera odpoledne. E-shop CZC.cz loni otevřel 19 nových poboček, celkem jich má 67 E-shop CZC.cz loni otevřel 19 nových poboček, celkem jich má 67 Společnost CZC má svojí centrálu v Příbrami. Město nabízí rekreaci na Zadově Město nabízí rekreaci na Zadově V minulosti město přemýšlelo o prodeji chaty Granit. V domě s pečovatelskou službou v Hradební ulici se nově střídají 3 vrátní V domě s pečovatelskou službou v Hradební ulici se nově střídají 3 vrátní Na zřízení míst byla využita dotace Úřadu práce. Město získalo dotaci 9 milionů na zpracování bioodpadu Město získalo dotaci 9 milionů na zpracování bioodpadu Z peněz budou nakoupeny kontejnery a také několik strojů. V Kahanu se opět objeví inzerce V Kahanu se opět objeví inzerce Inzerci dříve měla na starosti společnost Dirtecho media. Město vypovídá smlouvy AK Holá, Janík, Samek Město vypovídá smlouvy AK Holá, Janík, Samek Advokátní kancelář bude město zastupovat pouze v rozjednaných soudních sporech. Ve Středočeském kraji je 64 ghett, dvojnásobně oproti roku 2006 Ve Středočeském kraji je 64 ghett, dvojnásobně oproti roku 2006 Vyšší počet sociálně slabých je také v Příbrami.
Březnická bude uzavřena až do poloviny července Březnická bude uzavřena až do poloviny července Rekonstrukci provádí společnost BÖGL a KRÝSL. Příbram chce do zimy otevřít zařízení pro bezdomovce  Příbram chce do zimy otevřít zařízení pro bezdomovce  Možným řešením jsou i vyhřívané stany. Rekonstrukce Svaté Hory pokračuje, už zmizely schody Rekonstrukce Svaté Hory pokračuje, už zmizely schody Vše by mělo být hotové ještě během letošního roku. V příbramské knihovně končí manažer Václav Chvál ml. V příbramské knihovně končí manažer Václav Chvál ml. Chvál dostal výpověď kvůli reorganizačním změnám. V Hrabákovo ulici ode dneška pokračují práce V Hrabákovo ulici ode dneška pokračují práce Rekonstrukce ulice byla kvůli nutnosti výměny inženýrských sítí pozastavena. Molnár rezignoval na post předsedy MO ČSSD Molnár rezignoval na post předsedy MO ČSSD Juraj Molnár zůstává nadále řadovým členem. Patricie Holasová: Uvidíme, jak moc je transparentnost v kurzu Patricie Holasová: Uvidíme, jak moc je transparentnost v kurzu Přinášíme rozhovor s Patricií Holasovou, občanskou aktivistkou, která stojí za několik … ROZHOVOR Exstarosta Pikrt: Jsem názorově blízko myšlenkám ČSSD, ale odchodu nelituji Exstarosta Pikrt: Jsem názorově blízko myšlenkám ČSSD, ale odchodu nelituji Náš seriál rozhovorů s bývalými starosty města Příbram zakončuje Pavel Pikrt. Knihovna Jana Drdy: Křižák v novém kabátě Knihovna Jana Drdy: Křižák v novém kabátě Knihovna dostala nové polepy a má mírně upravený exteriér. Příštím hostem chatu bude místostarosta Václav Švenda Příštím hostem chatu bude místostarosta Václav Švenda Chat se uskuteční 18. června od 10 hodin. CHAT
1 2 3 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies