10. 3. svátek má Viktorie




Volejbalisté Kladna vybojovali na úkor Příbrami extraligový bronz

19. dubna 2024   (20:34)
Volejbalisté Kladna vybojovali na úkor Příbrami extraligový bronz
foto: Kladno volejbal/PR

O držitelích bronzových medailí je rozhodnuto.


Volejbalisté Kladna získali extraligový bronz a medaili slaví poprvé od roku 2018, kdy obsadili druhé místo. Příbram v sérii na dvě výhry po úterní domácí bitvě a odvrácených mečbolech porazili v její hale 3:1. Lotyšský univerzál Kristaps Platačs k tomu přispěl 22 body.

Kladno skončilo v základní části druhé, ale v semifinále nestačilo na České Budějovice. Příbramští naopak po 6. místě v dlouhodobé fázi vyřadili ve čtvrtfinále nečekaně Liberec, ale pak nestačili na mistrovské Lvy Praha.
První souboj o bronz vyhráli Orli v úterý z vedení 2:0 na sety a nakonec až 22:20 v pátém dějství po odvrácení dvou mečbolů. Dnes v Příbrami dominovali v první (25:18) i druhé sadě (25:19), ale po zranění finského smečaře Niklase Seppänena se zadrhli.
"Snad si vezmeme ponaučení z minulého zápasu a znovu už to nebude. Vymýšlíme a děláme hlouposti," zlobil se kladenský kapitán Adam Zajíček po třetím setu v rozhovoru pro Českou televizi. Jeho přání se splnilo, hosté závěr zvládli lépe a nedovolili tak Příbrami úžasnou sezonu zakončit ziskem medaile. Zajíček poté převzal cenu pro nejužitečnějšího hráče zápasu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Jan Tománek představil své sportovní plány na rok 2026. … SPORT Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Dosáhli jsme na metu, kterou jsme v historii pribram.cz ještě nikdy nepřekročili: více … NEPŘEHLÉDNĚTE Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Motoristé v Česku v posledních dnech znovu připlácí za tankování. Ceny benzínu i nafty … AKTUÁLNĚ Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Anketa Sportovec Příbramska 2025 míří do svého finále a právě teď mají slovo také … ANKETA Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Začátek jara v naší krajině často neoznamují jen první květy nebo zpěv skřivanů. Možná … NEPŘEHLÉDNĚTE Pozor na podomní „řemeslníky“. Policie varuje hlavně seniory Pozor na podomní „řemeslníky“. Policie varuje hlavně seniory Policisté upozorňují na případy podomních „řemeslníků“, kteří se pohybují po městech a … Motorka spadla při nakládání. A pak si sama zavolala pomoc Motorka spadla při nakládání. A pak si sama zavolala pomoc Stačila chvilka nepozornosti při nakládání motocyklu a v Dobříši byl hned poplach. … ZAJÍMAVOSTI Hokejová horečka v Příbrami! HC Příbram míří do play-off a potřebuje podporu fanoušků Hokejová horečka v Příbrami! HC Příbram míří do play-off a potřebuje podporu fanoušků Velká chvíle pro příbramský hokej je tady. Tým HC Příbram si vybojoval postup do … SPORT /VIDEO/ V neděli virál, dnes bomba! Přinášíme nejlepší záběry legendárního Čmeláka /VIDEO/ V neděli virál, dnes bomba! Přinášíme nejlepší záběry legendárního Čmeláka V neděli jsme na našich sítích sdíleli amatérské video práškovacího letadla Z‑37 … FOTOGALERIE
Nájem v Domě Natura trvá. Opozice mluví o nevyužitých budovách, radnice o komplikované rekonstrukci Nájem v Domě Natura trvá. Opozice mluví o nevyužitých budovách, radnice o komplikované rekonstrukci Odbor životního prostředí sídlí v pronajatých prostorách Domu Natura od roku 2023. … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz