19. 5. svátek má Ivo
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4160 článků.
Zobrazeny články: 3361 - 3420
1 2 3 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 68 69 70

Na bazén přišlo v červenci skoro 8 tisíc lidí Na bazén přišlo v červenci skoro 8 tisíc lidí Letošní rekordní teploty přinášejí i vysokou návštěvnost koupališť. Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Jak bude vypadat silnice R4 po prodloužení? Firma Skanska má na dokončení stavby už jen rok a půl. FOTOGALERIE Hejtman Petera: Nakládejme s vodou hospodárně Hejtman Petera: Nakládejme s vodou hospodárně Kvůli suchu stále platí i zákaz rozdělávání ohňů.
Město Příbram nesouhlasí s těžbou a úpravou kameniva z odvalu šachty č. 15 Město Příbram nesouhlasí s těžbou a úpravou kameniva z odvalu šachty č. 15 Přinášíme stanovisko města Příbram k aktuálnímu tématu. Senátní výbor razantně odmítl rušení 23 malých finančních úřadů Senátní výbor razantně odmítl rušení 23 malých finančních úřadů Pobočka se měla rušit i na Dobříši a ve Voticích. Město Příbram zakazuje odběry povrchových vod Město Příbram zakazuje odběry povrchových vod Zákaz platí do odvolání. Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Výjimku může udělit vedení města. Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Problémy s imigranti řeší především přímořské státy. Příbram vytvoří digitální mapu vodovodních sítí za necelých 200 tisíc Příbram vytvoří digitální mapu vodovodních sítí za necelých 200 tisíc Vznikne tak celistvá mapa všech inženýrských sítí ve městě. Ve středních Čechách v červenci stoupla nezaměstnanost na 5,5 pct Ve středních Čechách v červenci stoupla nezaměstnanost na 5,5 pct Nejvyšší nezaměstnanost je tradičně v Příbrami a Kladně.
Hygienické zařízení na ZŠ Bratří Čapků opraví společnost Intspol group Hygienické zařízení na ZŠ Bratří Čapků opraví společnost Intspol group Předpokládaná cena se snížila přibližně na polovinu. Zástupci kraje se setkali s místními kvůli odvalu č. 15, projednávali další postup Zástupci kraje se setkali s místními kvůli odvalu č. 15, projednávali další postup V nejbližších měsících by se měl uskutečnit seminář o problematice hald. Vandalové za půl roku napáchají městu škodu za čtvrt milionu Vandalové za půl roku napáchají městu škodu za čtvrt milionu Naposled bylo poškozeno osvětlení fontány v hodnotě 15 tisíc korun. Bubnový třídič a nakladač na sběrný dvůr dodá I. chráněná dílna Bubnový třídič a nakladač na sběrný dvůr dodá I. chráněná dílna Cena k posouzení je dle zákona u chráněných dílen o 15 procent nižší. Město si nechalo vypracovat analýzu bytové koncepce, brzy jí představí Město si nechalo vypracovat analýzu bytové koncepce, brzy jí představí K tématu proběhne i veřejná debata, která se uskuteční na začátku září. Diamo je proti těžbě haldy u Příbrami, s firmou neuzavře smlouvu  Diamo je proti těžbě haldy u Příbrami, s firmou neuzavře smlouvu  Halda by se za 20 let snížila přibližně o polovinu. Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Hrábákova ulice bude stát o dalších 580 tisíc více Výstavba nové kanalizace zatížila rozpočet dalšími cca 5 miliony korun, hotovo by … Obyvatelé Příbrami vyjadřují nesouhlas s těžbou odvalu č. 15, vznikla i petice Obyvatelé Příbrami vyjadřují nesouhlas s těžbou odvalu č. 15, vznikla i petice Přinášíme názor Petra Štěpánka a Josefa Hovorky z osady Brod na těžbu odvalu č. … NÁZOR Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Nové logo města vybrala rada na svém posledním červencovém zasedání. Ministr Brabec vidí ve vzniku CHKO příležitost pro podnikatele Ministr Brabec vidí ve vzniku CHKO příležitost pro podnikatele Otevření Brd může být impuls pro snížení nezaměstnanosti.
Město se již vyjadřuje k doplatkům na bydlení, některé nedoporučuje Město se již vyjadřuje k doplatkům na bydlení, některé nedoporučuje Příbramští úředníci je již zabývali několika stovkami případů. Firma chce u Příbrami těžit uranovou haldu, místní jsou proti Firma chce u Příbrami těžit uranovou haldu, místní jsou proti Za 20 let těžby se halda měla snížit zhruba na polovinu. Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Služba by měla být zavedena již od září. Město plánuje revitalizaci Křižáku, ptá se na nápady občanů Město plánuje revitalizaci Křižáku, ptá se na nápady občanů Dotazník je možné vyplnit na webových stránkách města nebo příštím Kahanu. V Příbrami vypukne hudební babí léto, kdo vystoupí? V Příbrami vypukne hudební babí léto, kdo vystoupí? Vstup na celý program je zdarma. Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Projekt byl spolufinancován z dotací EU. Radnice chystá veřejnou diskuzi, týkat se bude odvalu šachty č. 15 Radnice chystá veřejnou diskuzi, týkat se bude odvalu šachty č. 15 Těžba by měla trvat několik desítek let. Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Do výběrového řízení se přihlásily celkem 4 firmy. Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Mnoho lidí by si přálo častější konání trhů v Příbrami. Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Změny ve smlouvě se týkají i reklamních ploch na štítu budovy.
Krajská rada schválila proplácení regulačních poplatků Krajská rada schválila proplácení regulačních poplatků Středočeský kraj je jediným v republice, který v proplácení vytrval. Město bude mít novou grafickou podobu Město bude mít novou grafickou podobu Vítězný návrh byl vybrán z 35 přihlášených. Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Zkouška, při které se ulice prolévala vodou, se nejspíš bude opakovat. Opozice kritizuje přidělování krajských dotací Opozice kritizuje přidělování krajských dotací Podle hejtmana Petery je vše v pořádku. Kraj rozdělí mezi dobrovolné hasiče 6 milionů korun Kraj rozdělí mezi dobrovolné hasiče 6 milionů korun Podat žádost je třeba do 16. září. Kraj nesouhlasí s těžbou haldy č. 15 Kraj nesouhlasí s těžbou haldy č. 15 Přinášíme vyjádření krajského zastupitele Josefa Řiháka (ČSSD) k potencionální těžbě … NÁZOR Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Na mapě lze najít různé body zájmu a městské instituce. Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž SZM nově nabízí také možnost ubytování v hotelu v Aquaparku. Příbram bude mít 8 asistentů prevence kriminality, dotace jsou jen do konce roku Příbram bude mít 8 asistentů prevence kriminality, dotace jsou jen do konce roku Většina z pracovníků je hrazena Úřadem práce ČR. Finanční úřad na Dobříši bude zrušený, lidé budou muset do Příbrami Finanční úřad na Dobříši bude zrušený, lidé budou muset do Příbrami Úřad se zruší například i ve Voticích.
Náměstí nebo vietnamská tržnice? Náměstí nebo vietnamská tržnice? Fotografie pochází z náměstí 17. listopadu. Máme starostu,a ne radostu Máme starostu,a ne radostu Přinášíme krátkou glosu Klubu zastupitelů Šance pro Příbram o aktuální politické … NÁZOR Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Do projektu Kniha do vlaku jsou zapojeny již desítky měst. Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Duchovním otcem projektu je bývalý radní Juraj Molnár. Starosta na kyselo Starosta na kyselo Klub zastupitelů Šance pro Příbram zaslal svojí glosu k nedávnému rozhovoru starosty … NÁZOR Jaká je kapacita a technický stav vodohospodářských sítí? Jaká je kapacita a technický stav vodohospodářských sítí? Průměrná denní spotřeba člověka je v Příbrami 60 litrů vody. V Příbrami budou 2 další asistenti prevence V Příbrami budou 2 další asistenti prevence Mzdové náklady uhradí Úřad práce. Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Bourací práce by měly být hotové ještě do konce letních prázdnin. Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Do seznamu přibylo několik nových míst. V Brdech vzniknou příští rok nové turistické trasy V Brdech vzniknou příští rok nové turistické trasy U Brd vzniknou i nová záchytná parkoviště.
Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí V horním patře vznikne restaurace s venkovní terasou. FOTOGALERIE Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Od konce dubna byla zadržena v celém kraji zhruba stovka nelegálních migrantů. Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Příbram ročně na parkovném vybere 3,4 milionů. Vařeka pro E15: Na konci volebního období končím Vařeka pro E15: Na konci volebního období končím Jindřich Vařeka se chce vrátit zpět do byznysu. Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Vzájemná spolupráce by měla v budoucnu pokračovat. Otevřenost radnice je podle vás o fous lepší, výsledky byly těsné Otevřenost radnice je podle vás o fous lepší, výsledky byly těsné Na anketu odpovídaly přibližně dvě stovky čtenářů. MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus Hromadnou dopravu v Příbrami provozuje společnost Arriva. Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rada města mírně změnila harmonogram parkoviště. Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce K výplatě dávek na bydlení je od 1. května potřeba souhlas obce. V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar Obyvatelé Rožmitálské ulici si pravidelně stěžují na vysoký hluk z dopravy.
1 2 3 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies