15. 12. svátek má Radana

Postupová zástěra MasterChef je doma! Slavilo se v "Za 5 Dvanáct"

14. ledna 2019   (11:04)

Uspěje mladík s receptem Jamieho Olivera? Ano. Produkční a hokejista Mirek z Příbrami získal první postup a na společném promítání přátelům uvařil.


Když se dozvěděl, že byl vybrán na casting, svolal své přátele a rozhodl se pro ně uvařit testovací večeři. Ze svých kamarádů sestavil porotu a pustil se do toho...Tehdy se mu to prý moc nepovedlo, ale jeho amatérská jury věřila, že to na konci úvodního dílu v televizi bude jinak. A bylo. Mirek postupuje dál. 

Na svém facebookovém profilu oslovil kamarády a společně na plátně v příbramském soukromém klubu sledovali vysílání T Nova a start kuchařské show MasterChef.

Aby nevypadl ze cviku, vařil. Ale našel si čas po skončení prvního dílu i na rozhovor pro pribram.cz. Jak se dostal k vaření? Co tomu říkají rodiče? Stoupl jeho kurz u dívek? Podívejte se na video.(Prosíme, omluvte zhoršenou tmavší kvalitu obrazu. Rozhovor vznikl při světelných podmínkách soukromého klubu podřízených promítání.)

Postoupí i dál? To se dozvíte už ve středu na TV Nova v pořadu MasterChef Česko.

Když se dozvěděl, že byl vybrán na casting, …

Fotogalerie

Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" () Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (1) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (2) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (3) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (4) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (5) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (6) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (7) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (8) Postupová zástěra MasterChef je doma!  Slavilo se v "Za 5 Dvanáct" (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: TV NOVA/pribram.cz

autor: navDalší články

Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Tento týden byla dokončena parkovací místa ve vnitrobloku v Šachetní ulici 15. prosince 2019   (09:32) Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Škodu vzniklou požárem odhadl vyšetřovatel hasičů po konzultaci se zástupcem firmy na dva miliony korun, hodnoty ve stejné výši se hasičům podařilo uchránit. 15. prosince 2019   (07:14) AKTUALIZOVÁNO Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46) Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Svatá Lucie před Vánoci kontrolovala pořádnost hospodyněk. Pokud neměly naklizeno, tvrdě je potrestala 13. prosince 2019   (13:24)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz