13. 6. svátek má Antonín
https://www.szmpb.cz/passport
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4183 článků.
Zobrazeny články: 3421 - 3480
1 2 3 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 68 69 70

Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž SZM nově nabízí také možnost ubytování v hotelu v Aquaparku. Příbram bude mít 8 asistentů prevence kriminality, dotace jsou jen do konce roku Příbram bude mít 8 asistentů prevence kriminality, dotace jsou jen do konce roku Většina z pracovníků je hrazena Úřadem práce ČR. Finanční úřad na Dobříši bude zrušený, lidé budou muset do Příbrami Finanční úřad na Dobříši bude zrušený, lidé budou muset do Příbrami Úřad se zruší například i ve Voticích.
Náměstí nebo vietnamská tržnice? Náměstí nebo vietnamská tržnice? Fotografie pochází z náměstí 17. listopadu. Máme starostu,a ne radostu Máme starostu,a ne radostu Přinášíme krátkou glosu Klubu zastupitelů Šance pro Příbram o aktuální politické … NÁZOR Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Do projektu Kniha do vlaku jsou zapojeny již desítky měst. Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Duchovním otcem projektu je bývalý radní Juraj Molnár. Starosta na kyselo Starosta na kyselo Klub zastupitelů Šance pro Příbram zaslal svojí glosu k nedávnému rozhovoru starosty … NÁZOR Jaká je kapacita a technický stav vodohospodářských sítí? Jaká je kapacita a technický stav vodohospodářských sítí? Průměrná denní spotřeba člověka je v Příbrami 60 litrů vody. V Příbrami budou 2 další asistenti prevence V Příbrami budou 2 další asistenti prevence Mzdové náklady uhradí Úřad práce.
Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Bourací práce by měly být hotové ještě do konce letních prázdnin. Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Dobříš má problémy s opilci, aktualizuje vyhlášku o alkoholu na veřejnosti Do seznamu přibylo několik nových míst. V Brdech vzniknou příští rok nové turistické trasy V Brdech vzniknou příští rok nové turistické trasy U Brd vzniknou i nová záchytná parkoviště. Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí V horním patře vznikne restaurace s venkovní terasou. FOTOGALERIE Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Středočeský kraj se připravuje na migrační vlnu, problémy zatím nejsou Od konce dubna byla zadržena v celém kraji zhruba stovka nelegálních migrantů. Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Příbram ročně na parkovném vybere 3,4 milionů. Vařeka pro E15: Na konci volebního období končím Vařeka pro E15: Na konci volebního období končím Jindřich Vařeka se chce vrátit zpět do byznysu. Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Zástupci sociální prevence a kurately přednášeli na vězeňském semináři Vzájemná spolupráce by měla v budoucnu pokračovat. Otevřenost radnice je podle vás o fous lepší, výsledky byly těsné Otevřenost radnice je podle vás o fous lepší, výsledky byly těsné Na anketu odpovídaly přibližně dvě stovky čtenářů. MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus Hromadnou dopravu v Příbrami provozuje společnost Arriva.
Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rada města mírně změnila harmonogram parkoviště. Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce Doplatky na ubytovny budou mimopříbramští dostávat poslední 3 měsíce K výplatě dávek na bydlení je od 1. května potřeba souhlas obce. V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar Obyvatelé Rožmitálské ulici si pravidelně stěžují na vysoký hluk z dopravy. Alena Ženíšková: Ne každý si ve svízelné situaci umí a dokáže poradit sám Alena Ženíšková: Ne každý si ve svízelné situaci umí a dokáže poradit sám Místostarostka města Alena Ženíšková (ANO) vysvětluje význam nízkoprahového … NÁZOR Ve středních Čechách v červnu klesla nezaměstnanost na 5,4 pct Ve středních Čechách v červnu klesla nezaměstnanost na 5,4 pct V Příbrami i Kladně byla červnová nezaměstnanost shodně na 7,5 procentech. Místostarosta Švenda k Rally Příbram: Není v silách města krýt většinu rozpočtu této soutěže Místostarosta Švenda k Rally Příbram: Není v silách města krýt většinu rozpočtu této soutěže Přinášíme reakci Václava Švendy (TOP 09) na vyjádření organizátorů Rally … NÁZOR Daňové příjmy města jsou oproti předpokladům o 7 milionů nižší Daňové příjmy města jsou oproti předpokladům o 7 milionů nižší Situace by se měla do konce roku vyrovnat. Vařeka: Pokusíme se dostat až na hranici otevřenosti Vařeka: Pokusíme se dostat až na hranici otevřenosti Město by chtělo v budoucnu zveřejňovat záznamy z jednání městského … Rekonstrukce ulic podraží až o 10 milionů Rekonstrukce ulic podraží až o 10 milionů Město jedná o náhradě škody s projektantem, který měl rekonstrukci na starosti. Ještě necelý týden je otevřena soutěž o městské logo Ještě necelý týden je otevřena soutěž o městské logo Autor nejlepšího návrhu bude odměněn.
Do 7. srpna můžete žádat půjčky z Fondu oprav a modernizace Do 7. srpna můžete žádat půjčky z Fondu oprav a modernizace Žádosti mohou lidé podávat již 19 let. Zastupitel Kareš: Příbram potřebuje koordinaci velkých kulturních akcí Zastupitel Kareš: Příbram potřebuje koordinaci velkých kulturních akcí Tento víkend se koná Prokopská pouť i první ročník Humor festu. Je to dobře? Zastupitelé se přeli o 2 metry čtverečních, na kterých stojí bazén Zastupitelé se přeli o 2 metry čtverečních, na kterých stojí bazén Zastupitelstvo se prodejem v minulosti zabývalo již dvakrát.Ani nyní však pozemek … V Příbrami otevřeli Centrum sociální a zdravotních služeb V Příbrami otevřeli Centrum sociální a zdravotních služeb Otevření se konalo v restauraci U Švejka. FOTOGALERIE Jindřich Vařeka: Chceme… Jindřich Vařeka: Chceme… Přinášíme pohled starosty Jindřicha Vařeky na zvýšení daně z nemovitosti. NÁZOR Veolia rozdala v rámci minigrantů čtvrt milionu korun Veolia rozdala v rámci minigrantů čtvrt milionu korun Schváleno bylo celkem 7 projektů. Tropický víkend láká do bazénu, Nový rybník bude veřejnosti uzavřen Tropický víkend láká do bazénu, Nový rybník bude veřejnosti uzavřen V areálu Nového rybníka se koná první ročník Humor festu. Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici K nehodě došlo v sobotu ve věži toboganu. Organizátoři rally: Podporu nám odmítlo několik sponzorů i nové vedení radnice Organizátoři rally: Podporu nám odmítlo několik sponzorů i nové vedení radnice Letošní Rally Příbram se určitě nepojede. NÁZOR Otevření záchytky je v nedohlednu, je potřeba další investice Otevření záchytky je v nedohlednu, je potřeba další investice K otevření zbývá investice zhruba půl milionu korun.
Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? V rámci projektu IPRM budou opraveny 4 ulice na příbramském sídlišti. Z ulic zmizeli okrskáři, v nejbližší době by se měli vrátit Z ulic zmizeli okrskáři, v nejbližší době by se měli vrátit Pracovní činnost okrskářů byla v rozporu s pracovním řádem. Chybí vám teplá sprcha? Možnost máte v Aquaparku Chybí vám teplá sprcha? Možnost máte v Aquaparku Cena za 20 minut je stanovena na 20 Kč. Zastupitelé schválili zvýšení daně z nemovitosti, příští rok zaplatíme dvojnásobek Zastupitelé schválili zvýšení daně z nemovitosti, příští rok zaplatíme dvojnásobek Majitelé většiny nemovitostí v Příbrami zaplatí od nového roku o 100 procent … V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce Problémy se nevyhnuly ani Hrabákově ulici. Dnešní zastupitelstvo rozhodne o výši daně z nemovitosti, sledujte ho s námi Dnešní zastupitelstvo rozhodne o výši daně z nemovitosti, sledujte ho s námi Jednání můžete sledovat prostřednictvím našeho online přenosu. ON-LINE PŘENOS Dobříš plánuje rozsáhlou obnovu městské zeleně Dobříš plánuje rozsáhlou obnovu městské zeleně Práce by mohly vyjít až na 20 milionů korun. Multifest letos zřejmě neproběhne, rada zamítla dotaci Multifest letos zřejmě neproběhne, rada zamítla dotaci Důvodem zamítnutí je nízká návštěvnost a vysoká náklady akce. Příbram bude pokračovat v projektech prevence kriminality Příbram bude pokračovat v projektech prevence kriminality Město získalo nově dotaci ve výši 558 tisíc korun. Středočeský kraj plánuje investice do nemocnic za 2,2 mld Kč Středočeský kraj plánuje investice do nemocnic za 2,2 mld Kč V Příbrami jsou plánované investice do nemocnice za stovky milionů.
Městu hrozí, že přijde o dotaci na rekonstrukci Mariánské ulice Městu hrozí, že přijde o dotaci na rekonstrukci Mariánské ulice Spodní část Mariánské ulice by se měla opravit ještě v letošním roce. Policie hledá ženu z Bohutína, skrývá se před zatčením Policie hledá ženu z Bohutína, skrývá se před zatčením Veškeré poznatky k hledané osobě je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České … V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti Otevření se kromě ředitele nemocnice a primáře dětského oddělení zúčastnil hejtman … O zeleň středočeských měst se starají firmy i technické služby O zeleň středočeských měst se starají firmy i technické služby V drtivé většině zeleň v Příbrami upravují místní technické služby. Ředitel ZUŠ byl v práci opilý, rada ho odvolala Ředitel ZUŠ byl v práci opilý, rada ho odvolala Vedení města se bude zabývat i možností sloučení obou příbramských uměleckých … Zastupitelstvo delegovalo Vařeku na valnou hromadu Příbramské teplárenské Zastupitelstvo delegovalo Vařeku na valnou hromadu Příbramské teplárenské Největší diskuze se strhla kvůli závěrečným interpelacím, které nebyly ani po přání … Příbram chce za pomoci ministerstva vytvořit „zelenou páteř“ Příbram chce za pomoci ministerstva vytvořit „zelenou páteř“ Ministr Richard Brabec by měl přijet do Příbrami na začátku prázdnin. Dnes se koná mimořádné zastupitelstvo, nabídne jen jeden bod Dnes se koná mimořádné zastupitelstvo, nabídne jen jeden bod Řádné zasedání se uskuteční až příští pondělí. Vedení města navrhuje zdvojnásobit daň z nemovitosti Vedení města navrhuje zdvojnásobit daň z nemovitosti Zvýšení či snížení koeficientu pro výpočet daně z nemovitosti může upravit přímo … AKTUALIZOVÁNO Asistenty prevence kriminality školil policejní psycholog Asistenty prevence kriminality školil policejní psycholog V České republice je už 175 asistentů prevence kriminality.
1 2 3 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies