4. 12. svátek má Barbora
Vstávat a cvičit! Příbramští trenéři zvou (nejen) děti k pravidelnému protažení

20. dubna 2021   (11:12)
Vstávat a cvičit! Příbramští trenéři zvou (nejen) děti k pravidelnému protažení
foto: ilustr/freepik

On-line tréninky plní virtuální prostor příbramských sportovních institucí. Na webu je zveřejňuje skupina Sport 2030 nebo Sokol Příbram.


„Moc nás mrzí, že kvůli proticovidovým opatřením zatím nemůže pokračovat ‚Na hřišti to žije‘. Zvlášť když je venku tak hezky,“ vyjádřila se k projektu, který v posledních dvou letech motivuje děti ke sportování na příbramských hřištích, pracovní skupina města Příbram Sport 2030. Pravidelná setkávání venku zatím nahrazují video výzvy. Ty jsou od začátku dubna zveřejňovány každý čtvrtek na kanálu YouTube. U jednotlivých aktivit si malí sportovci změří výsledný čas a mohou se o něj podělit s ostatními. Odkazy najdete na webu sport.pribram.eu nebo facebookovém profilu skupiny Sport 2030.
 

Realizován teď nemůže být ani projekt Trenéři do škol, díky němuž se školáci během hodin tělocviku seznamovali s různými druhy sportů. „To však neznamená, že se děti nemohou hýbat,“ představuje Sport 2030 cvičební videa vedená příbramskými trenéry různých sportovních odvětví. Zacvičit si mohou jak děti, tak dospělí.
 
Instruktážní videa přidává na svůj web také příbramský Sokol. Magazín Cvičík provede zájemce světem sokolského sportu. Program nabídne jednoduché i složitější úrovně cvičení.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči V posledních třech dnech přibývalo zhruba po 20 pacientech s covidem denně Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Další protiepidemická doporučení se chystají k vánočním svátkům. V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník Po pachateli policie pátrá, ujížděl směrem k hlavnímu městu. Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Žena utrpěla vážné poranění hlavy. S napojením na umělou plicní ventilaci byla letecky … Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Poslední jednání zastupitelstva v letošním roce proběhne v pondělí 6. prosince. Na … Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. V kostele sv. Vojtěcha bude vystupovat Vepřekův smíšený sbor a zapálena bude také … Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým V Příbrami v noci na čtvrtek hořela garáž, uvnitř našli hasiči mrtvého muže. Speciálně … Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci „Z domova odešlo na konci školního roku pět dospělých dětí, které ukončily střední …
Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz