13. 2. svátek má Věnceslav




Příbramské divadlo chystá první přehlídku na malé scéně

22. září 2014   (15:47)
Příbramské divadlo chystá první přehlídku na malé scéně
foto: pribram.cz

Záštitu nad projektem převzala Herecká asociace.



Divadlo A. Dvořáka v Příbrami si na letošní podzim připravila pro své diváky novinku. Tou je divadelní přehlídka na malé scéně, během které bude odehrána čtveřice představení. Půjde o komorní projekty, které vyniknou právě v menších prostorách.

Vše odstartuje 8. října domácí novinka Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka. Další hrou je Láska práce, láska práce z Činoheráku Ústí. Diváci se mohou těšit i na setkání Jiřího Lábuse s klavíristou Emilem Viklickým při čtení prózy s doprovodem. Poslední představení bude herecký koncert pánů Františka Němce a Petra Kostky. Ti se představí ve hře Pan Halpern a pan Johnson, kterou nastudovalo Divadlo Ungelt.

Vstupné zůstává příznivé

Celý projekt spolufinancuje měst Příbrami. Podle ředitele příbramského divadla Petra Bednáře díky tomu může zůstat vstupné na příznivých cenách, i když se jedná o dražší představení. Za vstupenku tak dáte 160 - 180 Kč.

„Po každém představení bude ve foyer malé scény při sklence vína pokračovat diskuze s představiteli těch her. Nevím přesně, kdo všechno už účast přislíbil, ale doufám, že tam dojde k takové té živé komunikaci,“ přeje si Bednář, který už má vytipované tituly i na příští rok.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tento víkend si můžete vybrat z opravdu široké nabídky kulturních akcí – od … Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram převzali z rukou generálního ředitele genmjr. Tomáše … Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Obvodní soud pro Prahu 6 může zahájit hlavní líčení v rozsáhlé kauze spojené se … Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Řidiči senioři si polepšili. Připomínáme, že první povinná lékařská prohlídka už se … Doprava Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Příbram se stala na několik dní místem setkání mladých architektů a nadšenců … FOTOGALERIE Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Chcete vidět, co dokážou sedmáci a osmáci, když dostanou důvěru? ZŠ Březové Hory se … FOTOGALERIE 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu Hledáte, kam v Příbrami vyrazit na Valentýna? Vybrali jsme podniky, které připravily … FOTO Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Rožmitál pod Třemšínem posiluje bezpečnost. Dobrovolní hasiči se byli osobně podívat … Nepřehlédněte Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Ve čtvrtek 12. února se před osmou hodinou ranní stala nehoda osobního vozu na silnici … Doprava
Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Masopustní úterý 17. února bude letos v Bohutíně výjimečné. Tradiční maškarní … Masopust
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz