Slunce svítí a Family Fest jede dál. Pódium právě ovládal Jan Onder a Roman Vaněk vařil hráškovou polévku pro všechny
23. června 2018 (12:15)
V pivním parčíku jste mohli vidět vystoupení nejsilnějšího muže České republiky Jirky Tkadlčíka. Ochotně zapůjčil jak svoji činku s náloží větší než 300 kg, tak i sám sebe k mnoha fotografiím. Neodolala ani paní místostarostka, která dnes na Family Festu sklízí ovoce dlouhých příprav.
Slunce se vydralo z mraků a první odvážlivci jsou již téměř hodinu na vodě, prozatím jenom na šlapadlech, ale třeba se díky stoupající teplotě někdo odváží i na paddleboardy. Každopádně jóga pod chatkami slavila úspěch, protáhnout se přišly nejen ženy. Tu na vodě ještě stihnete, začíná ve 13 hodin.
Na hlavním pódiu jste mohli zhlédnout barber show, kde si odvážlivec nechal zaplést super vousaté copánky, ženy si vyzkoušely raději show kadeřnickou.
Roman Vaněk se předem omluvil, že mimo jiné přivezl do Příbrami také pekelnou zimu. Ale než dovařil výbornou hráškovou polévku, počasí se změnilo jako mávnutím kouzelného proutku.
V letním kině zatím vystřídal Jan Onder kouzelníka Ondřeje Soukupa. Dav malých diváků okamžitě divoce roztančil a komu byla doposud zima, rozhodně se zahřál.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk
Další články
HOTOVO! Příbram to dokázala. Infarktový obrat, drama v prodloužení a postup do semifinále je doma!
Baník to dokázal! Příbram v třetím čtvrtfinále předvedla obrovskou vůli, když ani …
SPORT
Sezónu v záchranné stanici Hrachov otevřou sovy: Přijďte 5. dubna podpořit zvířecí pacienty
Přivítejte jaro v přírodě a nahlédněte do zákulisí záchrany živočichů. V sobotu 5. …
Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online.
Ve středu 25. března od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka 121 …
ON-LINE PŘENOS
Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu
Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného …
AKTUALIZOVÁNO
Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném
Středočeské památky ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) vstoupí do nové …
AKTUÁLNĚ
Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí
Ve středu dopoledne mířili hasiči k budově pošty v ulici Gen. R. Tesaříka v Příbrami. …
AKTUALIZOVÁNO
Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko
Stejně jako v předchozích letech se i letos Příbram zapojí do celostátní úklidové akce …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník?
Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem této akce, která se letos koná 19. …
ROZHOVOR
Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové
Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v …
AKTUÁLNĚ
Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě
Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní …
DOPRAVA


















