vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   25. 9. 2020
Bohutín 2
Bratkovice 1
Březnice 7
Buková u Příbramě 1
Čím 3
Dobříš 19
Dolní Hbity 2
Drásov 2
Dublovice 2
Háje 2
Hluboš 4
Jablonná 1
Jince 2
Kamýk nad Vlt. 2
Kosova Hora 4
Krásná Hora nad Vltavou 1
Láz 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Milín 8
Mokrovraty 1
Nechvalice 1
Nečín 5
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 5
Obecnice 6
Ohrazenice 1
Pičín 1
Příbram 121
Příčovy 5
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 8
Sedlčany 18
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 1
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Třebsko 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1

V Kamýku byl nalezen utonulý muž

11. září 2020   (19:09)
V Kamýku byl nalezen utonulý muž

Policie již zná totožnost mrtvého muže


Tísňová linka středočeské záchranky přijala v pátek odpoledne oznámení o nálezu nehybného těla v místním koupališti v Kamýku nad Vltavou. Na místo vyjela Zdravotnická záchranná služba doprovázena policejní hlídkou. Operační důstojník do příjezdu posádky telefonicky asistoval při oživovacích pokusech.

Po příjezdu na místo se snažili i záchranáři několik minut o resuscitaci. „Přes veškerou snahu konstatoval zasahující lékař smrt,“ řekla pribram.cz mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.
Policie již zná totožnost utonulého. „Jedná se o muže středního věku,“ doplnila policejní mluvčí Monika Schindlová. Kriminalisté prověřují příčinu úmrtí, pravděpodobně bude nařízena soudní pitva.
Během letošního léta došlo k několika nešťastným událostem v koupalištích
19. července vyjížděly posádky záchranné služby k tonoucí pětileté dívce na koupaliště v Jincích. Podle svědků události žena hlídala děti, které měla na starosti. Dívenka byla po úspěšné resuscitaci letecky transportována do Fakultní nemocnice v Motole.

20. července došlo ve Lhotě u Příbramě k utonutí tří členů jedné rodiny. Po zásahu elektrickým proudem z ponorného čerpadla zemřel děda, syn a vnuk.
8. srpna po skoku do vody ze člunu zmizel další muž. U kempu Radava na Orlíku probíhaly pátrací akce celý týden, nalezen byl 15. srpna bez známek života.
29. srpna prohledávali potápěči rybník Musík na Sedlčansku. Předchozí večer zde byl naposledy spatřen muž pravděpodobně v podnapilém stavu. Po čtyřech dnech byl v rybníce nalezen mrtvý.
V Rožmitále pod Třemšínem byl 8. září nalezen utonulý muž v Sadonickém rybníku. Kriminalisté zjišťují příčinu úmrtí, byla nařízena soudní pitva.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: ilustr_Pavel Jaňurek

autor: Jakub Pečenka

Další články

Komunitní centrum v Dobříši zve občany na brunch Komunitní centrum v Dobříši zve občany na brunch Dne 30. září se otevře nové místo pro setkávání a vzdělávání nejen dobříšských obyvatel. 26. září 2020   (17:09) Už víte, kam zamířit po základní škole? Nerozhodnutým poradí veletrh středních škol Už víte, kam zamířit po základní škole? Nerozhodnutým poradí veletrh středních škol Středoškolské instituce se 29. září představí žákům posledních ročníků základních škol a jejich rodičům. 26. září 2020   (14:33) Představujeme: Petr Štěpánek kandiduje do Senátu Představujeme: Petr Štěpánek kandiduje do Senátu Cestovní kanceláře obnovují prodej zájezdů do Egypta, první lety jsou v plánu příští týden Cestovní kanceláře obnovují prodej zájezdů do Egypta, první lety jsou v plánu příští týden Nepřehlédněte Starka: Na Spartu nám chybí sedm hráčů, i tak věřím, že budeme bodovat Starka: Na Spartu nám chybí sedm hráčů, i tak věřím, že budeme bodovat Druhý nejvyšší nárůst od března: V pátek přibylo téměř 3000 nakažených Druhý nejvyšší nárůst od března: V pátek přibylo téměř 3000 nakažených Pátrání po záhadách a komentovaná vycházka. I tak oslaví knihovna své kulatiny Pátrání po záhadách a komentovaná vycházka. I tak oslaví knihovna své kulatiny Říjnový program Knihovny Jana Drdy doplní speciální akce pořádané v rámci 120 let od jejího založení. 26. září 2020   (07:05) V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí Venkovní akce na stání se mohou konat pouze do účasti 50 osob, nadále platí zákaz vnitřních akcí na stání pro více než deset lidí. 25. září 2020   (19:04) Roboti míří do škol Roboti míří do škol Projekt Erasmus+ přinese digitální technologie do výuky. 25. září 2020   (16:44)
Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami PR
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz