Coolna v Dobříši zabaví děti i teeneagery
11. září 2024 (10:00)
Další 4 fotografie v galerii
foto: město Dobříš
Nová klubkavárna je v centru města otevřena od minulého týdne. Nabízí volnočasový program při čekání na autobus nebo na kroužky.
Od středy 4. září mohou děti a teenageři v Dobříši využívat novou klubkavárna nazvanou Coolna. Vyplní zde čas při čekání na autobus, využijí nabídku kroužků či jiných aktivit. Coolnu najdou v centru města v přízemí historického Kopáčkova domu. Co vše nový prostor pro trávení volného času nabízí, si děti přišly vyzkoušet již při otevření.
Otevírací den přinesl možnost prohlédnout si klubovnu, vyzkoušet hry, účastnit se workshopu s tvorbou graffiti nebo vytvořit obraz pro místní polikliniku. V Coolně děti zabaví stolní fotbálek, stolní hokej nebo deskové hry. Kreativní a vzdělávací část zastupuje koutek na tvoření, psaní domácích úkolů a miniknihovna. Kromě zmíněných aktivit, které jsou zdarma, si za symbolické poplatky užijí kreativní kroužky, turnaje a další zábavu probíhající podle rozvrhu. Bude zajištěno také drobné občerstvení a k dispozici je připojení k wi-fi. O program a dohled se postarají dvě personální posily Bára a Martina.
„Chtěli jsme vytvořit prostor pro děti školního věku, které z různých důvodů nenavštěvují školní družinu či školní klub. Do dobříšských základních škol dojíždějí také žáci z okolních obcí, kteří po skončení školního vyučování čekají na autobus, případně stejně jako děti z Dobříše na svůj kroužek. Klubkavárna Coolna tak má být prostorem, který dětem poskytne zázemí,“ uvedla místostarostka Dobříše Jindřiška Romba. Klubovna je otevřena od úterý do pátku mezi 13.00 a 17.00, během září ve stejném čase i každé pondělí.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Zalánské sošky madony se představují na veletrhu Sběratel
•Policie pátrá po seniorce s Alzheimerovou chorobou, odešla z chatové oblasti v Chotilsku
•Místostarostka Dobříše: Na žádné z dobříšských škol nebyla ohrožena bezpečnost žáků, pedagogů a dalších zaměstnanců
Další články
Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body
V 19. kole ČEZ extraligy mužů přivítali volejbalisté VK TROX Příbram soupeře z …
Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva
Každý únor se tisíce Čechů pustí do výzvy, která vypadá nevinně, ale umí potrápit: …
Zajímavosti
ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu
Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a …
Politika
Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem
Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat …
Sport
Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou
Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také …
FOTOGALERIE
Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku
Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na …
Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku
Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 …
Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování
Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, …
Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum
Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem …
Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy
Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF …
Politika








