Nové infocentrum v Příbrami je otevřeno veřejnosti
10. května 2021 (12:42)
foto: Eva Švehlová/MěÚ
Právě dnes byl zahájen provoz nového informačního centra. Pro informace o městě a okolí, upomínkové předměty či vstupenky se nyní vydáte do Pražské ulice.
S přestěhováním infocentra do nových prostor souvisí uzavření toho stávajícího v Zámečku-Ernestinu. Infocentrum v Pražské ulici nabízí veškeré doposud dostupné služby, a to včetně možnosti zakoupení vstupenek v síti TicketPortal. Přesto i v rámci služeb najdete v infocentru zajímavou novinku. „Od letošní turistické sezony přinášíme možnost prohlídky města s průvodcem. Díky průvodcovské službě se návštěvníci o městě budou moci dozvědět více než najdou v brožurách a na internetu. Průvodcovská služba bude k dispozici v letních měsících a věřím, že bude přijata se zájmem,“ přiblížil jednu z novinek letošní turistické sezony starosta Jan Konvalinka.
Alespoň jednu návštěvu infocentra by si neměli nechat ujít ani ti, kteří jeho služeb běžně nevyužívají. „Celému prostoru, který je vytvořen s respektem k vizuálnímu stylu města, vévodí velkoformátová fotografie Svaté Hory od Jiřího Jirouška. Celkově jde o zcela odlišný prostor, než na jaký jsme byli doposud zvyklí,“ zve starosta k návštěvě nového infocentra, které najdete v Pražské ulici 129.
Informační centrum je veřejnosti otevřeno denně od 9 do 17 hodin, výjimkou jsou pouze vánoční svátky a Nový rok.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
Eva Švehlová/MěÚ
Eva Švehlová/MěÚ
autor: Jakub Pečenka
Další články
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …
Fantovu louku v Příbrami čeká změna. Zastupitelé budou ve středu řešit územní plán i stavební uzávěru
Na středečním 3. prosince zasedání zastupitelstva města Příbram se bude projednávat …
Nepříjemný budíček zažili obyvatelé Březnické ulice, zasahovali tam záchranáři a hasiči museli evakuovat
Do ulice najížděly sanity, hasičské vozy i policie, aby prověřili nahlášenou zvýšenou …
Stavba v Jiráskových sadech uzavře vjezd do ulice Gen. R. Tesaříka
Jiráskovy sady procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje i výkopové práce při …
Zamilovaný velvyslanec: víkend, který otřese ambasádou a rozesměje publikum
Když se diplomatický protokol sesype pod tíhou lásky, tajností a nečekaných návštěv, …
Advent a Vánoce na Svaté Hoře: čas světla, zpěvů a setkání
Svatá Hora vstoupila do adventu sérií rorátů, koncertů a tradičních setkání, která …





