2. 12. svátek má Blanka

Příbramští hasiči hledají posily do svých řad

24. února 2021   (16:31)
Příbramští hasiči hledají posily do svých řad
foto: pribram.cz

Územní odbor Příbram hledá zájemce do služebního poměru na pozici Hasič, Hasič – strojník s nástupem od června.


Profesionální práce požární ochrany prošla za dobu své existence složitým vývojem. Kromě hašení požárů a řešení dopravních nehod v současné době hasiči významnou mírou pomáhají s pandemií covid-19.

Podle zákona o Hasičském záchranném sboru ČR je základním posláním chránit životy a zdraví obyvatel, dále majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech. Pro spoustu hasičů je volba tohoto povolání nejen zaměstnáním, ale hlavně prací, která má smysl a je tak i celoživotním posláním spojeným s touhou pomáhat druhým. Stanete se právě Vy jedním z nich?
HZS od Vás požaduje:
• stupeň vzdělání: minimálně střední s maturitní zkouškou
• zaměření vzdělání: všeobecné – gymnázium, technické, humanitní, ekonomické, biologické (zahrnuje i lékařství a zdravotní)
• dobrou fyzickou kondici
• trestní bezúhonnost
• řidičské oprávnění skupiny B (sk. C a E výhodou)
• osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
• praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZS podniku aj.)

A na oplátku nabízí:
• směnný úvazek (24 hodin) a dva dny volna, 6 týdnů dovolené a další benefity po odsloužení prvního roku (penzijní pojištění, stravenky) a po 15 letech služby zákonná výsluha
• zařazení ve služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů ve smyslu zákona č. 361/2003 Sb. s místem výkonu práce na ÚO Příbram (stanice Příbram, Dobříš nebo Sedlčany)
• kariérní růst s přihlédnutím k přístupu a schopnostem příslušníka v celé škále činností, které dnes HZS vykonává
• nástupní plat cca 27.000 Kč, po absolvování nástupního odborného výcviku cca 30.600 Kč
• osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
• praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZS podniku aj.)
Předpokládaný termín přijetí do služebního poměru je 1. června 2021. Zájemci ať doručí svůj profesní životopis, kontaktní adresu a telefon na e-mail: marie.cernohorska@sck.izscr.cz . Kontakt pro případný zájem na tel. čísle 950 831 142 nebo 950 831 120.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální … Tomáš Pospěch: Výjimečný dar Josefa Koudelky má již v péči Uměleckoprůmyslové museum v Praze Tomáš Pospěch: Výjimečný dar Josefa Koudelky má již v péči Uměleckoprůmyslové museum v Praze Přednáška o díle jednoho z nejznámějších českých fotografů v Galerii Františka … V průběhu listopadu na Příbramsku zemřelo 28 covid pozitivních osob V průběhu listopadu na Příbramsku zemřelo 28 covid pozitivních osob Krizový štáb ORP Příbram byl aktivován, první schůzka, při které byla zmapována … O víkendu má sněžit, v noci bude mrznout O víkendu má sněžit, v noci bude mrznout Sněžit má i na začátku příštího týdne. Radní Holý: Lidé z Příbrami odchází, noví nepřichází, a to je škoda. Město si rozvoj zaslouží Radní Holý: Lidé z Příbrami odchází, noví nepřichází, a to je škoda. Město si rozvoj zaslouží V ostatních městech vidíme nové zajímavé projekty a můžeme jen závidět. Právě proto … Při nočním požáru garáže v Příbrami byl nalezen muž bez známek života Při nočním požáru garáže v Příbrami byl nalezen muž bez známek života Příbramští kriminalisté prošetřují důvod vzniku požáru řadové garáže v Březnické … Otevřu si zde stánek s občerstvením a poblíž autoservis. Lidé si dělají legraci z nefunkčních semaforů v Žežické Otevřu si zde stánek s občerstvením a poblíž autoservis. Lidé si dělají legraci z nefunkčních semaforů v Žežické Lidé na sociálních sítích si začali z nefunkčních semaforů v Příbrami dělat … Výstava betlémů v Galerii Františka Drtikola Výstava betlémů v Galerii Františka Drtikola Prosinec a první část ledna bude v Galerii Františka Drtikola mimo jiné patřit … Pro zraněného motorkáře přistál u Bukové vrtulník Pro zraněného motorkáře přistál u Bukové vrtulník Motocykl neměl registrační značky a muž má platný zákaz řízení.
Na Příbramsku narazil řidič do stromu, na místě zemřel Na Příbramsku narazil řidič do stromu, na místě zemřel Řidič osobního auta zemřel dnes poté, co na silnici mezi Vysokým Chlumcem a Týnčany …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz