18. 9. svátek má Kryštof

Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám

25. června 2019   (07:31)
Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám

Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník


V sobotu 22. června odpoledne došlo na Příbramsku během šesti hodin ke třem nehodám se zraněním. Celkem utrpělo poranění 11 osob, pro pět z nich dokonce přilétl vrtulník. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 1,2 milionu korun.
 
První nehoda se stala po třetí hodině odpolední na silnici I/4 v katastru obce Příbram. Sedmašedesátiletá motoristka jedoucí ve směru na Strakonice dostala na mokrém povrchu vozovky s autem značky Renault smyk, následně přejela do protisměru, kde havarovala do protijedoucího vozidla. To se přetočilo přes střechu a řidič při vypadnutí z něj utrpěl lehké zranění.
 
Obdobná havárie se odehrála o tři hodiny později v katastru obce Chrást.
Osmnáctiletý mladík v zatáčce a za hustého deště uvedl vůz značky Ford Focus do smyku, poté automobil narazil levým bokem do vzrostlého stromu na pravé straně komunikace. Řidiče a jeho o rok mladší spolujezdkyni přepravila do zdravotnického zařízení letecká služba.
 
U obce Milína se v devět hodin večer srazily čtyři vozidla.
V devět hodin večer jel od obce Milín na silnici I/66 24letý motorista. Při vjíždění na hlavní silnici zřejmě nerespektoval dopravní značení „Stůj, dej přednost v jízdě“ a narazil do auta jedoucího od Příbrami, kde seděla těhotná řidička, a dále do vozu, který jel od silnice I/4. V něm cestovalo pět lidí, z toho dvě děti. Obě děti a šoféra, který vjel do křižovatky, transportoval do nemocnice vrtulník. Ostatních pět lidí převezla na vyšetření sanitka.
 
O událostech jsme vás informovali v článcích Vážná dopravní nehoda se zraněním uzavřela Strakonickou silniciU Chrástu narazilo auto do stromu, na místě přistály dva vrtulníkyTři vrtulníky přistávají u Milína, z místa je hlášen velký počet zraněných.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS

autor: mirDalší články

Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz