Nastavte si pribram.cz jako domovskou stránku.
27. 11. svátek má Xenie
Řidič dodávky na Strakonické nedobrzdil a čelně havaroval do nákladního vozidla

12. října 2020   (09:44)
Řidič dodávky na Strakonické nedobrzdil a čelně havaroval do nákladního vozidla

Policisté řídili dopravu kyvadlově, v místě se tvořily dlouhé kolony.


Stavbaři minulý týden začali opravovat Strakonickou silnici I/4 mezi Milínem a Chrašticemi na Příbramsku. Řidiči musejí počítat s dopravními omezeními a nárazově i s kolonami. V pondělní ráno však kolony nabraly kvůli nehodě dvou aut u obce Těchařovice na intenzitě.

Řidič dodávky zde nestačil dobrzdit a čelně havaroval do stojícího nákladního vozidla. „Řidiči se podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Veronika Čermáková s tím, že při nehodě nedošlo ke zranění.
Řidič dodávky zde nestačil dobrzdit a čelně …
Práce na I/4 budou přerušeny zřejmě v polovině listopadu a obnoveny na jaře příštího roku
Na silnici I/4 se opravuje úsek mezi křižovatkou se silnicí vedoucí do Milína a křižovatkou se silnicí do Chraštic dlouhý 4,7 kilometru. Práce budou rozděleny do osmi etap, letos stihnou stavbaři zrekonstruovat úsek Životice-Těchařovice dlouhý 1180 metrů. Celkové náklady na rekonstrukci jsou téměř 48 milionů korun bez DPH.
"Důvodem rekonstrukce je zejména stav povrchu vozovky, který vykazuje značné množství poruch - kaverny, olamování okrajů vozovky, hloubková koroze, výtluky, vysprávky, trhliny, vyjeté koleje i místní trhliny," uvedl Martin Buček z Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Zároveň je podle něj nutná částečná rekonstrukce mostu přes Zbenický potok a oprava odvodnění.

Stavbaři budou pracovat na polovině vozovky, provoz zůstane zachován na druhé straně silnice a bude řízen kyvadlově. Buček upozornil na to, že v opravovaném úseku je silný provoz. Podle posledního sčítání dopravy jím projede denně téměř 13.000 aut. Lze proto očekávat nárazově tvorbu kolon a zdržení i v desítkách minut.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Galerie Františka Drtikola v Příbrami plánuje obměnu expozice, záměr kritizuje bývalý starosta Vacek Galerie Františka Drtikola v Příbrami plánuje obměnu expozice, záměr kritizuje bývalý starosta Vacek Epidemie nezpomaluje, rozvolnění opatření je padesát na padesát Epidemie nezpomaluje, rozvolnění opatření je padesát na padesát Pravděpodobnost zmírnění přijatých protiepidemických opatření kvůli covidu-19 od pondělí je padesát na padesát. 26. listopadu 2020   (18:37) Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Vánoční strom v Příbrami doplnil dřevěný betlém Vánoční strom v Příbrami doplnil dřevěný betlém Dobříšské bistro vykouzlilo úsměv sestřičkám z Homolky Dobříšské bistro vykouzlilo úsměv sestřičkám z Homolky DoBříška se jako snad každé stravovací zařízení potýká s finančními problémy. Chtěli však i přes to pomoci. Ocenil je tak nejen Lukáš Hejlík ve své gastro knize, ale i sestřičky v Nemocnici na Homolce. 26. listopadu 2020   (10:50) Jak správně připravit vepřové maso? Jak správně připravit vepřové maso? Plec, krkovice, panenka, bok, kýta a další. Víte, kde se nacházejí jednotlivé části masa a na co je použít? 26. listopadu 2020   (09:43) Chlebáčci, řada necek a kádí, voňavé stromky. Hornický adventní trh byl skromný, ale měl své kouzlo Chlebáčci, řada necek a kádí, voňavé stromky. Hornický adventní trh byl skromný, ale měl své kouzlo Celá strana příbramského náměstí od ústí Pražské ulice k lékárně U Bílého lva patřila betlémářům. Prodávaly se tzv. betlémy pro chudé, vyrobené z chlebového těsta 26. listopadu 2020   (08:21) Česká pošta varuje před falešnými e-maily. Podvodníci využívají předvánoční období Česká pošta varuje před falešnými e-maily. Podvodníci využívají předvánoční období Zprávy působí velmi profesionálně. 26. listopadu 2020   (08:04) Životní scénáře mnohdy ovlivňují celý náš život Životní scénáře mnohdy ovlivňují celý náš život Opakují se vám v životě stále stejné situace? Možná je problém zakotven hluboko ve vašem podvědomí. Nejdůležitější je věk do 6 let. „Na změnu ale není nikdy pozdě,“ říká lektorka Zborníková. 26. listopadu 2020   (06:27)
Provoz obchodů a služeb ve 3. stupni doprovodí řada omezení Provoz obchodů a služeb ve 3. stupni doprovodí řada omezení Ministerstvo průmyslu a obchodu doplnilo upřesnění k chodu protiepidemického systému, kterými by se měl řídit provoz obchodů a služeb, možná už od pondělí. 25. listopadu 2020   (18:20)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz