4. 3. svátek má Stela
Nobelia
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4106 článků.
Zobrazeny články: 3481 - 3540
1 2 3 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 67 68 69

Příbramské kino bude během července zavřené Příbramské kino bude během července zavřené Kino projde úpravami, které dovolí promítat i ve 3D. Ve středních Čechách v dubnu klesla nezaměstnanost na 5,8 pct Ve středních Čechách v dubnu klesla nezaměstnanost na 5,8 pct Pod článkem najdete přehlednou tabulku vývoje nezaměstnanosti. V Příbrami by mohl vyrůst street workoutový park V Příbrami by mohl vyrůst street workoutový park Park se cvičebními prvky by se mohl objevit v parku u příbramského gymnázia.
Příbramská škatulata aneb nové tváře města Příbramská škatulata aneb nové tváře města Nové vedení města je ve svých funkcích zhruba půl roku. Zahraniční partneři navštívili Příbram Zahraniční partneři navštívili Příbram Návštěva si prohlédla například Dvořákův festival. Stovky lidí si u Památníku Vítězství připomněly poslední bitvu 2. světové války Stovky lidí si u Památníku Vítězství připomněly poslední bitvu 2. světové války Rekonstrukce bitvy se letos nekonala. Technické služby zkouší zelený kontejner, nyní v ulici Petra Bezruče Technické služby zkouší zelený kontejner, nyní v ulici Petra Bezruče V případě dobrých zkušeností se kontejner objeví i v jiných částech města. Zastupitelstvo nabídne strategický plán nebo zrušení azylového domu Zastupitelstvo nabídne strategický plán nebo zrušení azylového domu Na programu je prozatím 12 bodů včetně bodu „různé“ a závěrečné diskuze. Zdravotně postižení budou mít levnější vstupné do bazénu Zdravotně postižení budou mít levnější vstupné do bazénu V určené hodiny bude pro držitele průkazu vstup pouze za 35 Kč. Město hledá ředitele Centra sociálních a zdravotních služeb Město hledá ředitele Centra sociálních a zdravotních služeb Přihlášky je možné zasílat až do 21. května.
Město hledá personál pro novou záchytku Město hledá personál pro novou záchytku Záchytná stanice by měla fungovat v areálu nemocnice na Zdaboři. Strategický plán je dopracovaný, přibylo několik nových projektů Strategický plán je dopracovaný, přibylo několik nových projektů Podle vedení příbramské radnice je nyní dokument dostatečný. Další změna: Manažerkou prevence kriminality je Klára Vondrušková Další změna: Manažerkou prevence kriminality je Klára Vondrušková Bývalý manažer prevence Ladislav Hadrbolec je nadále zaměstnancem Městské policie … Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha je věnována i místnímu židovskému obyvatelstvu. Rada nominovala Vařeku do Svazku obcí pro vodovody a kanalizace Rada nominovala Vařeku do Svazku obcí pro vodovody a kanalizace Vařeka by rád vyvolal mimořádnou valnou hromadu, kde by byl zvolen členem … Město vybralo dodavatele rekonstrukcí několika ulic Město vybralo dodavatele rekonstrukcí několika ulic Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Dokončili jste registraci svého vozidla? Pokud ne, hrozí jeho vyřazení Dokončili jste registraci svého vozidla? Pokud ne, hrozí jeho vyřazení Na legislativní novinku upozorňuje tisková mluvčí města Pavlína Svobodová. Jak se bude sekat tráva v Příbrami? Jak se bude sekat tráva v Příbrami? O sekání informuje Libor Michvocík z TS Příbram. Příbram představuje svou novou koncepci sociálních a zdravotních věcí Příbram představuje svou novou koncepci sociálních a zdravotních věcí Schéma vejde v platnost 1. července tohoto roku. Mariánská se bude prolévat vodou, zjistí se tak, kde je chyba Mariánská se bude prolévat vodou, zjistí se tak, kde je chyba Ulici rekonstruovala společnost Strabag.
Kabíček byl odvolán z funkce ředitele knihovny Kabíček byl odvolán z funkce ředitele knihovny V nejbližší době výběrové řízení zřejmě neproběhne. V Příbrami by se od září mělo promítat ve 3D V Příbrami by se od září mělo promítat ve 3D Celkové investice se vyšplhají na 1,3 milionů. Vedoucí Městské realitní kanceláře je Pavla Sýkorová Vedoucí Městské realitní kanceláře je Pavla Sýkorová Nová vedoucí nastoupila k 8. dubnu tohoto roku. Technické služby jsou bez proudu Technické služby jsou bez proudu Dodávka bude obnovena nejspíš až zítra. Inženýrské sítě v Březnické udělá 1. SčV za necelé 3 miliony Inženýrské sítě v Březnické udělá 1. SčV za necelé 3 miliony Rekonstrukce inženýrských sítí prodlouží dobu, po kterou bude ulice uzavřeny. SZM procházejí auditem, pochybení mohou vyvolat personální změny SZM procházejí auditem, pochybení mohou vyvolat personální změny Ředitele SZM je aktuálně Jiří Holobrada. Dotace: zlo nebo dobro? (REAKCE) Dotace: zlo nebo dobro? (REAKCE) Přinášíme reakci radního Václava Dvořáka (ANO) na příspěvek Juraje Molnára (ČSDD), … 1. SčV k rekonstrukci ulic: Vyjádření k sítím jsme předali projektantům 1. SčV k rekonstrukci ulic: Vyjádření k sítím jsme předali projektantům Pozastavení se týká ulice Hrabákova, Březnická a K dolu Marie. Hasiči prováděli kondiční jízdy a kontrolu nadzemních hydrantů Hasiči prováděli kondiční jízdy a kontrolu nadzemních hydrantů Cvičení proběhlo v sobotu odpoledne. FOTOGALERIE Příbram před 10 lety: Tibetská vlajka a jednání o obchvatu Příbram před 10 lety: Tibetská vlajka a jednání o obchvatu Je patrné, že se Kahan za posledních 10 let téměř nezměnil.
Letní kino letos promítat nebude, využívat se bude jen na koncerty Letní kino letos promítat nebude, využívat se bude jen na koncerty Na sezonu se chystá celý areál Nového rybníka. Město Příbram chystá novou koncepci bydlení Město Příbram chystá novou koncepci bydlení Od ledna 2017 by měl začít platit zákon o sociálním bydlení. Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Dětské oddělení právě prochází rekonstrukcí. Hornické muzeum Příbram by mohlo získat část areálu bývalé šachty Hornické muzeum Příbram by mohlo získat část areálu bývalé šachty O budoucnosti šachty a vybavení rozhodne vláda a ministerstvo financí. Ohlédnutí za pondělním zastupitelstvem Ohlédnutí za pondělním zastupitelstvem Zastupitelé jednali tentokrát pět a půl hodiny. Jsou podle starosty Vařeky dotace zbytečné? Jsou podle starosty Vařeky dotace zbytečné? Publikujeme příspěvek zastupitele za ČSSD Juraje Molnára. NÁZOR V Příbrami přejmenovali ulici po senátoru Vojířovi na Špitálskou  V Příbrami přejmenovali ulici po senátoru Vojířovi na Špitálskou  K prvnímu přejmenování došlo ani ne před rokem. Dnes v 16 hodin začíná další zastupitelstvo, buďte s námi u toho Dnes v 16 hodin začíná další zastupitelstvo, buďte s námi u toho Jako vždy zajišťujeme komentovaný online přenos. ON-LINE PŘENOS Pozimní úklid čeká i ulice ve správě kraje Pozimní úklid čeká i ulice ve správě kraje Úklid bude proveden v následujícím týdnu. V Příbrami se sejdou starostové, aby jednali o založení Dobrovolného svazku obcí V Příbrami se sejdou starostové, aby jednali o založení Dobrovolného svazku obcí K jednání dojde v příštím týdnu.
Příbramská nemocnice dělá výběrová řízení podle zákona Příbramská nemocnice dělá výběrová řízení podle zákona Přinášíme reakci ONP na článek vydaný na tomto serveru. Další farmářské trhy již zítra Další farmářské trhy již zítra Sobotní farmářské trhy startují v 8 hodin. Brdské vodovody přejdou na obce, některé v tom vidí starost navíc Brdské vodovody přejdou na obce, některé v tom vidí starost navíc Nový majetek získá i město Příbram. Dvořák reaguje: Pan Řihák nerozumí číslům Dvořák reaguje: Pan Řihák nerozumí číslům Václav Dvořák reaguje na některá prohlášení bývalého starosty Příbrami Josefa Řiháka … NÁZOR Ministerstvo chce zahájit první PPP projekt na R4 do konce roku Ministerstvo chce zahájit první PPP projekt na R4 do konce roku PPP projekt postaví soukromý investor, který následně od státu dostává peníze za … K úklidu města se přihlásilo 50 dobrovolníků K úklidu města se přihlásilo 50 dobrovolníků Akce proběhne již tuto sobotu dopoledne. Novák se bude v noci zamykat, nyní tam spí bezdomovci Novák se bude v noci zamykat, nyní tam spí bezdomovci Bezdomovci přespávají i v areálu letního kina. Penálové prázdniny: Z necelých 4 tisíc dluhu penále vystoupalo na 339 tisíc Penálové prázdniny: Z necelých 4 tisíc dluhu penále vystoupalo na 339 tisíc Rada města se vyhlášením penálových prázdnin zabývala již potřetí. Máte nápad na zlepšení Březohorského sídliště? Čas je jen do pátku Máte nápad na zlepšení Březohorského sídliště? Čas je jen do pátku Podle informací z radnice je možné využít ještě zhruba 3 miliony korun. Úředník figurující v kauze příbramské polikliniky opustil radnici Úředník figurující v kauze příbramské polikliniky opustil radnici Počet úředníků se podle místostarosty Švendy (TOP 09) po reorganizaci výrazně …
Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Provoz vláčku stojí podle analýzy městský rozpočet zhruba 600 tisíc korun ročně. Na Příbramsku bude jezdí 8 nových autobusů, přispěla na ně EU Na Příbramsku bude jezdí 8 nových autobusů, přispěla na ně EU Evropská unie přispěla téměř 13 miliony korun. Josef Řihák bilancuje: Člověk má litovat toho, co neudělal Josef Řihák bilancuje: Člověk má litovat toho, co neudělal Josef Řihák byl starostou Příbrami v letech 2006 - 2012. Starosta Vařeka: Podmínky s 1. SčV jsou nastaveny Starosta Vařeka: Podmínky s 1. SčV jsou nastaveny Provozovatelská smlouva mezi městem a společností 1. SčV měla podle vedení města mnoho … Další zastupitelstvo zasedne již za týden Další zastupitelstvo zasedne již za týden Na programu bude tentokrát jen 13 bodů. Stát se exposlancům ODS omluvil za stíhání v kauze trafik Stát se exposlancům ODS omluvil za stíhání v kauze trafik Ivan Fuksa byl v minulosti starostou Příbrami. Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý navštívil Příbramsko Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý navštívil Příbramsko Dlouhého překvapila vysoká míra nezaměstnanosti Příbramska v zimních měsících. Město zažádá o dotace pro dobrovolné hasiče Město zažádá o dotace pro dobrovolné hasiče Výše dotace je 91 procent. Vařeka bude zastupovat město ve Svazku pro vodovody a kanalizace Vařeka bude zastupovat město ve Svazku pro vodovody a kanalizace Jmenování musí potvrdit městské zastupitelstvo na svém příštím zasedání. Kompostárna od středy zahájila provoz Kompostárna od středy zahájila provoz Kompostárna je otevřena každý všední den od 9 do 18 hodin. V sobotu od 9 do 12.
1 2 3 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 67 68 69


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies