26. 5. svátek má Filip
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4167 článků.
Zobrazeny články: 3781 - 3840
1 2 3 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Technické služby mají dnes plné ruce práce Technické služby mají dnes plné ruce práce Zaměstnanci TS dnes musí odklidit několik padlých stromů a opravit veřejné … Příbramačka v Paříži: Lidé se tu bojí, nějaké dny jsem radši nechodila ven Příbramačka v Paříži: Lidé se tu bojí, nějaké dny jsem radši nechodila ven O svých zážitcích přímo z Paříže se s námi podělila studentka Adéla z Příbrami, která … ROZHOVOR Ve středních Čechách v prosinci stoupla nezaměstnanost na 6,4 pct Ve středních Čechách v prosinci stoupla nezaměstnanost na 6,4 pct Příbram v rámci Středočeského kraje stále „vede“ s 9 procenty.
Lidé odevzdali ve Středočeském kraji 835 zbraní a 22.389 nábojů Lidé odevzdali ve Středočeském kraji 835 zbraní a 22.389 nábojů V Příbrami policisté převzali nejméně zbraní v kraji - 115. Proč není Dvořák místostarostou? Proč není Dvořák místostarostou? Přinášíme názor jednoho z našich čtenářů na složení příbramské radnice. NÁZOR Dohady uvnitř koalice? Dohady uvnitř koalice? Problém nastal při výběru vhodných kandidátů do komisí rady města. V letošní sezoně se na Padáku neotevře ani dětská školka V letošní sezoně se na Padáku neotevře ani dětská školka Po nočním dešti v Příbrami mnoho sněhu nezbylo. Město reklamuje projekt pro podzemní kontejnery Město reklamuje projekt pro podzemní kontejnery Ilustrační foto. Stavbu prováděla společnost Proresta. AKTUALIZOVÁNO Potvrzeno. Radní Dvořák bude brát 20 tisíc měsíčně Potvrzeno. Radní Dvořák bude brát 20 tisíc měsíčně Radní Václav Dvořák (ANO) by měl částečně převzít agendu bývalého místostarosty Ivana … Viamo kvůli nedodržení termínu přišlo o skoro čtvrt milionu Viamo kvůli nedodržení termínu přišlo o skoro čtvrt milionu Opravy silnic probíhaly v létě minulého roku.
Nová Waldorfská školka včera zahájila provoz Nová Waldorfská školka včera zahájila provoz Rekonstrukci prováděla společnost Montura. Technické služby mění systém posypu Technické služby mění systém posypu Co si o novém systému myslíte vy? Vyjádřete svůj názor v diskuzi pod článkem. Na Padáku se letos lyžovat nebude Na Padáku se letos lyžovat nebude Přinášíme vyjádření tiskové mluvčí města Pavlíny Svobodové k situaci na příbramském … Příbram chce zavést prostupné bydlení pro sociálně slabé Příbram chce zavést prostupné bydlení pro sociálně slabé Město prozatím nebude prodávat žádné ze svých bytů. Příbram se bude prezentovat na veletrzích cestovního ruchu, doprovod zajistí Ginevra Příbram se bude prezentovat na veletrzích cestovního ruchu, doprovod zajistí Ginevra Příbram se stejně jako v minulých letech zúčastní veletrhu Regiontour v Brně a Holiday … Městská policie hledá nové kolegy Městská policie hledá nové kolegy Výběrová řízení na tyto pozice byla vypsána v průběhu prosince. Město zváží transformaci Technických služeb na obchodní společnost Město zváží transformaci Technických služeb na obchodní společnost V plánu je také vybudování centra, které bude poskytovat sociální a zdravotní … Občané Dubna nebudou 2 roky platit za popelnice Občané Dubna nebudou 2 roky platit za popelnice Příbramáci budou za svoz odpadu platit 468 Kč. S dnešním sněhem by Technické služby neměly mít problém S dnešním sněhem by Technické služby neměly mít problém Přestat sněžit by mělo kolem poledne. Řada měst a obcí zahájí nový rok rozpočtovým provizoriem Řada měst a obcí zahájí nový rok rozpočtovým provizoriem S rozpočtovým provizoriem začne příští rok i Příbram.
Město Příbram pomáhá vozíčkářům Město Příbram pomáhá vozíčkářům Emanuel Pavel, vedoucí odboru ochrany a obrany, informuje o projektu, který … Odborná profesní příprava strážníků Městské policie a policistů Policie ČR Odborná profesní příprava strážníků Městské policie a policistů Policie ČR O aktuálním projektu prevence kriminality píše Ladislav Hadrbolec. Další případ žloutenky se již nepotvrdil Další případ žloutenky se již nepotvrdil Všechny prostory postižených škol byly dezinfikovány. Arcidiecézní charita: Celou situaci považujeme za nestandardní, ale snad je již vše vyřešeno Arcidiecézní charita: Celou situaci považujeme za nestandardní, ale snad je již vše vyřešeno Vedení charity doufá, že incident nenaruší spolupráci s městem Příbram. Most přes Litavku je po několika měsících opět v provozu Most přes Litavku je po několika měsících opět v provozu Cena se vyšplhala přibližně na 10 milionů korun. Většina je placená z dotace. FOTOGALERIE Vedení města navštívilo SZM Vedení města navštívilo SZM SZM navštívili kromě starosty i místostarostové Švenda a Ženíšková. Starosta Vařeka: Byli bychom rádi, aby sídlo CHKO bylo v našem městě Starosta Vařeka: Byli bychom rádi, aby sídlo CHKO bylo v našem městě Poslanci odsouhlasili zrušení Vojenského újezdu Brdy, zákonem se bude zabývat ještě … NÁZOR Příbram vypíše soutěž na nového dodavatele kamerového systému  Příbram vypíše soutěž na nového dodavatele kamerového systému  Dojít by mělo ke vzniku nových kamerových bodů. V Příbrami budou možná dvakrát po sobě měnit název ulice V Příbrami budou možná dvakrát po sobě měnit název ulice Ulice se aktuálně jmenuje Zdeňka Vojíře. Nové vedení se chce zabývat otázkou hlídaného parkoviště na Drkolnově Nové vedení se chce zabývat otázkou hlídaného parkoviště na Drkolnově Parkoviště je v tuto chvíli pronajímáno za cenu 6.000 Kč za měsíc.
Projekt opravy silnic byl slavnostně ukončen Projekt opravy silnic byl slavnostně ukončen Rekonstrukce místních komunikací by měla pokračovat i v příštím roce svou třetí … 16 hodinové jednání zastupitelstvo v několika bodech (KOMENTÁŘ) 16 hodinové jednání zastupitelstvo v několika bodech (KOMENTÁŘ) Oba textové online přenosy si v součtu přečetlo přibližně 2.400 čtenářů. Vodné a stočné v Příbrami se měnit nebude, rozhodli zastupitelé Vodné a stočné v Příbrami se měnit nebude, rozhodli zastupitelé V řadě okolních měst se ceny budou zvyšovat. Příbramští zastupitelé neschválili demolici budov u skládky  Příbramští zastupitelé neschválili demolici budov u skládky  Podle Ivana Šedivého (ODS) se projekt připravoval již téměř dva roky. Příbram ustoupila od plánovaného zateplení bazénu  Příbram ustoupila od plánovaného zateplení bazénu  Diskuze se vedla také na firmou Montura, která nabídla nejnižší cenu. Zastupitelstvo pokračuje druhou částí Zastupitelstvo pokračuje druhou částí První část zastupitelstva skončila až dnes hodinu a půl po půlnoci. ON-LINE PŘENOS Příbramští zastupitelé neschválili zvýšení poplatku za odpad Příbramští zastupitelé neschválili zvýšení poplatku za odpad Poplatek prozatím zůstává na částce 468 korun za osobu. Středočeské nemocnice mají dostat 50 mil.Kč na investice Středočeské nemocnice mají dostat 50 mil.Kč na investice Příbramská nemocnice by měla získat přibližně 7 milionů korun. Příbramské zastupitelstvo má dalšího nezařazeného člena Příbramské zastupitelstvo má dalšího nezařazeného člena Vladimír Kyselák se na zastupitelstvu distancoval od příbramské KSČM. Zastupitelé jednání přerušili v půl druhé, pokračovat budou dnes od 18 hodin Zastupitelé jednání přerušili v půl druhé, pokračovat budou dnes od 18 hodin Za téměř 9 hodin jednání bylo projednáno zhruba jen 20 bodů.
Tři středočeské obce čekají v lednu komunální volby Tři středočeské obce čekají v lednu komunální volby Jednou z obcí jsou Bukovany na Příbramsku. Spor příbramské místostarostky a ředitele charity řešila policie  Spor příbramské místostarostky a ředitele charity řešila policie  K incidentu došlo v pátek ve večerních hodinách. Příbram již půl roku zvyšuje kvalitu ochrany dětí. Jaké jsou výsledky? Příbram již půl roku zvyšuje kvalitu ochrany dětí. Jaké jsou výsledky? Projekt je financován z Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost. Dnes startuje první řádné zastupitelstvo v novém složení Dnes startuje první řádné zastupitelstvo v novém složení Schůze začíná v 17.00 a jako vždy vám nabídneme textový online přenos. ON-LINE PŘENOS Šedivý o svém odvolání: Jsou to normalizační praktiky, vyhazují nepohodlné lidi Šedivý o svém odvolání: Jsou to normalizační praktiky, vyhazují nepohodlné lidi O výpovědi i o plánované koncepci sociálních a zdravotních služeb v Příbrami jsme si … ROZHOVOR Vojenský újezd Brdy v několika faktech Vojenský újezd Brdy v několika faktech Újezd v Brdech sloužil již armádě předválečného Československa. Odpůrci rušení brdského újezdu vidí poslední naději v Senátu Odpůrci rušení brdského újezdu vidí poslední naději v Senátu Prostor by měl být zbaven munice do konce roku 2017.  Počet Středočechů v prvních třech čtvrtletích vzrostl o 10.145  Počet Středočechů v prvních třech čtvrtletích vzrostl o 10.145 Příbram nemá téměř žádný rozdíl mezí přírůstkem a úmrtími. Sněmovna schválila zrušení Vojenského újezdu Brdy Sněmovna schválila zrušení Vojenského újezdu Brdy Předloha míří následně do Senátu. Bazén v týdnu navštíví až 700 lidí Bazén v týdnu navštíví až 700 lidí Polovinu návštěvníků přes týden tvoří plavecké oddíly.
Vzhledem k výskytu žloutenky hygiena nařídila protiepidemická opatření Vzhledem k výskytu žloutenky hygiena nařídila protiepidemická opatření Zvýšený výskyt hepatitidy A je aktuálně v celé České republice. Město počítá s asistenty prevence kriminality i na příští rok Město počítá s asistenty prevence kriminality i na příští rok Město Příbram se pokusí na asistenty prevence kriminality získat dotaci. Ve středních Čechách v listopadu klesla nezaměstnanost na 6,1 pct Ve středních Čechách v listopadu klesla nezaměstnanost na 6,1 pct Příbram je na tom stále nejhůře v rámci celých Středních Čech. Josef Řihák: Odvolání Šedivého jsem čekal, ale nepochopil Josef Řihák: Odvolání Šedivého jsem čekal, ale nepochopil Přinášíme rozhovor s volebním lídrem příbramské ČSSD Josefem Řihákem o aktuálních … ROZHOVOR Centrum zdravotních a sociálních služeb by mělo ušetřit miliony Centrum zdravotních a sociálních služeb by mělo ušetřit miliony Všechny organizace podobného zaměření by se měly spojit pod jednu. Pondělní zastupitelstvo nabídne 54 bodů Pondělní zastupitelstvo nabídne 54 bodů Zasedání městského zastupitelstva se uskuteční v pondělí 15. prosince od 17 hodin. Silnice do Hluboše bude hotová až za půl roku Silnice do Hluboše bude hotová až za půl roku Práce se během prosince přeruší a silnice bude do jara průjezdná. Od pondělí je možné žádat o dotace z městského rozpočtu Od pondělí je možné žádat o dotace z městského rozpočtu Přinášíme informace Městského úřadu Příbram o žádostech o dotace z rozpočtu … Nové vedení Příbrami nechce rozpočtová provizoria Nové vedení Příbrami nechce rozpočtová provizoria Radní Václav Dvořák (ANO) by měl z části zastávat agendu po Ivanu Šedivém (ODS). Otevřený dopis starostovi ing. Jindřichu Vařekovi Otevřený dopis starostovi ing. Jindřichu Vařekovi V plném znění publikujeme otevřený dopis Mgr. Evy Čihalové adresovaný současnému … NÁZOR
1 2 3 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies