vývoj COVID-19
14. 4. 2021
Bohutín 21
Březnice 26
Buková u Pb 2
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 77
Dolní Hbity 12
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 10
Háje 1
Hluboš 6
Hlubyně 2
Hřiměždice 7
Hudčice 2
Hvožďany 5
Jablonná 2
Jesenice 1
Jince 12
Kamýk n. V. 17
Kosova H. 4
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 6
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 4
Milín 30
Mokrovraty 2
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 10
Nedrahovice 4
Nepomuk 1
Nestrašovice 2
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 18
Občov 3
Obecnice 20
Obořiště 6
Obory 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 7
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 289
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 36
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 16
Sedlice 1
Solenice 1
Stará Huť 14
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 2
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 7
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 1
Vysoká u Pb 2
Zalužany 1
Zduchovice 3
Zpravodajství   »   Dopravní nehody

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 1299 článků.
Zobrazeny články: 1 - 40
1 2 3 4 5 6 ... 31 32 33

U Dublovic skončilo auto v příkopu, pro těžce zraněného muže letěl vrtulník U Dublovic skončilo auto v příkopu, pro těžce zraněného muže letěl vrtulník Zjišťujeme veškeré okolnosti, taktéž prověřujeme, kdo vozidlo řídil, řekla pribram.cz … Zdrogovaný cyklista skončil po střetu s autobusem v nemocnici Zdrogovaný cyklista skončil po střetu s autobusem v nemocnici Policisté šetří okolnosti dopravní nehody v Tochovicích na Příbramsku. Střet auta s motorkou komplikuje provoz na výjezdu z Příbrami Střet auta s motorkou komplikuje provoz na výjezdu z Příbrami Nehoda si vyžádala zranění.
Auto při předjíždění srazilo u Věšína cyklistu Auto při předjíždění srazilo u Věšína cyklistu Po zimní sezoně se cyklisté začínají vracet na silnice. Nemám čas, spěchám, řekl řidič po nehodě a odjel Nemám čas, spěchám, řekl řidič po nehodě a odjel Policisté hledají řidiče, kterému bylo poškozeno auto při nehodě u obce Trhové … U Voznice narazilo auto do stromu. Řidič se vážně zranil, spolujezdkyně v šoku utekla U Voznice narazilo auto do stromu. Řidič se vážně zranil, spolujezdkyně v šoku utekla Vážná dopravní nehoda se odehrála v sobotu večer. Po nehodě u Bohostic zůstala v autě zaklíněná žena, do nemocnice ji přepravil vrtulník Po nehodě u Bohostic zůstala v autě zaklíněná žena, do nemocnice ji přepravil vrtulník Hasiči museli odřezat střechu auta, aby mohli ženu vyprostit. Muž z Příbramska boural, když měl být v karanténě. Hrozí mu 3 roky vězení Muž z Příbramska boural, když měl být v karanténě. Hrozí mu 3 roky vězení Záchranářům, kteří ho ošetřovali, zamlčel, že má koronavirus. Nepřehlédněte Těžkým zraněním skončila nehoda u Zduchovic. Pro mladou řidičku spěchal vrtulník Těžkým zraněním skončila nehoda u Zduchovic. Pro mladou řidičku spěchal vrtulník Vážná dopravní nehoda se odehrála v noci na sobotu. Na namrzlé silnici dostal smyk a převrátil auto na bok, dva zranění Na namrzlé silnici dostal smyk a převrátil auto na bok, dva zranění Jeden jízdní pruh je uzavřen.
Nekoncentrovaní řidiči zavinili loni více než pětinu všech nehod Nekoncentrovaní řidiči zavinili loni více než pětinu všech nehod Celkem šlo o 15.383 nehod, vyplývá z policejních statistik. Policisté kvůli nehodě uzavřeli silnici I/4 u Zalužan Policisté kvůli nehodě uzavřeli silnici I/4 u Zalužan Nehoda se obešla bez zranění. U Dobříše se čelně střetla dvě auta, jeden zraněný U Dobříše se čelně střetla dvě auta, jeden zraněný Policisté silnici vedoucí na Rybníky uzavřeli. U Čenkova narazilo auto do stromu a skončilo na střeše, řidič nadýchal přes dvě promile U Čenkova narazilo auto do stromu a skončilo na střeše, řidič nadýchal přes dvě promile Záchranné složky vyjížděly ve středu ráno k dopravní nehodě se zraněním. U Dublovic narazilo auto do betonového mostku, řidička usnula U Dublovic narazilo auto do betonového mostku, řidička usnula K vážné dopravní nehodě vyjížděly záchranné složky v neděli ráno na silnici … Řidič nissanu nezvládl řízení, zdemoloval lampu a oplocení v Březnické Řidič nissanu nezvládl řízení, zdemoloval lampu a oplocení v Březnické Nehoda se obešla bez zranění. Na zledovatělé silnici havaroval v Příbrami autobus i sypač Na zledovatělé silnici havaroval v Příbrami autobus i sypač Varování meteorologů před ledovkou se potvrdilo. Nepřehlédněte Řidička škodovky srazila v Příbrami na přechodu chodkyni Řidička škodovky srazila v Příbrami na přechodu chodkyni Policisté šetří okolnosti dopravní nehody v Žežické ulici. Řidič zaparkovaného auta měl smůlu, během jednoho dne mu ho dvakrát nabourali Řidič zaparkovaného auta měl smůlu, během jednoho dne mu ho dvakrát nabourali Policisté šetřili kuriózní případ, kdy do zaparkovaného auta nabourali dva řidiči … Řidička si spletla pedály a rozbila výlohu prodejny, škoda 60 tisíc Řidička si spletla pedály a rozbila výlohu prodejny, škoda 60 tisíc Majitelkou řidičského průkazu se stala nedávno.
Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích Varování meteorologů se potvrdilo. V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila Policisté ve středu v podvečer šetřili příčinu dopravní nehody u OBI. Nepřehlédněte Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem K nehodě mělo dojít v úterý odpoledne. Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu Dopravní komplikace potrvají zřejmě až do středečního rána. Sledujeme ON-LINE: Na Příbramsku komplikuje dopravu sněžení Sledujeme ON-LINE: Na Příbramsku komplikuje dopravu sněžení Článek budeme aktualizovat. U Hájů skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění U Hájů skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění Dopravní policisté nabádají řidiče k maximální obezřetnosti a pozornosti při jízdě na … Na Březových Horách srazilo auto chodkyni, s úrazem hlavy byla převezena do nemocnice Na Březových Horách srazilo auto chodkyni, s úrazem hlavy byla převezena do nemocnice Policisté šetří příčinu střetu, doprava není omezena. Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Během dvou dnů řešili dopravní policisté na Příbramsku tři nehody, při kterých byli … Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Na výjezdu z Příbrami došlo v neděli odpoledne k dopravnímu omezení. Na Příbramsku skončil po nehodě autobus v příkopu, nikdo se nezranil Na Příbramsku skončil po nehodě autobus v příkopu, nikdo se nezranil Kvůli vyprošťovacím pracím lze očekávat dopravní komplikace. Nepřehlédněte
Policisté pátrají po svědcích nehody u Skalky Policisté pátrají po svědcích nehody u Skalky Po střetu auta s chodcem na místo spěchal vrtulník, který 31letého muže transportoval … Srážka auta s chodcem si vyžádala vážná zranění, muže transportoval do nemocnice vrtulník Srážka auta s chodcem si vyžádala vážná zranění, muže transportoval do nemocnice vrtulník Záchranné složky vyjížděly v neděli odpoledne k dopravní nehodě na Skalku. Provoz na dálnici D4 omezila nehoda, jeden zraněný Provoz na dálnici D4 omezila nehoda, jeden zraněný Jeden jízdní pruh policisté uzavřeli. ON-LINE: Dopravu komplikuje sníh, na Příbramsku může napadnout až 10 centimetrů ON-LINE: Dopravu komplikuje sníh, na Příbramsku může napadnout až 10 centimetrů Na Příbramsku dnes napadl nový sníh. Na silnicích ve výše položených oblastech zůstává … Ve středních Čechách zemřelo loni při nehodách méně lidí Ve středních Čechách zemřelo loni při nehodách méně lidí Loni ve středních Čechách zemřelo při 13.766 nehodách 80 lidí, v roce 2019 zahynulo 88 … Řidička (18) se lekla srny a narazila do stromu: Se svým spolujezdcem skončili v nemocnici Řidička (18) se lekla srny a narazila do stromu: Se svým spolujezdcem skončili v nemocnici Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí odpoledne na Příbramsku. U Hrachova skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění U Hrachova skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění Záchranné složky vyjížděly v pondělí dopoledne k nahlášené dopravní nehodě na silnici … Kus ledu z projíždějícího kamionu vletěl na auto, řidič vyvázl bez zranění Kus ledu z projíždějícího kamionu vletěl na auto, řidič vyvázl bez zranění Ke třem dopravním nehodám vyjížděli policisté začátkem tohoto týdne. Po nehodě tří aut kolabuje doprava v Milínské ulici Po nehodě tří aut kolabuje doprava v Milínské ulici Policisté šetří příčiny střetu. Nejvíc se bourá pod vlivem alkoholu na jižní Moravě a na Plzeňsku Nejvíc se bourá pod vlivem alkoholu na jižní Moravě a na Plzeňsku Vyplývá to z aktualizované mapy České kanceláře pojistitelů.
1 2 3 4 5 6 ... 31 32 33


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz