18. 10. svátek má Lukáš

"Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen

1. června 2019   (18:28)
Dalších 10 fotografií v galerii"Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen

„Malý odpal pro člověka, ale velký odpal pro město,“ komentoval svou jamku starosta Mgr. Jan Konvalinka


Minigolf na Nováku byl dnes úderem desáté otevřen.

Místo přestřižení pásky se konal slavnostní odpal, místo šampaňského tekla proudem limonáda. A mnohým i pot po čele, sluníčko totiž nehřálo, ale přímo pralo.

Minigolf na Nováku byl dnes úderem desáté …
Historicky prvními golfisty byli Matouš a Radim ze Zdaboře a jejich bratranec Samuel z Podlesí. Kluci měli průkopnický den – nejen, že jako první zanechali otisky prstů na nových golfových holích, prvenství získali i svým ranním skokem do Nováku. A je velmi pravděpodobné, že byli i první, co stihli cestou z koupačky ztratit batoh s plavkama.

Nejvíc mini byla na minigolfu osmiměsíční Valerie. Jako správná dáma se nechala nosit na rukou a po očku sledovala, jak na to. Za pár let nám to všem natře.

Historicky prvními golfisty byli Matouš a …
Malý Matouš zde odprezentoval zcela nový způsob úchytu golfové hole. Zřejmě mu byla vzorem maminka a její úchop koštěte při úklidu. Jeho parťák zas předvedl inovativní způsob finálního odpalu, když zásadně odpaloval jen zády k jamce.

To, co bylo dětem při hře prominuto, babičky si musely tvrdě oddřít. Jestlipak dostaly za odměnu také nanuka od plyšového mrože?

Malý Matouš zde odprezentoval zcela nový …
Zatímco na golfovém hřišti létaly vzduchem míčky, na skateparku létaly vzduchem prkna. Konal se zde první závod skateboardového poháru. A bylo na co koukat, i když se žádné velké „inovace“ jako kousek vedle na golfovém hřišti nekonaly.

Kdo přišel, neprohloupil. Dětský den na Nováku se vydařil.

Zatímco na golfovém hřišti létaly vzduchem …

Fotogalerie

"Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen () "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (1) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (2) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (3) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (4) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (5) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (6) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (7) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (8) "Hornický" minigolf na Nováku byl dnes otevřen (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Benefiční kalendář na pomoc popáleným dětem pokřtili Kabáti Benefiční kalendář na pomoc popáleným dětem pokřtili Kabáti Výtěžek bude v plné výši věnován na prevenci proti popáleninám 18. října 2019   (13:23) Sezona ve skateparku bude ukončena stylově Sezona ve skateparku bude ukončena stylově Vystoupí matadoři české hip hopové scény Peneři strýčka Homeboye. A představí své debutové album DEBUT 18. října 2019   (11:06) Chřipka se šíří i podáním ruky Chřipka se šíří i podáním ruky Virus chřipky přežívá v prostředí i několik dní, nemoc se velmi snadno šíří 18. října 2019   (08:35) Cenná socha z kamenného mostu v Dobříši nebyla zničena opilci, ale při záměrné bezpečnostní akci Cenná socha z kamenného mostu v Dobříši nebyla zničena opilci, ale při záměrné bezpečnostní akci Podle dochovaných dokumentů to vypadá, že památkově chráněná empírová socha Sv. Jana Nepomuckého skončila někde na smetišti 18. října 2019   (06:14) V Sedlčanech vzniká městský park za miliony. Je financován převážně z daru V Sedlčanech vzniká městský park za miliony. Je financován převážně z daru Dar, který město Sedlčany na vybudování městského parku získalo, činí osm milionů korun 17. října 2019   (19:08) Novorozené děti v Příbrami bude hlídat dvacet nových monitorů dechu Novorozené děti v Příbrami bude hlídat dvacet nových monitorů dechu Smyslem projektu „Maminko, dýchám“ je vybavit monitorem dechu každou postýlku pro miminko na porodnických, novorozeneckých a JIP odděleních nemocnic v České republice 17. října 2019   (16:43) Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla V housce měly být obsaženy exkrementy od hlodavce. 17. října 2019   (13:30) Nepřehlédněte Na silnicích a křižovatkách proběhne průzkum dopravy Na silnicích a křižovatkách proběhne průzkum dopravy Na páteřních komunikacích budou umístěny kamery zaznamenávající pohyby dopravy. 17. října 2019   (11:48) McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí Školní projekt vyvolal na sociální síti pozdvižení 17. října 2019   (09:20) Nepřehlédněte Jaromíra Jágra doprovází ve Vegas Petr Větrovský Jaromíra Jágra doprovází ve Vegas Petr Větrovský „V kasinu jsme nebyli, netáhne nás to tam,“ řekl Petr 17. října 2019   (06:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz