Dealerka pervitinu si sehnala několik řidičů, za jejich ochotu platila drogami
26. listopadu 2019 (09:02)
Devětadvacetiletá žena více než rok obchodovala na Dobříšsku a Příbramsku s pervitinem. Obstarala si k tomu i tři řidiče ve věku 36 – 55 let, kteří ji pro zásoby metamfetaminu vozili. Samozřejmě muži za svou pomoc a ochotu dostali zaplaceno formou určitého množství drogy. Zakoupený pervitin dealerka distribuovala dalším osobám. Již v minulosti byla za obdobnou trestnou činnost souzena. Jak uvedla, drogu prodávala, protože potřebovala peníze.
Čtyřiatřicetiletý muž zásoboval metamfetaminem narkomany na Dobříšsku nejméně od začátku letošního roku. I jeho cílem bylo získat z prodeje finanční prospěch, protože to byl pro něj jediný zdroj příjmu. Pětice byla obviněna koncem minulého týdne z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Čtyřem mužům hrozí jeden rok až pět let odnětí svobody a ženě dva roky až deset let pobytu za mřížemi.
Čtyřiatřicetiletý muž zásoboval metamfetaminem narkomany na Dobříšsku nejméně od začátku letošního roku. I jeho cílem bylo získat z prodeje finanční prospěch, protože to byl pro něj jediný zdroj příjmu. Pětice byla obviněna koncem minulého týdne z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Čtyřem mužům hrozí jeden rok až pět let odnětí svobody a ženě dva roky až deset let pobytu za mřížemi.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
DiS.
autor: top
Další články
Vodácké mapy lákají i na Příbramsko. Řeky mohou být vstupní branou do Brd i za hornickou historií
Středočeská centrála cestovního ruchu vydala nové vodácké mapy Labe a Vltavy a Sázavy …
PŘÍRODA
Co skrývá hornický domek? Velikonoční tajemství, které voní po jidáších
Zapomeňte na přeplněné supermarkety a čokoládové zajíce v akci. Pokud chcete letos …
VELIKONOCE
Příbramští bojovníci uspěli na turnaji Slovak Open v Pezinku
Na mezinárodním turnaji ve slovenském Pezinku se představili hned tři zástupci Rasken …
SPORT
Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela
Ve čtvrtek 26. února dopoledne srazil řidič dodávky ženu v Sedlčanech.
Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího
Únorové zastupitelstvo bylo nabité od začátku do konce. Zastupitelé řešili roky …
POLITIKA
Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky
Jaro klepe na dveře a s ním i nejrušnější část roku pro všechny záchranné stanice. Ta …
ROZHOVOR
Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo práce na výstavbě nového oplocení podél dálnice …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče
Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V …
ON-LINE PŘENOS
Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek!
Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé …
U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno
Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné …





