15. 10. svátek má Tereza

Po konzumaci kuřecího masa měl zdravotní potíže, v restauraci se údajně nevaří

21. září 2019   (10:52)
Po konzumaci kuřecího masa měl zdravotní potíže, v restauraci se údajně nevaří

V chladících zařízeních byly uloženy potraviny, které dle sdělení byly určeny výhradně pro potřeby provozovatele restaurace.


Na základě podnětu spotřebitele, který se týkal zdravotních obtíží po konzumaci pokrmů připravovaných z kuřecího masa v provozovně Restaurace KD, Václavské náměstí 261, Milín, provedli dne 11. 09. 2019 zaměstnanci KHS, územního pracoviště Příbram, kontrolu v tomto zařízení.
 
Jedná se o v současné době nevyvařující provozovnu pohostinství.
 
Provedenou kontrolou bylo zejména v prostorách kuchyně a přípravny zjištěno nedostatečné provádění pravidelného a řádného úklidu (znečištěná podlaha, zejména v těžko přístupných místech, a technologické vybavení kuchyně).  Přímo v prostorách kuchyně a umývárny stolního nádobí bylo uloženo velké množství předmětů nesouvisejících s provozem (různé druhy nářadí, kabely, obuv apod.). Ve všech  chladicích a mrazicích zařízeních byly uloženy potraviny, které dle sdělení byly určeny výhradně pro potřeby provozovatele restaurace. U umyvadla v kuchyni netekla v době kontroly teplá voda.
 
Kontrolované osobě bylo pracovníky KHS nařízeno ihned odstranit z provozovny předměty nesouvisející s provozem, potraviny pro osobní spotřebu provozovatele restaurace a následně provést řádný úklid.
 
S provozovatelem byla projednána potřebná nápravná opatření včetně termínů jejich realizace.
 
Za zjištěné nedostatky byl kontrolované osobě uložen finanční postih.
 
Opakovanou kontrolou provedenou v Restauraci KD Milín dne 18. 09. 2019 bylo zjištěno, že závady byly odstraněny.

Na základě podnětu spotřebitele, který se …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: KHS

autor: topDalší články

Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49) Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Kaštanovník se dožívá i několika set let a dorůstá do velikosti až 30 metrů. 15. října 2019   (11:50) Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Nepřehlédněte Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nepřehlédněte Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz