28. 4. svátek má Vlastislav




Závodníci opět pokoří Kášův rybník, cyklistickou a běžeckou trať v Podlesí

24. července 2022   (14:37)
Závodníci opět pokoří Kášův rybník, cyklistickou a běžeckou trať v Podlesí
foto: pribram.cz / Magdalena Rezková

Další ročník Xterra triatlonu Brdonoš startuje v sobotu 30. července ve 13.00. Součástí sportovního dne je dopolední dětský duatlon a večerní party s hudbou a tancem.


Za týden se sportovní nadšenci postaví na start terénního triatlonu v Podlesí u Příbrami. Základnou v pořadí čtrnáctého ročníku sportovního podniku Brdonoš je opět okolí Kášova rybníka. Kromě hlavního závodu v plavání, cyklistice a běhu poměří v dopoledním duatlonu své síly také děti.

Svoji účast již potvrdily desítky závodníků. Vedle jednotlivců v kategoriích žen a mužů se prostřednictvím webu www.brdonos.cz zaregistrovalo na třicet týmů. V trojici – plavec, cyklista, běžec – mohou závod absolvovat mužské, ženské a smíšené kolektivy. Jednotlivce v kategorii mužů a týmy čeká dvě stě metrů plavání, dvacet kilometrů na kole a tři kilometry běhu. Plavecká délka je shodná i pro ženy, odjedou ale patnáct kilometrů a běžecké finále je pro ně 1500metrové. První výstřel hlavního závodu padne ve 13.00, prezentace je 10.00 do 12.00.
Svoji účast již potvrdily desítky závodníků. …
foto: pribram.cz / Magdalena Rezková
Dopolední program vyplní duatlon v dětských věkových kategoriích do dvanácti let. Ti nejmladší do čtyř let si běžeckou a cyklistickou trasu vyzkouší jako první od 9.00. Prezentace dětských závodů začíná o hodinu dříve.
Po vypjatých výkonech si účastníci zaslouží oddych s občerstvením a zábavou. Pro děti budou připraveny ceny. O hudební pecky večerní after party se postará DJ Tomáš.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz