26. 1. svátek má Zora




Pobyt u moře a další ceny s Vyplatíse jsou rozdány, zúčastnilo se téměř 4000 lidí

Komerční sdělení
30. dubna 2024   (16:33)
foto, video: PR

Soutěž o hodnotné ceny trvala dva měsíce.


Obchodní řetězec Vyplatíse, který provozuje prodejnu v Brodské ulici v Příbrami, začátkem února vyhlásil soutěž o pobyt pro dvě osoby na prosluněné Djerbě, 5 x voucher na nákup v prodejně a 10 x voucher od společnosti Invia – každý v hodnotě 1000 korun.
Soutěž probíhala od 16. 2. 2024 do 17. 4. 2024. V prostorách prodejny byl umístěn box pro vhazování účtenek, do něhož bylo za dobu trvání soutěže vhozeno několik tisíc účtenek. Slosování proběhlo přímo v prodejně dne 19. 4. 2024 ve 14:00. Každý soutěžící tak měl možnost být právě u toho, což učinila asi desítka z nich. Předání cen proběhlo minulý čtvrtek, kam se dostavili téměř všichni vítězové. Jak vyplynulo z rozhovoru s výherci, tak řada z nich chodí do prodejny nakupovat pravidelně, jedna z výherkyň poukazu dokonce v průměru 4 x týdně. Uvedla, že po každém nákupu vhodila účtenku, aby zvýšila svoji šanci na výhru, což se jí v tomto případě opravdu vyplatilo. Naopak výherkyně hlavní ceny, dovolené na Djerbě, chodí do této prodejny nakupovat spíše příležitostně. Mezi výherci tak byli jak velmi pravidelní, tak i spíše příležitostní zákazníci. Vedení prodejny vyjádřilo spokojenost nad tím, že mělo touto cestou možnost odměnit část zákazníků za jejich věrnost a nákupy a uvedlo, že v krátké době připravuje pro zákazníky další soutěže a akce, s kterými je brzy seznámí.
Vyplatíse nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího spotřebního zboží zahrnující třeba i krmiva a potřeby pro vaše domácí mazlíčky. Většina zboží pochází od českých a německých dodavatelů. Sortiment na větších prodejnách je svou rozmanitostí srovnatelný s obchodními řetězci a díky dlouhodobě nižším cenám láká čím dál více zákazníků, kteří s vidinou opravdové úspory neváhají do obchodu dojet i ze sousedních měst.
Díky dlouhodobě nízkým cenám, které obchody Vyplatíse drží navzdory plošnému zdražování, ušetříte na běžném nákupu v průměru 30 %. Akční nabídku totiž nekompenzují vyšší ceny ostatních produktů jako v obchodních řetězcích.
Průběh předávání výher můžete shlénout na přiloženém krátkém videu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby … V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Meteorologové varují, že přes naše území postupuje tlaková níže k severu. V noci … Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Současná vládní koalice zvažuje úpravu pravidel pro slevové akce v supermarketech. … Nepřehlédněte Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Začátek roku má v posilovnách jedno společné. Plná parkoviště, obsazené stroje a … Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Zima se letos vrátila v podobě, na kterou jsme v posledních letech téměř zapomněli. … FOTOGALERIE Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký nárůst agresivity, radikalizace a … Nepřehlédněte Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Otevřené mistrovství Evropy juniorů ve finské Imatře se pro český biatlon změnilo v … FOTOGALERIE
Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka Příbram vstupuje do své 67. sezony s novým a výrazným vizuálním …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz