25. 1. svátek má Miloš
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3569 článků.
Zobrazeny články: 3121 - 3180

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Benzin oproti minulému týdnu klesl jenom o 3 halíře. Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku Soud uložil policistovi za smrt motorkáře v Dobříši podmínku O rozsudku rozhodl nový znalecký posudek. Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Krásná Hora nad Vltavou má nově zrekonstruovaný průtah městem Projekt byl spolufinancován z dotací EU.
Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Expertiza nezjistila chyby při rekonstrukci Mariánské ulice Zkouška, při které se ulice prolévala vodou, se nejspíš bude opakovat. Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Cyklista nezvládl kolo skončil v odtokovém žlabu Muž byl ošetřen v příbramské nemocnici. Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Nehoda 4 vozů blokuje dálnici ve směru na Prahu, tvoří se kolony Ilustrační foto: Na místě zasahuje policie i záchranáři. Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Střet dvou vozů u Drupolu, naštěstí bez zranění Na místě se tvoří kratší kolony. Jak v Příbrami pokračují opravy silnic? Jak v Příbrami pokračují opravy silnic? Dopravu v Příbrami přes léto tradičně omezuje několik uzavírek. Na Plzeňsku se srazily tři osobní vozy, zranění jsou dva lidé Na Plzeňsku se srazily tři osobní vozy, zranění jsou dva lidé K něhode došlo při předjíždění jednoho z vozů. FOTOGALERIE Benzin ve středních Čechách zlevnil mírně, nafta o 27 haléřů Benzin ve středních Čechách zlevnil mírně, nafta o 27 haléřů Na Příbramsku natankujete litr benzinu téměř nejlevněji.
Nehoda u Hypernovy, projíždějte opatrně Nehoda u Hypernovy, projíždějte opatrně Ke zranění naštěstí nedošlo. FOTOGALERIE Muž zkolaboval za jízdy, musel být resuscitován Muž zkolaboval za jízdy, musel být resuscitován Po kolapsu muž narazil do stromu. Motorkář nedodržel bezpečnou vzdálenost a naboural Motorkář nedodržel bezpečnou vzdálenost a naboural Událost se odehrála v pondělí odpoledne. Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Knihy si nově můžete půjčit i na nádraží Do projektu Kniha do vlaku jsou zapojeny již desítky měst. Firmě Arriva Transport ČR loni vzrostl zisk na 161 milionů Kč Firmě Arriva Transport ČR loni vzrostl zisk na 161 milionů Kč Společnost Arriva provozuje autobusovou dopravu i v Příbrami. Přes víkend policisté vyjížděli k 17 nehodám Přes víkend policisté vyjížděli k 17 nehodám Ilustrační foto: Ve třech případech došlo k těžkému zranění. Nehoda nedaleko Dubence, naštěstí bez zranění Nehoda nedaleko Dubence, naštěstí bez zranění K nehodě došlo na křižovatce silnic 4 a 118. Řidič zboural plot u Oxygenu Řidič zboural plot u Oxygenu K nehodě došlo dnes po poledni. FOTOGALERIE Benzin ve středních Čechách zdražil, nafta naopak zlevnila Benzin ve středních Čechách zdražil, nafta naopak zlevnila V textu najdete tabulku s přehledem cen celých středních Čech. V pololetí nejčastěji zavinili nehody řidiči z Ostravy a Prahy V pololetí nejčastěji zavinili nehody řidiči z Ostravy a Prahy Příbram se umístila přibližně v polovině žebříčku.
Opilý řidič naboural a odjel Opilý řidič naboural a odjel Řidiči policie naměřila téměř tři promile alkoholu. Pozor, v Příbrami se uzavře kvůli rekonstrukcím několik ulic Pozor, v Příbrami se uzavře kvůli rekonstrukcím několik ulic Uzavírky ovlivní i městskou hromadnou dopravu. Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Parkomaty vynášejí středočeským městům miliony a regulují dopravu Příbram ročně na parkovném vybere 3,4 milionů. Policisté o prázdninách zkontrolovali již přes 1000 vozidel Policisté o prázdninách zkontrolovali již přes 1000 vozidel Při kontrolách udělili 184 pokut za téměř 100 tisíc korun. MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus MHD v Příbrami posílí na podzim nový autobus Hromadnou dopravu v Příbrami provozuje společnost Arriva. Od pátku do neděle na silnicích zemřelo osm lidí Od pátku do neděle na silnicích zemřelo osm lidí Ilustrační foto: K vážné nehodě došlo i na Příbramsku. Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rezidentní karty se na parkovišti u Uranu vydávat nebudou Rada města mírně změnila harmonogram parkoviště. Silnice 4 byla u Příbrami uzavřená, při nehodě se zranilo 6 lidí Silnice 4 byla u Příbrami uzavřená, při nehodě se zranilo 6 lidí U nehody zasahovaly i dva vrtulníky. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly Uvnitř článku najdete i přehlednou tabulku s cenami. V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar V Rožmitálské ulici by měl být v budoucnu radar Obyvatelé Rožmitálské ulici si pravidelně stěžují na vysoký hluk z dopravy.
Za červen se na Příbramsku bouralo 119 krát Za červen se na Příbramsku bouralo 119 krát Jedna z nehod bohužel skončila tragicky. Tři vozy se srazily v Třebsku, jsou hlášena i zranění Tři vozy se srazily v Třebsku, jsou hlášena i zranění Při průjezdu dbejte zvýšené opatrnosti. Odstavený kamion blokoval dopravu u Čenkova Odstavený kamion blokoval dopravu u Čenkova Na místě se tvořily kolony. Bouře vyvracela stromy i na Příbramsku Bouře vyvracela stromy i na Příbramsku Stromy spadly na cestu například u Višňové u Příbrami. U Milína skončilo auto v příkopu U Milína skončilo auto v příkopu Následky nehody jsou v tuto chvíli již odstraněny. Uzavírka ulice K Dolu Marie poznamená i linky MHD Uzavírka ulice K Dolu Marie poznamená i linky MHD Přinášíme informace o plánované uzavírce části ulice K Dolu Marie. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách klesly Nejdražší benzín zůstává na Benešovsku. Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? Kdy se začnou opravovat ulice na sídlišti? V rámci projektu IPRM budou opraveny 4 ulice na příbramském sídlišti. V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce V ulici K Dolu Marie pokračují stavební práce Problémy se nevyhnuly ani Hrabákově ulici. Doprava v Příbrami kolabuje kvůli něhodě u Obory Doprava v Příbrami kolabuje kvůli něhodě u Obory Místu střetu se raději vyhněte.
Aktuálně: Sražená chodkyně na kruhovém objezdu u Obory Aktuálně: Sražená chodkyně na kruhovém objezdu u Obory Na místě zasahuje i rychlá záchranná služba. Nehoda ve Zdabořské, projíždějte opatrně (VIDEO) Nehoda ve Zdabořské, projíždějte opatrně (VIDEO) Jedná se dnes již o několikátou nehodu přímo v Příbrami. Rally Příbram se letos nepojede, organizátoři nesehnali dost peněz Rally Příbram se letos nepojede, organizátoři nesehnali dost peněz Závody se měly uskutečnit na začátku října. Litr benzinu před prázdninami opět zdražil Litr benzinu před prázdninami opět zdražil Benzin ve středních Čechách podražil, nafta zlevnila. Nehoda tří vozů uzavřela křižovatku u Asie Nehoda tří vozů uzavřela křižovatku u Asie Dopravu na místě řídí PČR. FOTOGALERIE Pozor u Evropské, havarovalo zde několik aut Pozor u Evropské, havarovalo zde několik aut Na místě je již Policie České republiky. Nehoda v Rožmitálské ulici komplikuje dopravu v okolí Nehoda v Rožmitálské ulici komplikuje dopravu v okolí Kolony se tvoří i v Husově ulici. Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta zlevnila Cena benzinu ve středních Čechách stoupla, nafta zlevnila Střední Čechy jsou cenově lehce na celorepublikovým průměrem. U Orlické přehrady auto srazilo čtyři chodce, jsou zranění (VIDEO) U Orlické přehrady auto srazilo čtyři chodce, jsou zranění (VIDEO) Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Od včerejška jsou uzavřeny ulice Jáchymovská a Gen. Kholla Od včerejška jsou uzavřeny ulice Jáchymovská a Gen. Kholla Uzavírka potrvá zhruba do poloviny letních prázdnin.
Motorka skončila pod dodávkou, v Husově ulici se tvoří kolony Motorka skončila pod dodávkou, v Husově ulici se tvoří kolony Nehoda se podle dostupných informací obešla bez zranění. Až do konce června bude uzavřená ulice U Lilky Až do konce června bude uzavřená ulice U Lilky Ulice je uzavřena již od tohoto víkendu. Cena benzinu ve středních Čechách mírně stoupla, nafta zlevnila Cena benzinu ve středních Čechách mírně stoupla, nafta zlevnila Nejdražší benzín natankujete na Benešovsku. Nehoda na kruhovém objezdu v Seifertově ulici Nehoda na kruhovém objezdu v Seifertově ulici Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Rychlostní silnice R4 by měla být do 6 let prodloužena až do Písku Na stavbě prodloužení k silnici 118 se již pracuje, hotovo by mělo být do konce … FOTOGALERIE Dvě havárie cyklistů v jeden den Dvě havárie cyklistů v jeden den Oba skončili jen s lehkým zraněním. Tento týden přinesl vážné nehody, zasahoval u nich vrtulník Tento týden přinesl vážné nehody, zasahoval u nich vrtulník Při jedné z nehod došlo k úmrtí. Ceny pohonných hmot stále rostou Ceny pohonných hmot stále rostou Cena za litr pohonných hmot za několik měsíců vzrostla přibližně o 3 koruny. Nehoda u Obory komplikuje odpolední provoz Nehoda u Obory komplikuje odpolední provoz K nehodě došlo jen před několika málo minutami. Na silnici č. 18 u Příbrami zemřela včera při nehodě žena Na silnici č. 18 u Příbrami zemřela včera při nehodě žena Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník.


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2022 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies