18. 9. svátek má Kryštof

Aktuálně: Tři vrtulníky přistávají u Milína, z místa je hlášen velký počet zraněných

AKTUALIZOVÁNO
22. června 2019   (21:46)
Aktuálně: Tři vrtulníky přistávají u Milína, z místa je hlášen velký počet zraněných

Vážná dopravní nehoda si vyžádala osm zraněných. Mezi nimi jsou i děti


Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na křižovatce silnice I/66 u Motorestu Milín. Z dosud neznámých příčin zde před několika okamžiky došlo ke střetu tří aut, z nichž jedno skončilo mimo komunikaci.

Hasiči po příjezdu k dopravní nehodě vyprošťují zraněné osoby. Policisté silnici I/66 uzavřeli.

Operační důstojník na místo vyslal záchranné složky, zasahující lékaři přivolali k těžce zraněným osobám tři vrtulníky LZS.

Aktualizace 22:20
"Pět osob bylo zraněno těžce a tři lehce. Hasiči momentálně vyprostili poslední zraněnou ženu, kterou předávají záchranářům k ošetření," informoval pribram.cz mluvčí hasičů Petr Svoboda.

Na místo dorazil člen posttraumatického týmu, aby poskytl posttraumatickou péči zasaženým osobám.

22:25
Hasiči začali likvidovat uniklé provozní kapaliny. 

23:00
"Na určení příčiny nehody je zatím velice brzo," uvedla mluvčí policie. Předpokládá, že bližší informace bude mít až v neděli ráno.

00:45
Následky dopravní nehody jsou odstraněny. Silnice je opět zprůjezdněna.

23.6.2019
8:32

"Pravděpodobnou příčinou nehody bylo nedání přednosti v jízdě řidičem (1995), který vjížděl na hlavní komunikaci od Milína. Celkem se zranilo těžce sedm osob a jedna utrpěla poranění lehčího charakteru. Přítomnost alkoholu u řidičů nebyla možná na místě provést, policisté si vyžádali odběry krve," doplnila mluvčí policie.

9:26
Při události se zranily dvě děti.
"Jedno bylo letecky transportováno do plzeňské nemocnice, druhé do Fakultní nemocnice v Motole. Poslední osoba, která byla letecky přepravena, utrpěla vážné poranění hlavy. S připojením na umělou plicní ventilaci byla taktéž přepravena do nemocnice. Na místě bylo pět posádek záchranné služby," sdělila mluvčí záchranky Petra Effenbergerová

Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na …
Foto: HZS Středočeského kraje:

Foto: HZS Středočeského kraje:
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz