19. 5. svátek má Ivo
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4160 článků.
Zobrazeny články: 3721 - 3780

Většina středočeských nemocnic zvedne zaměstnancům platy Většina středočeských nemocnic zvedne zaměstnancům platy Příbramská nemocnice zvedla svým zaměstnancům platy o 5 procent. Zastupitelstvo je jako šachová partie, jen se po volbách prohodili černí s bílými Zastupitelstvo je jako šachová partie, jen se po volbách prohodili černí s bílými O aktuálních politických tématech jsme si povídali se dvěma představiteli hnutí Šance … ROZHOVOR Tři středočeské obce si dodatečně zvolily nové zastupitele Tři středočeské obce si dodatečně zvolily nové zastupitele Volby se konaly i v Bukovanech na Příbramsku.
Nové průkazy OZP začne Úřad práce ČR vydávat od 1. dubna Nové průkazy OZP začne Úřad práce ČR vydávat od 1. dubna V textu se dozvíte i několik praktických rad pro vyřízení průkazu OZP. Příbramský volejbal se rozpadá, odcházejí 4 hráči Příbramský volejbal se rozpadá, odcházejí 4 hráči Volejbalový klub bude místo o play-off zřejmě bojovat o holé přežití. AKTUALIZOVÁNO Příbramáci málo třídí, nyní mají k dispozici nový sběrný dvůr Příbramáci málo třídí, nyní mají k dispozici nový sběrný dvůr Oproti Písku má Příbram o 62 procent více komunálního odpadu. FOTOGALERIE Vařeka o výběrových řízeních: Přihlašte se, žádná hra není prohraná Vařeka o výběrových řízeních: Přihlašte se, žádná hra není prohraná Přinášíme výzvu starosta Jindřicha Vařeky (ANO). Masokombinát by měl začít fungovat od února, v první vlně přijme 100 lidí Masokombinát by měl začít fungovat od února, v první vlně přijme 100 lidí Počítá se i s dalším rozšířením provozu a náborem dalších zaměstnanců. Josef Vacek: Některá tvrzení radnice jsou na úrovni nepovedeného vtipu Josef Vacek: Některá tvrzení radnice jsou na úrovni nepovedeného vtipu Bývalý starosta Příbrami Josef Vacek (KDU-ČSL) v rozhovoru hodnotí pondělní jednání … ROZHOVOR Občané mohou získat dotace na výměnu domovních olověných rozvodů Občané mohou získat dotace na výměnu domovních olověných rozvodů Výše dotace je stanovena na maximální výši 20 tisíc korun.
Sociální poradnu navštívilo vloni 1160 občanů Sociální poradnu navštívilo vloni 1160 občanů Poradna v Příbrami funguje od roku 2010. Rekonstrukce bitvy na Slivici bude 9. května Rekonstrukce bitvy na Slivici bude 9. května Město přislíbilo pomoc se zajištěním některých služeb na akci. Proklamace stranou - při sestavování komisí zvítězilo lustrování Proklamace stranou - při sestavování komisí zvítězilo lustrování Přinášíme názor zastupitele Juraje Molnára na tvorbu komisí rady města. NÁZOR Zastupitelstvo skončilo opět až po půlnoci Zastupitelstvo skončilo opět až po půlnoci Na programu jednání bylo tentokrát jen 15 bodů včetně úvodu a závěru. Středočeská města byla na vyhlášku o svozu bioodpadu připravena Středočeská města byla na vyhlášku o svozu bioodpadu připravena Problém nemá ani Příbram, kde byl před několika dny otevřen sběrný dvůr s … Příbramští zastupitelé neschválili strategický plán rozvoje města  Příbramští zastupitelé neschválili strategický plán rozvoje města  Dokument by měl být upraven podle aktuálních potřeb města. V Příbrami sloučí sociální a zdravotní služby do jedné organizace V Příbrami sloučí sociální a zdravotní služby do jedné organizace Jednání se opět protáhlo přes půlnoc. Město vypsalo výběrové řízení na vedoucí odborů, čas mají do 5. února Město vypsalo výběrové řízení na vedoucí odborů, čas mají do 5. února Celkem by kvůli reorganizaci mělo být vypsáno 14 výběrových řízení. Sledujte s námi lednové zastupitelstvo Sledujte s námi lednové zastupitelstvo Schůze začíná v 17.00 a jako vždy vám nabídneme textový online přenos. ON-LINE PŘENOS Známe složení všech výborů a komisí (PŘEHLED) Známe složení všech výborů a komisí (PŘEHLED) Složení komisí bylo odsouhlaseno během minulého týdne.
Zastupitelé dnes budou řešit například Centrum sociálních služeb Zastupitelé dnes budou řešit například Centrum sociálních služeb Zasedání můžete sledovat i prostřednictvím našeho textového online přenosu. Obecnice buduje multifunkční hřiště za 9 milionů Obecnice buduje multifunkční hřiště za 9 milionů Kvůli hlučnosti bude na jedné straně hřiště vybudována i protihluková zábrana. Centrum zdravotních a sociálních služeb by mělo rozšířit služby občanům Centrum zdravotních a sociálních služeb by mělo rozšířit služby občanům Zastupitelé se zřízením této instituce budou zabývat na pondělním zasedání. Vozíčkář v nesnázích? Dobrovolní hasiči jsou připraveni Vozíčkář v nesnázích? Dobrovolní hasiči jsou připraveni Činnost dobrovolných hasičů byla kladně hodnocena na jednání Bezpečnostní rady … Komise jsou schválené, v každé budou 3 zástupci opozice Komise jsou schválené, v každé budou 3 zástupci opozice Nově složené komise by měly plnit především poradní funkci. Nový sběrný dvůr od úterka slouží občanům, původní se v březnu zavře Nový sběrný dvůr od úterka slouží občanům, původní se v březnu zavře Součástí areálu je i kompostárna. Ta se spustí se začátkem vegetačního období. Město se připravuje na odbahnění Nového rybníka Město se připravuje na odbahnění Nového rybníka V plánu je i kompletní revitalizace areálu. O té se hovoří již zhruba 10 let. Brdské obce v Plzeňském kraji mohou převzít armádní majetek Brdské obce v Plzeňském kraji mohou převzít armádní majetek CHKO by měla být vyhlášena od 1. ledna 2016. Některé sportovní kluby nevrací půjčky včas, město zvažuje změny Některé sportovní kluby nevrací půjčky včas, město zvažuje změny Mezi hříšníky z loňského roku patří 1. FK Příbram, Cykloklub Příbram a VK … Příbramský masokombinát změnil vlastníka a přijme nové pracovníky Příbramský masokombinát změnil vlastníka a přijme nové pracovníky Příbramská uzenina zaměstnávala téměř tři stovky lidí.
Josef Řihák: Vytvoření Centra sociálních služeb je jen za účelem dosazení svých lidí Josef Řihák: Vytvoření Centra sociálních služeb je jen za účelem dosazení svých lidí Portál pribram.cz není autorem tohoto rozhovoru. ROZHOVOR Příbram chce letos investovat do obnovy silnic nebo do školek  Příbram chce letos investovat do obnovy silnic nebo do školek  Rozpočet by měl být schvalován na únorovém zastupitelstvu. Obec Milín darovala příbramské nemocnici přístroj na rychlou diagnostiku Obec Milín darovala příbramské nemocnici přístroj na rychlou diagnostiku Přístroj má hodnotu přibližně 40 tisíc korun. Příbramskou radnici čeká od dubna výrazná reorganizace Příbramskou radnici čeká od dubna výrazná reorganizace Počet zaměstnanců Městského úřadu Příbram se blíží dvěma stovkám. Příbramská záchytka by od března mohla být v nových prostorách Příbramská záchytka by od března mohla být v nových prostorách Záchytka by měla být umístěna v areálu na Zdaboři. AKTUALIZOVÁNO Sběrný dvůr je hotov, otevřít by se měl do konce ledna Sběrný dvůr je hotov, otevřít by se měl do konce ledna Areál kompostárny a sběrného dvora leží na Balonce v blízkosti čistírny odpadních … V Příbrami budou znovu jednat o přejmenování ulice po Vojířovi V Příbrami budou znovu jednat o přejmenování ulice po Vojířovi Živnostenský odbor by měl k celé věci příští týden předložit svou analýzu. Škody v městských lesích jsou dvojnásobné oproti odhadům Škody v městských lesích jsou dvojnásobné oproti odhadům Škoda způsobená větrem odpovídá půlroční plánované těžbě dřeva. Město hledá nájemce reklamních ploch na zábradlí Město hledá nájemce reklamních ploch na zábradlí Nabídky je možné podávat až do 6. února tohoto roku. Starosta kontroloval práci městské policie, ta potřebuje modernizovat kamery Starosta kontroloval práci městské policie, ta potřebuje modernizovat kamery Část kamer je digitálních, část pracuje na bázi silně zastaralého analogového …
Reakce na bouřlivé diskuze: Chystáme několik změn Reakce na bouřlivé diskuze: Chystáme několik změn Možnost vkládání diskuzních příspěvků má každý zaregistrovaný uživatel portálu … Veřejnost si v pracovní dny dopoledne nezaplave Veřejnost si v pracovní dny dopoledne nezaplave Důvodem změn je narušování plavecké výuky. Rozhodnutí o teplárně zdržuje znalecký posudek Rozhodnutí o teplárně zdržuje znalecký posudek Bez ukončeného soudního sporu nelze vytvořit energetickou koncepci města. Senát schválil zrušení Vojenského újezdu Brdy, zbývá podpis Zemana Senát schválil zrušení Vojenského újezdu Brdy, zbývá podpis Zemana Vyčištění prostoru od munice by mělo trvat do roku 2017. Poplatek za odpad se nezvýší, občané zaplatí 468 Kč za rok Poplatek za odpad se nezvýší, občané zaplatí 468 Kč za rok Návrh na zvýšení poplatku na 528 Kč nenašel v zastupitelstvu podporu. Nemocnice přemístí onkologii do nových prostor, blíž vyšetřovacím metodám Nemocnice přemístí onkologii do nových prostor, blíž vyšetřovacím metodám Provozní doba a ordinační hodiny obou lékařek oddělení zůstávají stejné. V únoru začne rekonstrukce ledové plochy v malé hale V únoru začne rekonstrukce ledové plochy v malé hale Kvůli rekonstrukci dojde k omezení veřejného bruslení. Na bazénu dojde k několika opravám Na bazénu dojde k několika opravám Opravy budou probíhat za plného provozu. Starosta si vydělá přes 60 tisíc, místostarostové jen o několik tisíc méně Starosta si vydělá přes 60 tisíc, místostarostové jen o několik tisíc méně Případné odměny starostovi i místostarostům musí schválit městské … FOTOGALERIE V Příbrami se v létě zřejmě uskuteční festival humoru V Příbrami se v létě zřejmě uskuteční festival humoru Dějištěm prvního ročníku Humor Festu by měl být areál Nového rybníku.
Proč se o Pečovatelské službě města Příbrami neříká všechno. Je to jen manipulace s voliči? Proč se o Pečovatelské službě města Příbrami neříká všechno. Je to jen manipulace s voliči? Přinášíme reakci čtenáře Josefa Vomáčky na informace, které byly publikovány i na … NÁZOR Zastupitelstvo se koná za 14 dní, mělo by mít maximálně 20 bodů Zastupitelstvo se koná za 14 dní, mělo by mít maximálně 20 bodů Zasedání by mělo začít opět v 17 hodin. Městské lesy vydaly zákaz vstupu do lesních porostů Městské lesy vydaly zákaz vstupu do lesních porostů Pohyb po lesních cestách zakázán není. Technické služby mají dnes plné ruce práce Technické služby mají dnes plné ruce práce Zaměstnanci TS dnes musí odklidit několik padlých stromů a opravit veřejné … Příbramačka v Paříži: Lidé se tu bojí, nějaké dny jsem radši nechodila ven Příbramačka v Paříži: Lidé se tu bojí, nějaké dny jsem radši nechodila ven O svých zážitcích přímo z Paříže se s námi podělila studentka Adéla z Příbrami, která … ROZHOVOR Ve středních Čechách v prosinci stoupla nezaměstnanost na 6,4 pct Ve středních Čechách v prosinci stoupla nezaměstnanost na 6,4 pct Příbram v rámci Středočeského kraje stále „vede“ s 9 procenty. Lidé odevzdali ve Středočeském kraji 835 zbraní a 22.389 nábojů Lidé odevzdali ve Středočeském kraji 835 zbraní a 22.389 nábojů V Příbrami policisté převzali nejméně zbraní v kraji - 115. Proč není Dvořák místostarostou? Proč není Dvořák místostarostou? Přinášíme názor jednoho z našich čtenářů na složení příbramské radnice. NÁZOR Dohady uvnitř koalice? Dohady uvnitř koalice? Problém nastal při výběru vhodných kandidátů do komisí rady města. V letošní sezoně se na Padáku neotevře ani dětská školka V letošní sezoně se na Padáku neotevře ani dětská školka Po nočním dešti v Příbrami mnoho sněhu nezbylo.


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies