vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu

13. srpna 2020   (09:01)
Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu

Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat.


Když se na světě objevila první hračkářství, všichni byli okouzleni. Jednalo se o krásná místa, kde každé dítě našlo kousek svého štěstí. Nádherné a kvalitní hračky se ve vitrínách smály na všechny přicházející. A tím se řídí dodnes v příbramském hračkářství v Dlouhé ulici.

Od prosince roku 2017 je neobyčejné hračkářství Hračky a My s vámi. Vykouzlilo úsměv nejednomu dítěti. A není divu. V obchodě naleznete opravdu vše, čím můžete vaše nejmenší potěšit. Originální sortiment, který je jen v pár hračkářstvích v republice, dětský koutek nebo workshopy a jiná setkání všeho druhu.
Obchod nabízí velké množství didaktických a zábavných hraček. Ty se nyní právem vracejí opět do módy. Dřevo je přírodní materiál, který je nejen krásný, ale navíc velmi odolný a trvanlivý. Při kontaktu s dřevěnou hračkou nemusíte mít obavy z otravy toxickými látkami. Kvalitní hračky ze dřeva mají hladký povrch, čímž předchází zranění dítěte. Dřevo také nezpůsobuje alergie a neuvolňují se z něj škodliviny.
Majitelka obchodu po třech letech však musí s činností skončit. „V malebném obchůdku o dvou místnostech s bezkonkurenčními nájemními podmínkami chceme dělat děti stále šťastnými. A to i bez plastů, což se nám daří. Nicméně hračkářství Hračky a My potřebuje nový impuls, kterým můžete být zrovna vy. Za super podmínek máte možnost pokračovat v radostné cestě udržitelnosti a kvality,“ říká majitelka obchodu Petra Holazová.

„Byla bych velice ráda, aby zavedené hračkářství neskončilo. Pokud se chcete podílet na úsměvu dětí, nejen v Příbrami, určitě mi napište na petra@hrackyamy.cz a domluvíme se. Budu se těšit na každý vzkaz,“ dodala.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto + video: Petra Holazová

autor: Jiří Trnka

Další články

Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let V neděli 20. září oslaví kostel sv. Vojtěcha narozeniny, účastníci se mohou těšit na hudební vystoupení i komentovanou prohlídku. 19. září 2020   (08:42) Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience V Rožmitálu pod Třemšínem k pohádce zakousnete domácí dobroty nebo popijete burčák. Tradiční prodejní trhy proběhnou opět i v Příbrami. 18. září 2020   (19:30) V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič PR Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Nouzový stav letos v Česku platil kvůli epidemii nemoci covid-19 od 12. března do 17. května. 18. září 2020   (15:05) Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce "Nehledáme kličky, jak to obejít, ale hledáme cesty, jak kulturu úplně neumrtvit, jako jsme byli nuceni v jarních měsících," uvedl starosta. 18. září 2020   (13:38)
Senioři si stěžují: Roušky nám ze schránek kradou Senioři si stěžují: Roušky nám ze schránek kradou Česká pošta s touto variantou počítala. Pokud senior zásilku neobdrží, dostane novou. 18. září 2020   (11:28)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz