14. 7. svátek má Karolína

Zpravodajství   »   Dopravní nehody

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 1810 článků.
Zobrazeny články: 301 - 360
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 29 30 31

U Rožmitálu skončilo auto na boku, řidiče museli hasiči vyprostit U Rožmitálu skončilo auto na boku, řidiče museli hasiči vyprostit Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. Den bezpečné Příbrami přilákal na Novák stovky návštěvníků Den bezpečné Příbrami přilákal na Novák stovky návštěvníků Areál Nového rybníka dnes ovládly bezpečnostní složky, složky integrovaného … Řidiče po nehodě u Obořiště museli z auta vyprostit hasiči, s vážnými zraněními byl letecky přepraven do nemocnice Řidiče po nehodě u Obořiště museli z auta vyprostit hasiči, s vážnými zraněními byl letecky přepraven do nemocnice Havarovaný vůz skončil asi sto metrů od místa, kde narazil do stromu.
V květnu na příbramských silnicích zemřeli dva lidé V květnu na příbramských silnicích zemřeli dva lidé Sedm řidičů způsobilo nehodu pod vlivem alkoholu. Mladá řidička nezvládla u Sedlčan jízdu a čelně havarovala do stromu Mladá řidička nezvládla u Sedlčan jízdu a čelně havarovala do stromu Policisté jízdní pruh ve směru na Příbram uzavřeli. Před projíždějící auto padl strom, řidič nestačil zabrzdit Před projíždějící auto padl strom, řidič nestačil zabrzdit Lehkým zraněním spolujezdkyně skončila dnes dopravní nehoda u Dobříše. Nehoda dvou aut komplikuje u Skalky dopravu Nehoda dvou aut komplikuje u Skalky dopravu Při nehodě se zranila řidička, která byla pozemní cestou přepravena do jedné z … Pro zraněného motorkáře spěchal k slapské přehradě vrtulník Pro zraněného motorkáře spěchal k slapské přehradě vrtulník Nehoda se stala dnes dopoledne za mostem přes slapskou přehradu u Živohoště. Silnici u Obořiště uzavřel střet dvou aut, tři zranění Silnici u Obořiště uzavřel střet dvou aut, tři zranění Příčinou nehody bylo nedání přednosti v jízdě. Nepřehlédněte Řidič Volkswagenu nepřežil náraz do odstaveného stavebního stroje Řidič Volkswagenu nepřežil náraz do odstaveného stavebního stroje Nehoda se stala v pondělí kolem 22. hodiny v obci Dublovice na Příbramsku.
Senior dával přednost jinému vozidlu, skončil v potoce s autem na boku Senior dával přednost jinému vozidlu, skončil v potoce s autem na boku Událost se odehrála dnes ráno u obce Svaté Pole na Příbramsku. Řidička u Vranovic nezvládla jízdu a skončila v příkopu. Dechovou zkoušku na alkohol odmítla Řidička u Vranovic nezvládla jízdu a skončila v příkopu. Dechovou zkoušku na alkohol odmítla Nehoda se odehrála dnes před 18. hodinou. Pro zraněnou řidičku letěl vrtulník, z havarovaného auta ji museli vyprostit hasiči Pro zraněnou řidičku letěl vrtulník, z havarovaného auta ji museli vyprostit hasiči Nehoda se odehrála mezi obcemi Višňová a Ostrov. AKTUALIZOVÁNO Řidič s osobákem vyletěl ze silnice do pole s rozkvetlou řepkou Řidič s osobákem vyletěl ze silnice do pole s rozkvetlou řepkou Policisté v noci na pátek šetřili okolnosti dopravní nehody u obce Višňová. Senior u Vápenice přetočil auto na střechu Senior u Vápenice přetočil auto na střechu Nehoda se odehrála dnes v ranních hodinách. Vážná nehoda uzavřela silnici u Milína. Dva lidé se zranili, na místě přistál vrtulník Vážná nehoda uzavřela silnici u Milína. Dva lidé se zranili, na místě přistál vrtulník Událost se odehrála v sobotu před 17:00. AKTUALIZOVÁNO Nehoda tří aut uzavřela silnici na výjezdu z Příbrami, dva zranění Nehoda tří aut uzavřela silnici na výjezdu z Příbrami, dva zranění V místě se tvoří dlouhé kolony. AKTUALIZOVÁNO Jedenáctiletý chlapec na koloběžce vjel na silnici a srazilo ho auto, utrpěl lehká zranění Jedenáctiletý chlapec na koloběžce vjel na silnici a srazilo ho auto, utrpěl lehká zranění K nehodě došlo dnes v půl třetí ve Špitálské ulici v Příbrami. Mladý řidič u Pečic nedal přednost v jízdě, dva zranění Mladý řidič u Pečic nedal přednost v jízdě, dva zranění K nehodě došlo dnes po sedmnácté hodině. Pro řidiče zaklíněného po čelním nárazu dvou aut u Hluboše letěl vrtulník Pro řidiče zaklíněného po čelním nárazu dvou aut u Hluboše letěl vrtulník Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. Nepřehlédněte
Policie hledá svědky dopravní nehody u Chraštic, kde přetočila řidička auto na střechu Policie hledá svědky dopravní nehody u Chraštic, kde přetočila řidička auto na střechu K nehodě došlo v pátek 15. dubna před šestnáctou hodinou. Při velikonočních nehodách přišli o život čtyři lidé, loni bylo obětí pět Při velikonočních nehodách přišli o život čtyři lidé, loni bylo obětí pět Dopravní policisté zaznamenali během čtyř volných dnů přes 700 nehod. Řidička u Chraštic převrátila auto na střechu Řidička u Chraštic převrátila auto na střechu Událost se odehrála dnes krátce po šestnácté hodině. Řidič v Příbrami srazil ženu na přechodu Řidič v Příbrami srazil ženu na přechodu K nehodě došlo v půl šesté v ulici Čs. armády. Nehoda tří aut v Dobříši si vyžádala pět zraněných Nehoda tří aut v Dobříši si vyžádala pět zraněných Za nehodou stálo nedání přednosti v jízdě. Opilý cyklista nedal na strakonické silnici přednost v jízdě, s úrazem hlavy skončil v nemocnici Opilý cyklista nedal na strakonické silnici přednost v jízdě, s úrazem hlavy skončil v nemocnici Řidič osobního vozidla značky Audi nemohl střetu zabránit, opilý cyklista jel na kole … Počet těžkých nehod cyklistů stoupá, stát spustí kampaň na zvýšení ohleduplnosti Počet těžkých nehod cyklistů stoupá, stát spustí kampaň na zvýšení ohleduplnosti Počet těžkých nehod cyklistů stoupá, loni při nich v Česku zemřelo 43 osob, meziročně … Při nehodě u jihočeského Staňkova zahynuli v úterý večer tři muži Při nehodě u jihočeského Staňkova zahynuli v úterý večer tři muži Jde o jednu z nejtragičtějších nehod na jihu Čech za poslední léta. Řidič u Vranovic přetočil auto na střechu, policie žádá svědky nehody o palubní záznamy Řidič u Vranovic přetočil auto na střechu, policie žádá svědky nehody o palubní záznamy K nehodě došlo 31. března. Řidič ani spolujezdkyně nebyli připoutáni, oba skončili v … Příbramská policie zveřejnila statistiky nehodovosti za první čtvrtletí roku 2022 Příbramská policie zveřejnila statistiky nehodovosti za první čtvrtletí roku 2022 Od začátku roku řešili policisté 248 dopravních nehod.
Vlak na přejezdu v Rejkovicích narazil do auta, řidič vyvázl bez zranění Vlak na přejezdu v Rejkovicích narazil do auta, řidič vyvázl bez zranění Krátce po osmnácté hodině srazil na železničním přejezdu v Rejkovicích vlak osobní … U obce Vranovice skončilo auto na střeše, dva zranění U obce Vranovice skončilo auto na střeše, dva zranění Záchranná služba převezla do příbramské nemocnice jak řidiče, tak i … Seniorka vyjela mimo silnici a narazila do sloupu ukazatele rychlosti Seniorka vyjela mimo silnici a narazila do sloupu ukazatele rychlosti Záchranné složky vyjížděly v neděli odpoledne k dopravní nehodě do obce Věšín na … Opilý řidič BMW přejel do protisměru, přetočil auto na bok a zničil oplocení minigolfu Opilý řidič BMW přejel do protisměru, přetočil auto na bok a zničil oplocení minigolfu Ve vozidle cestovali dva muži, kteří se po příjezdu policie dohadovali, kdo z nich … Žena v Příbrami nedala přednost motorkáři, ten po střetu skončil v nemocnici Žena v Příbrami nedala přednost motorkáři, ten po střetu skončil v nemocnici Dopravní nehoda omezila provoz v Rožmitálské ulici. Senior usnul za volantem a skončil s vozidlem v příkopu Senior usnul za volantem a skončil s vozidlem v příkopu Dopravní nehoda si vyžádala pouze lehké poranění řidiče. Policie řekla, jak došlo k nehodě v Obecnické ulici. Nyní hledá důležitého svědka Policie řekla, jak došlo k nehodě v Obecnické ulici. Nyní hledá důležitého svědka Tři zraněné osoby si vyžádala dopravní nehoda dvou osobních vozidel v Obecnické ulici … Při nehodě dvou aut v Příbrami se zranili tři lidé Při nehodě dvou aut v Příbrami se zranili tři lidé Policisté silnici uzavřeli, na místě přistál i záchranářský vrtulník. Vozidlo bylo po střetu s kamionem odmrštěno a čelně se střetlo s dalším autem Vozidlo bylo po střetu s kamionem odmrštěno a čelně se střetlo s dalším autem Nehoda uzavřela strakonickou silnici u obce Chraštice. Páteční provoz na D4 zkomplikovala vážná nehoda, dva zranění Páteční provoz na D4 zkomplikovala vážná nehoda, dva zranění Policie dálnici uzavřela, pro jednoho ze zraněných na místě přistál vrtulník.
Dopravu v Žežické ulici komplikuje nehoda dvou aut, policii přivolalo nouzové volání eCall Dopravu v Žežické ulici komplikuje nehoda dvou aut, policii přivolalo nouzové volání eCall Nehoda se obešla bez zranění. U obce Obory se střetla dvě auta, jízdní pruh na Sedlčany je uzavřen U obce Obory se střetla dvě auta, jízdní pruh na Sedlčany je uzavřen Dopravní komplikace jsou odhadovány do 11:00. Policisté kvůli nehodě dvou aut uzavřeli silnici u Jerusalema Policisté kvůli nehodě dvou aut uzavřeli silnici u Jerusalema Nehoda se obešla bez zranění. U Narysova havarovala dvě auta, policie řídí dopravu kyvadlově U Narysova havarovala dvě auta, policie řídí dopravu kyvadlově Po střetu převezla záchranka z preventivních důvodů do nemocnice tříměsíční … V Litomyšli havarovalo osobní auto, tři lidé uhořeli V Litomyšli havarovalo osobní auto, tři lidé uhořeli Nehoda se stala před 5:00 u nádraží. V Dobříši srazilo auto seniora, který přecházel silnici mimo přechod V Dobříši srazilo auto seniora, který přecházel silnici mimo přechod Záchranné složky přijaly dnes vpodvečer oznámení o dopravní nehodě v ulici plk. B. … V Brodské ulici se čelně střetla dvě auta, nikdo se nezranil V Brodské ulici se čelně střetla dvě auta, nikdo se nezranil Policisté řídí dopravu kyvadlově, kvůli úniku provozních kapalin na místo přijeli i … Řidič škodovky srazil v ulici pod Čertovým pahorkem chodce, policie hledá svědky Řidič škodovky srazil v ulici pod Čertovým pahorkem chodce, policie hledá svědky Policie se obrací na veřejnost a hledá případné svědky nehody, která se stala 12. … V Hořovicích se převrátil autobus, jeden cestující se zranil V Hořovicích se převrátil autobus, jeden cestující se zranil Řidič zřejmě kvůli silnému poryvu větru neudržel autobus na vozovce a vůz se poté … U Skalky se střetla dvě auta, nehoda si vyžádala zranění U Skalky se střetla dvě auta, nehoda si vyžádala zranění Událost byla ohlášena na tísňovou linku policie pět minut před osmnáctou hodinou.
V lednu na silnicích ve Středočeském kraji zemřeli dva lidé, meziročně o tři méně V lednu na silnicích ve Středočeském kraji zemřeli dva lidé, meziročně o tři méně Na Příbramsku v lednu řešili policisté 92 dopravních nehod. Ve středních Čechách se loni stalo 14.954 nehod, o 1000 víc než předloni Ve středních Čechách se loni stalo 14.954 nehod, o 1000 víc než předloni Nejčastější příčinou byl nesprávný způsob jízdy, který se na celkovém počtu nehod … U Skalky se čelně střetla dvě auta, čtyři zranění U Skalky se čelně střetla dvě auta, čtyři zranění Policie silnici uzavřela, na místě přistál vrtulník. Nepřehlédněte V Osečanech sjelo auto do potoka, uvnitř našli promrzlého seniora V Osečanech sjelo auto do potoka, uvnitř našli promrzlého seniora Dechovou zkoušku na alkohol odmítl. Nepřehlédněte Při čtvrteční hromadné nehodě na D5 u Žebráku vznikla škoda téměř 11 mil.Kč Při čtvrteční hromadné nehodě na D5 u Žebráku vznikla škoda téměř 11 mil.Kč Provoz byl zastaven na 11 hodin. Dálnici D5 uzavřela hromadná nehoda čtyř desítek aut, na místě jsou zranění Dálnici D5 uzavřela hromadná nehoda čtyř desítek aut, na místě jsou zranění Záchranáři aktivovali traumaplán pro případ, že by bylo více zraněných. Karma je zdarma. Řidička nedala přednost, poškozený nadýchal přes jedno promile Karma je zdarma. Řidička nedala přednost, poškozený nadýchal přes jedno promile Záchranná služba přijala dnes ráno oznámení o dopravní nehodě mezi obcemi Příbram a … U Malé Hraštice vběhl třináctiletý chlapec před projíždějící auto U Malé Hraštice vběhl třináctiletý chlapec před projíždějící auto Jak řidič, tak i sražený chlapec shodně uvedli, že pod projíždějící auto vběhl … Nejčtenější Strakonickou silnici uzavřela nehoda dvou aut, dva zranění Strakonickou silnici uzavřela nehoda dvou aut, dva zranění Událost byla oznámena na tísňovou linku policie minutu po devatenácté hodině. Opilá řidička vyletěla mimo silnici a přerazila strom, z auta ji museli vyprostit hasiči Opilá řidička vyletěla mimo silnici a přerazila strom, z auta ji museli vyprostit hasiči Policisté silnici mezi obcemi Rejkovice a Felbabka uzavřeli.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 29 30 31


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies