16. 9. svátek má Ludmila

Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory

27. srpna 2019   (19:22)
Dalších 10 fotografií v galeriiPsovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory

Děti měly možnost vidět ukázky poslušnosti služebních psů.


V průběhu letních měsíců se uskutečnilo několik návštěv služebních psů a jejich psovodů z příbramské věznice na letních dětských táborech. Konkrétně byly provedeny ukázky výcviku služebních psů pro DDM Soběslav v rámci příměstských táborů, na Letním táboře Palcát v Plané nad Lužnicí a Letním dětském táboře v Dolním Radíkově.

Děti měly možnost vidět ukázky poslušnosti a atraktivní formou jim byly předvedeny modelové situace při zadržení pachatele a jeho zneškodnění. Byly jim také zodpovězeny jejich velmi zajímavé otázky.

Ukázky výcviku na Letním dětském táboře v Dolním Radíkově, který byl určen pro děti ze sociálně slabého prostředí, podpořili svou přítomností vedoucí oddělení prevence GŘ VS ČR rada plk. Mgr. Lukáš Dohnal a 1. zástupce ředitele Věznice Příbram rada plk. Mgr. Petr Tylš, LL. M.

V průběhu letních měsíců se uskutečnilo …

Fotogalerie

Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory () Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (1) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (2) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (3) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (4) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (5) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (6) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (7) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (8) Psovodi z příbramské věznice navštívili dětské tábory (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Mgr. Milena Palková

autor: topDalší články

Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Z údajů České statistického úřadu vyplývá, že v posledních letech rozvodovost v Česku klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17) Tři metry k životu: Hasičům blokují průjezd špatně zaparkovaná auta Tři metry k životu: Hasičům blokují průjezd špatně zaparkovaná auta Pátek třináctého byl ve znamení Dne požární bezpečnosti. Projeli jsme s hasiči příbramská sídliště. 14. září 2019   (17:57)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz