5. 2. svátek má Dobromila




Řidič BMW nezvládl zatáčku při odbočování na Dubno a skončil na boku

17. září 2024   (14:00)
Řidič BMW nezvládl zatáčku při odbočování na Dubno a skončil na boku
foto: HZS Středočeského kraje / se souhlasem

Ranní nehoda mladého řidiče na silnici I/18 u odbočky na Dubno nečekaně prodloužila lidem cestu do práce.


Nejspíš při ranní cestě do školy nezvládl mladý, sotva osmnáctiletý řidič (ročník 2006) ukočírovat svůj vůz BMW a při odbočování z navlhlé silnice I/18 do obce Dubno dostal smyk. Vozidlo se zastavilo až nárazem do zábradlí, kde zůstalo na boku. „Zřejmě vlivem nepřizpůsobení rychlosti stavu a povaze vozovky dostal řidič BMW smyk a s vozidlem havaroval do zábradlí. Spolujezdec (ročník 2013) utrpěl lehčí zranění, u řidiče se nehoda obešla bez zranění. Dechová zkouška byla negativní,“ doplnil tiskový mluvčí policie Pavel Truxa.

Tisková mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková doplnila, že šlo o povrchové poranění hlavy a spolujezdec byl při vědomí převezen k ošetření do příbramské nemocnice.

Během vyšetřování nehody byl ztížený průjezd komunikací a vznikaly nepříjemné kolony.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Když začne padat sníh nebo se tvoří námraza, vyrážejí technické služby Příbram do … Nepřehlédněte Nový vedoucí lékař urgentního příjmu: Jsem rád, že jsem právě v Příbrami Nový vedoucí lékař urgentního příjmu: Jsem rád, že jsem právě v Příbrami MUDr. Pavel Poláček je novou tváří příbramské nemocnice. Má bohaté zkušenosti ze … ROZHOVOR Příbram se chystá na podnikatelský ples roku Příbram se chystá na podnikatelský ples roku Okresní hospodářská komora v Příbrami zve všechny milovníky společenských večerů na … Nečekaná návštěva na Svaté Hoře: Irácká delegace se modlila za mír Nečekaná návštěva na Svaté Hoře: Irácká delegace se modlila za mír Na Svaté Hoře se v pondělí 2. února odehrála neobvyklá a emotivní událost. Delegace z … Žáci se na Březových Horách učí v nové dimenzi. Díky dotaci města využívají 3D brýle Žáci se na Březových Horách učí v nové dimenzi. Díky dotaci města využívají 3D brýle Výuka na Základní škole na Březových Horách dostává zcela nový rozměr. Díky finanční … Školství Kriminalita na Příbramsku narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Kriminalita na Příbramsku narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Jak je na tom kriminalita přímo v našem okrese? Na to vám odpoví následující policejní … Střídání stráží v příbramské věznici Střídání stráží v příbramské věznici Po pětiletém působení na pozici ředitele věznice na Rakovnicku se do Věznice Příbram … Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Středočeští kriminalisté řeší od 28. ledna násilný trestný čin v Osově na Berounsku. V … Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami O víkendu 21. a 22. února dorazí do Příbrami hvězdy Četnických humoresek i odborníci … Kultura
Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji pokračuje chřipková sezóna, ale nejnovější data přinášejí …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz