9. 8. svátek má Roman
Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3637 článků.
Zobrazeny články: 481 - 540
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 59 60 61

Na Nové Hospodě a v Hrabákově ulici budou vybudována místa pro relaxaci Na Nové Hospodě a v Hrabákově ulici budou vybudována místa pro relaxaci Rada města vybrala dodavatele obou investičních akcí v celkovém součtu za zhruba 2,5 … Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Opatření zahrnující svislé a vodorovné dopravní značení, zábrany (tzv. city bloky) a … Nového mostu se dočká i in-line dráha u Fialáku Nového mostu se dočká i in-line dráha u Fialáku Výběrové řízení by se mělo spustit již na podzim.
Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Město počítá s osazením celkem osmi sty cyklostojany, do konce letošního roku jich má … ANO má volební číslo 20, ČSSD pětku, Spolu 13, Piráti a Starostové 17 ANO má volební číslo 20, ČSSD pětku, Spolu 13, Piráti a Starostové 17 Čísla, jimiž budou označeny kandidátní lístky volebních uskupení, dnes vylosovala … Volby by podle ankety na Příbramsku s 24 procenty vyhrálo ANO před Spolu a Piráty se STAN Volby by podle ankety na Příbramsku s 24 procenty vyhrálo ANO před Spolu a Piráty se STAN Portál pribram.cz zveřejnil anketu, ve které mohli čtenáři hlasovat, kterou stranu či … Středočeský krajský úřad dnes zaregistroval kandidátky 18 politických subjektů Středočeský krajský úřad dnes zaregistroval kandidátky 18 politických subjektů V článku můžete hlasovat, jakou stranu či uskupení budete v říjnu volit. Náměstí T. G. Masaryka opět přivítá trhovce, farmářské trhy budou i nadále na Dvořákově nábřeží Náměstí T. G. Masaryka opět přivítá trhovce, farmářské trhy budou i nadále na Dvořákově nábřeží Město Příbram na svém území nabízí několik míst pro pořádání trhů. Po dlouhých letech … Příbram chystá několik projektů, které pomohou s úsporami energie Příbram chystá několik projektů, které pomohou s úsporami energie Od září by měl na radnici fungovat nově i energetický manažer. Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Téma těžení hald na Příbramsku rozděluje lidi na dva tábory.
Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou První půlhodina parkování zůstává zdarma. Město má s Padákem velké plány, pokud odkoupí pozemky, vznikne tu zázemí pro sportovní aktivity Město má s Padákem velké plány, pokud odkoupí pozemky, vznikne tu zázemí pro sportovní aktivity Odkupem pozemků na Padáku od TJ Baník se bude zabývat zastupitelstvo města na svém … Hřiště u Litavky se otevírá již ve čtvrtek Hřiště u Litavky se otevírá již ve čtvrtek V areálu najdou zájemci i workoutovou zónu. Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Město zakázky zadává v tzv. Dynamickém nákupním systému. Babiš podal návrh na zastavení svého stíhání v kauze Čapí hnízdo Babiš podal návrh na zastavení svého stíhání v kauze Čapí hnízdo O návrhu má žalobce rozhodnout do konce srpna. Konvalinka: Přestupky nebudeme řešit na místě domluvou, ale budeme udělovat sankce Konvalinka: Přestupky nebudeme řešit na místě domluvou, ale budeme udělovat sankce Starosta Příbrami Jan Konvalinka reaguje na stížnosti obyvatel ohledně opilců, kteří … Nepřehlédněte Vodárna v Hrabákově ulici bude dokončena až v průběhu listopadu Vodárna v Hrabákově ulici bude dokončena až v průběhu listopadu Během stavby došlo k nepředvídatelným skutečnostem technického rázu, které s sebou … Středeční trhy se přesunou na náměstí TGM Středeční trhy se přesunou na náměstí TGM Farmářské trhy zůstávají i nadále na Dvořákově nábřeží. Volby by vyhrálo ANO, koalice Spolu se dostala před Piráty a STAN Volby by vyhrálo ANO, koalice Spolu se dostala před Piráty a STAN Data pro volební model sbíral Median od 1. do 31. července, do průzkumu se zapojilo … Bydlení v Příbrami za pár stovek? I to je možné, město nabízí startovací byty Bydlení v Příbrami za pár stovek? I to je možné, město nabízí startovací byty Cena bydlení může být i za dva tisíce korun bez služeb za měsíc.
Ve středních Čechách se do sněmovních voleb přihlásilo 18 stran, hnutí a koalic Ve středních Čechách se do sněmovních voleb přihlásilo 18 stran, hnutí a koalic Volby se uskuteční 8. a 9. října. Král: Lávka u Q-klubu – občany v první řadě zajímá smysluplné řešení Král: Lávka u Q-klubu – občany v první řadě zajímá smysluplné řešení Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje na vyjádření … Úřady dnes začnou vydávat nové občanky s biometrickými údaji Úřady dnes začnou vydávat nové občanky s biometrickými údaji Čip na dokladech bude obsahovat zobrazení obličeje držitele průkazu a dva otisky … Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Podle analýzy by finanční úspora měla po této úpravě dosáhnout 52 milionů korun za … Starosta: Padesát tisíc nestál projekt, ale základní zaměření a vytýčení sítí Starosta: Padesát tisíc nestál projekt, ale základní zaměření a vytýčení sítí Starosta Příbrami Jan Konvalinka reaguje na vyjádření zastupitele města Příbrami … Školoud obhájil místo předsedy regionální organizace TOP 09 Příbram Školoud obhájil místo předsedy regionální organizace TOP 09 Příbram Předsedou místní organizace Příbram byl zvolen Jan Cikler, místní organizaci v Dobříši … Král: Výměnu lávky u Q-klubu provází nedbalost vedení města, na což doplácejí občané Král: Výměnu lávky u Q-klubu provází nedbalost vedení města, na což doplácejí občané Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje chystané … Od dneška do neděle nemohou lidé žádat o občanské průkazy ani pasy Od dneška do neděle nemohou lidé žádat o občanské průkazy ani pasy Důvodem je odstávka systému, která souvisí s přípravou na vydávání občanských průkazů … Policie varuje: Podvodníci se nabourávají do e-mailů firem a kradou peníze Policie varuje: Podvodníci se nabourávají do e-mailů firem a kradou peníze V době proplacení faktur pachatelé podle kriminalistů nahlásí změnu účtu, na který si … U sběrného dvora vzniká plocha pro autovraky a odtažená vozidla, rozšířila se i kompostárna U sběrného dvora vzniká plocha pro autovraky a odtažená vozidla, rozšířila se i kompostárna Při výstavbě bylo nutné provést přeložku vodovodního potrubí.
Chata Granit prochází rekonstrukcí podle harmonogramu, stavbaři již dokončili bourací práce Chata Granit prochází rekonstrukcí podle harmonogramu, stavbaři již dokončili bourací práce V městské chatě na šumavském Zadově vzniknou čtyři apartmány a čtyři pokoje. … Ve středních Čechách mají zatím podané kandidátky KSČM a SPOLU Ve středních Čechách mají zatím podané kandidátky KSČM a SPOLU Lhůty pro podání kandidátních listin vyprší 3. srpna v 16:00, strany tak mají poslední … Lávka u Q klubu se přesune příští rok, přechod bude přes klidnější část křižovatky Lávka u Q klubu se přesune příští rok, přechod bude přes klidnější část křižovatky V letošním roce se připravuje projektová dokumentace, realizace proběhne až v příštím … Práce na revitalizaci Čekalíkovského rybníka pokračují, vyroste zde relaxační zóna Práce na revitalizaci Čekalíkovského rybníka pokračují, vyroste zde relaxační zóna Radnice města by chtěla, aby revitalizace této oblasti byla dokončena v příštím … Vyšší vstupy ovlivňují i ceny veřejných zakázek. Rekonstrukci v Obecnické prodraží o dva miliony korun Vyšší vstupy ovlivňují i ceny veřejných zakázek. Rekonstrukci v Obecnické prodraží o dva miliony korun Zakázku na výměnu vodovodu a kanalizace vysoutěžila společnost Strabag za více než 13 … Město Příbram je s projektem "Na hřišti to žije" spokojené, bude v něm pokračovat Město Příbram je s projektem "Na hřišti to žije" spokojené, bude v něm pokračovat Každý trénink navštívilo více než 30 dětí. Nová pravidla koupání na rybníku Papež zvedla na Dobříši vlnu nevole Nová pravidla koupání na rybníku Papež zvedla na Dobříši vlnu nevole Nařízení se stala terčem řady vtipů a ironických komentářů. Už se staví. Hřiště u Litavky brzy přivítá své první návštěvníky Už se staví. Hřiště u Litavky brzy přivítá své první návštěvníky Město Příbram za revitalizaci tohoto hřiště zaplatí zhruba 1,5 milionu korun. Stavba jihovýchodního obchvatu by měla začít již příští rok Stavba jihovýchodního obchvatu by měla začít již příští rok Ředitelství silnic a dálnic předpokládá uvedení stavby do provozu v roce 2024. Rekonstrukce Obecnické čeká na vyjádření policie, hrozí dopravní kolaps kvůli dalším rekonstrukcím Rekonstrukce Obecnické čeká na vyjádření policie, hrozí dopravní kolaps kvůli dalším rekonstrukcím Stavební práce by mohly začít již po prázdninách.
Na sídlišti budou v budoucnu parkovací zóny, mají pomoct rezidentům Na sídlišti budou v budoucnu parkovací zóny, mají pomoct rezidentům Problémem pro obyvatele sídliště je i zabírání míst k parkování služebními … Příbram poskytne 600.000 Kč obcím postiženým tornádem a bouřkou Příbram poskytne 600.000 Kč obcím postiženým tornádem a bouřkou Průběh zasedání byl rekordně krátký. Zhruba po patnácti minutách bylo jednání … Dnes zasednou příbramští zastupitelé, budou jednat o pomoci obcím zasaženým tornádem Dnes zasednou příbramští zastupitelé, budou jednat o pomoci obcím zasaženým tornádem Každá ze šesti obcí zatím získala od města 20 tisíc korun. Rada města větší podporu … V prázdninové soutěži mohou školáci vyhrát den s horskými záchranáři V prázdninové soutěži mohou školáci vyhrát den s horskými záchranáři K výhře o hlavní a další ceny stačí poslat obrázek a krátký dopis o některém z míst v … Jezdit na kole je trapné i nebezpečné, míní žáci Jezdit na kole je trapné i nebezpečné, míní žáci Cestování do dobříšských škol na kole nebude jednoduché zavést do praxe. Žáci si … Policie vyvedla poslance Volného z jednacího sálu Sněmovny Policie vyvedla poslance Volného z jednacího sálu Sněmovny Policie uvedla, že při zákroku byly použity donucovací prostředky hmaty a chvaty, ke … Příbramsko posílá finanční pomoc do obcí poničených tornádem Příbramsko posílá finanční pomoc do obcí poničených tornádem K podpoře lokalit zasažených přírodní katastrofou se připojil Rožmitál pod Třemšínem … Příbram by mohla vybudovat parkovací dům v Milínské ulici Příbram by mohla vybudovat parkovací dům v Milínské ulici Budova by měla mít kapacitu více než 200 míst, město má k projektu zatím zpracovanou … Nominujte výjimečné osobnosti na Ceny hejtmanky Středočeského kraje Nominujte výjimečné osobnosti na Ceny hejtmanky Středočeského kraje Středočeský kraj pokračuje v tradici udělování Cen hejtmanky. Mohou je získat … Pobyt na náměstí 17. listopadu lidem „zpříjemňují“ bezdomovci a opilci na lavičkách Pobyt na náměstí 17. listopadu lidem „zpříjemňují“ bezdomovci a opilci na lavičkách Popíjení alkoholu na veřejnosti je v Příbrami zakázáno.
Šance pro Příbram: Ubytovny patří k životu, nejde je jednoduše zrušit, protože lidé v nich žijící by neměli kam jít Šance pro Příbram: Ubytovny patří k životu, nejde je jednoduše zrušit, protože lidé v nich žijící by neměli kam jít Zastupitelský klub Šance pro Příbram reaguje na neutěšenou situaci ohledně … V Příbrami zasedla Bezpečnostní rada. Hasiče trápí při výjezdu těžké techniky špatně zaparkovaná auta V Příbrami zasedla Bezpečnostní rada. Hasiče trápí při výjezdu těžké techniky špatně zaparkovaná auta Hlavním tématem zasedání Bezpečnostní rady ORP Příbram bylo projednání zprávy o … Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka První návštěvníky přivítá na konci července. Příbram má možnost scelit pozemky na Padáku, o výkupu „lyžařského svahu“ rozhodnou zastupitelé Příbram má možnost scelit pozemky na Padáku, o výkupu „lyžařského svahu“ rozhodnou zastupitelé Dle znaleckého posudku je cena pozemku 4 900 000 Kč. Příbram podpoří obce zasažené živelnou katastrofou Příbram podpoří obce zasažené živelnou katastrofou "Při těchto událostech se ukáže kvalita člověka, a my Češi jsme velmi solidární, … Budu volit ANO, předvolební koalice jsou podvod, řekl Zeman Budu volit ANO, předvolební koalice jsou podvod, řekl Zeman Zeman nechá vládu sestavit šéfovi úspěšné strany, ne koalice Zvrat v preferencích. Volby by vyhrálo ANO, Piráti se STAN jsou druzí Zvrat v preferencích. Volby by vyhrálo ANO, Piráti se STAN jsou druzí Průzkum se uskutečnil od 29. května do 13. června a zúčastnilo se ho 925 lidí s … Živě: Zastupitelé rozhodnou o 4 milionové půjčce pro 1.FK, i dotaci pro TV Fonka Živě: Zastupitelé rozhodnou o 4 milionové půjčce pro 1.FK, i dotaci pro TV Fonka Na programu čeká k projednání zhruba 30 bodů. Starosta: Příbram začíná mít problém s koncentrací nepřizpůsobivých. S provozovateli ubytoven začneme jednat Starosta: Příbram začíná mít problém s koncentrací nepřizpůsobivých. S provozovateli ubytoven začneme jednat Starosta Příbrami Jan Konvalinka reaguje na článek ohledně nepřizpůsobivých občanů, … Nepřehlédněte Budova příbramského archivu má problém se statikou. Vedení chce vybudovat přístavbu na vedlejším pozemku Budova příbramského archivu má problém se statikou. Vedení chce vybudovat přístavbu na vedlejším pozemku Je již zpracovaná studie proveditelnosti, na výstavbu ale zatím nejsou finance.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 59 60 61


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2022 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies