7. 12. svátek má Ambrož

Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory

27. srpna 2019   (19:22)
Dalších 10 fotografií v galeriiPsovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory

Děti měly možnost vidět ukázky poslušnosti služebních psů.V průběhu letních měsíců se uskutečnilo několik návštěv služebních psů a jejich psovodů z příbramské věznice na letních dětských táborech. Konkrétně byly provedeny ukázky výcviku služebních psů pro DDM Soběslav v rámci příměstských táborů, na Letním táboře Palcát v Plané nad Lužnicí a Letním dětském táboře v Dolním Radíkově.

Děti měly možnost vidět ukázky poslušnosti a atraktivní formou jim byly předvedeny modelové situace při zadržení pachatele a jeho zneškodnění. Byly jim také zodpovězeny jejich velmi zajímavé otázky.

Ukázky výcviku na Letním dětském táboře v Dolním Radíkově, který byl určen pro děti ze sociálně slabého prostředí, podpořili svou přítomností vedoucí oddělení prevence GŘ VS ČR rada plk. Mgr. Lukáš Dohnal a 1. zástupce ředitele Věznice Příbram rada plk. Mgr. Petr Tylš, LL. M.
V průběhu letních měsíců se uskutečnilo …

Fotogalerie

Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory () Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (1) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (2) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (3) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (4) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (5) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (6) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (7) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (8) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (9)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Mgr. Milena Palková
autor: top

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz