2. 3. svátek má Anežka




V lazeckém útulku čeká na adopci 11 psů

23. března 2019   (06:50)
V lazeckém útulku čeká na adopci 11 psů

V psím útulku právě probíhá rozsáhlá rekonstrukce, která zlepší komfort psů i personálu.



Během dubna letošního roku by měla být dokončena rozsáhlá rekonstrukce psího útulku v Lazci. Ta začala již v říjnu minulého roku, ale kvůli klimatickým podmínkám musela být přerušena. Za 4,6 milionů korun bude kompletně zrekonstruováno pracoviště veterináře, sklady, prostory pro zvířata a také zázemí pro personál. Po tuto dobu běží útulek v provizorním režimu, při kterém například není možné venčení psů veřejností.

Přesto na nové majitele čeká hned 11 psů, kteří jsou připraveni k adopci. V devíti případech se jedná o křížence, dva z nich jsou němečtí ovčáci. Kromě psů k adopci jsou v útulku i nalezení psi, kteří čekají ve lhůtě 21 dnů na svého pána. Pokud si je nikdo nevyzvedne, je poté možno si je adoptovat.

Nabídku psů by měla být aktualizovaná každý víkend a najdete ji ZDE.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: kap








Další články

Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům u vlakového a autobusového nádraží byl jedním z nejsledovanějších … POLITIKA Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Ještě před pár lety se otázka bydlení brala jako něco, co se prostě vyřeší. Člověk … NÁZOR Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Oblastní nemocnice Příbram dokončuje přestavbu části porodnice, díky níž vznikne … Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Dopravní nehoda dvou osobních vozů se stala v Milínské ulici v Příbrami před 14. … AKTUALIZOVÁNO Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól FK Příbram vstoupila do jarní části Chance Národní ligy bojovným výkonem na hřišti … VIDEO Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na silnicích středočeského kraje zemřelo v únoru při dopravních nehodách šest lidí. … DOPRAVA Ochrana přírody podle Středočeského kraje: na Fantově louce se dohodněte  s vlastníky Ochrana přírody podle Středočeského kraje: na Fantově louce se dohodněte s vlastníky Fantova louka patří k nejcennějším přírodním místům v Příbrami. Mokřadní louky, … NEPŘEHLÉDNĚTE Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Nedaleko Nové Vsi pod Pleší v oblasti Bažantnice se v neděli stala nehoda. Řidič … FOTO
Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Hygienická stanice hlavního města Prahy vyhlásila hned několik výrobků za nebezpečné. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz