vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   25. 9. 2020
Bohutín 2
Bratkovice 1
Březnice 7
Buková u Příbramě 1
Čím 3
Dobříš 19
Dolní Hbity 2
Drásov 2
Dublovice 2
Háje 2
Hluboš 4
Jablonná 1
Jince 2
Kamýk nad Vlt. 2
Kosova Hora 4
Krásná Hora nad Vltavou 1
Láz 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Milín 8
Mokrovraty 1
Nechvalice 1
Nečín 5
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 5
Obecnice 6
Ohrazenice 1
Pičín 1
Příbram 121
Příčovy 5
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 8
Sedlčany 18
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 1
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Třebsko 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1

V Kamýku byl nalezen utonulý muž

11. září 2020   (19:09)
V Kamýku byl nalezen utonulý muž

Policie již zná totožnost mrtvého muže


Tísňová linka středočeské záchranky přijala v pátek odpoledne oznámení o nálezu nehybného těla v místním koupališti v Kamýku nad Vltavou. Na místo vyjela Zdravotnická záchranná služba doprovázena policejní hlídkou. Operační důstojník do příjezdu posádky telefonicky asistoval při oživovacích pokusech.

Po příjezdu na místo se snažili i záchranáři několik minut o resuscitaci. „Přes veškerou snahu konstatoval zasahující lékař smrt,“ řekla pribram.cz mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.
Policie již zná totožnost utonulého. „Jedná se o muže středního věku,“ doplnila policejní mluvčí Monika Schindlová. Kriminalisté prověřují příčinu úmrtí, pravděpodobně bude nařízena soudní pitva.
Během letošního léta došlo k několika nešťastným událostem v koupalištích
19. července vyjížděly posádky záchranné služby k tonoucí pětileté dívce na koupaliště v Jincích. Podle svědků události žena hlídala děti, které měla na starosti. Dívenka byla po úspěšné resuscitaci letecky transportována do Fakultní nemocnice v Motole.

20. července došlo ve Lhotě u Příbramě k utonutí tří členů jedné rodiny. Po zásahu elektrickým proudem z ponorného čerpadla zemřel děda, syn a vnuk.
8. srpna po skoku do vody ze člunu zmizel další muž. U kempu Radava na Orlíku probíhaly pátrací akce celý týden, nalezen byl 15. srpna bez známek života.
29. srpna prohledávali potápěči rybník Musík na Sedlčansku. Předchozí večer zde byl naposledy spatřen muž pravděpodobně v podnapilém stavu. Po čtyřech dnech byl v rybníce nalezen mrtvý.
V Rožmitále pod Třemšínem byl 8. září nalezen utonulý muž v Sadonickém rybníku. Kriminalisté zjišťují příčinu úmrtí, byla nařízena soudní pitva.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: ilustr_Pavel Jaňurek

autor: Jakub Pečenka

Další články

Hasiči dekontaminovali před znovuotevřením prostory jeslí Hasiči dekontaminovali před znovuotevřením prostory jeslí Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Kruhový objezd u aquaparku dostal od dopravní policie zelenou Kruhový objezd u aquaparku dostal od dopravní policie zelenou Příbram podlehla Spartě 1:3. Hosté neměli navrch, kontrolu nad zápasem dostali až v 69. minutě Příbram podlehla Spartě 1:3. Hosté neměli navrch, kontrolu nad zápasem dostali až v 69. minutě Příbram doma neporazila Spartu už přes 15 let a nadále čeká na první výhru v ligové sezoně. 27. září 2020   (20:44) Představujeme: Simona Luftová kandiduje do Senátu Představujeme: Simona Luftová kandiduje do Senátu Prymula chce omezit shromažďování, možná se zruší tělocvik a hudební výchova Prymula chce omezit shromažďování, možná se zruší tělocvik a hudební výchova Základní školy se nyní podle Prymuly zavírat nebudou, očekává ale přechod středních škol na dálkovou výuku, protože tento vzdělávací stupeň je nyní nejrizikovějším prostředím z hlediska šíření epidemie. 27. září 2020   (14:33) Deštníky neodložíme, srážky budou nadprůměrné i v příštím týdnu Deštníky neodložíme, srážky budou nadprůměrné i v příštím týdnu Po chladném víkendu se oteplí, pršet ale bude dál. 27. září 2020   (12:36) Geopark Barrandien je národním geoparkem: Vyvrcholily několikaleté snahy Ekologického centra Orlov Geopark Barrandien je národním geoparkem: Vyvrcholily několikaleté snahy Ekologického centra Orlov Mnohaletá snaha Ekologického centra Orlov vyvrcholila oficiální certifikací Národního geoparku Barrandien (NGB), který se tak stává největším národním geoparkem České republiky. 27. září 2020   (09:18) Příbram nastoupí proti Spartě i s fotbalisty B-týmu Příbram nastoupí proti Spartě i s fotbalisty B-týmu Začátek utkání je v 18:00 na Litavce. 27. září 2020   (08:44)
Král: Napětí na zastupitelstvech se zklidnilo, vedení města je vstřícnější Král: Napětí na zastupitelstvech se zklidnilo, vedení města je vstřícnější
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz