23. 2. svátek má Svatopluk




Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit

NEPŘEHLÉDNĚTE
11. října 2022   (08:52)
Dalších 5 fotografií v galeriiPo čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Vážná nehoda se stala dnes ráno u Kosovy Hory na Příbramsku. Při čelním nárazu osobního auta s dodávkou se zranili dva lidé, oba museli hasiči vyprostit. Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli.


Záchranné složky vyjížděly dnes ráno k dopravní nehodě na silnici I/18 k obci Kosova Hora. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové došlo ke střetu ve třičtvrtě na sedm. „Příčina nehody je předmětem právě probíhajícího šetření, místo dokumentuje dron. Řidiči se podrobili dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz Suchánková s tím, že omezení dopravy bude trvat přibližně do desáté hodiny.

Hasiči po příjezdu museli za pomoci hydraulického nářadí vyprostit dvě osoby. „Jednalo se o řidiče a spolujezdce z osobního vozidla,“ informovala pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.
Obě osoby utrpěly středně těžká poranění, se kterými byly přepraveny pozemní cestou do jedné z pražských nemocnic. „U obou se jednalo o poranění v oblasti hrudníku,“ dodal za záchrannou službu Marek Hylebrant.

Fotogalerie

Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit (1) Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit (2) Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit (3) Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit (4) Po čelním nárazu u Kosovy Hory museli hasiči zraněné vyprostit (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu Před půl sedmou večer v pondělí 23. února byla nahlášena nehoda s chodcem v Příbrami v … AKTUALIZOVÁNO V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Chráněné krajinné oblasti Brdy přibylo patnácté maloplošné zvláště chráněné území – … ZAJÍMAVOSTI Smrtelná vzteklina se objevila u psa dovezeného do Evropy Smrtelná vzteklina se objevila u psa dovezeného do Evropy Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje na závažný případ zavlečení vztekliny do … Chcete rozhodnout, kde policie „chytí“ řidiče za rychlou jízdu? Zapojte se do Speed Marathonu 2026! Chcete rozhodnout, kde policie „chytí“ řidiče za rychlou jízdu? Zapojte se do Speed Marathonu 2026! Máte pocit, že někteří řidiči jezdí příliš rychle právě u vás? Teď máte šanci … Na Slapech se provádí generální oprava mostu na hrázi, vyžádá si uzavírku Na Slapech se provádí generální oprava mostu na hrázi, vyžádá si uzavírku Na Slapské přehradě byla letos zahájena generální oprava mostu. Práce potrvají do roku … Příbram bude hostit republikový šampionát. Do města přijede elita dětského krasobruslení Příbram bude hostit republikový šampionát. Do města přijede elita dětského krasobruslení Zimní stadion v Příbram se od 6. do 8. března stane dějištěm Mistrovství České … Srážka dvou Fordů u obce Obory, kvůli vyšší škodě vyjela k nehodě policie Srážka dvou Fordů u obce Obory, kvůli vyšší škodě vyjela k nehodě policie V pondělí 23. února krátce před sedmou hodinou ranní se v katastru obce Obory na … Komisař, který ve volném čase zachraňuje Svatohorský sad s přáteli Komisař, který ve volném čase zachraňuje Svatohorský sad s přáteli Luboš Řezáč, příbramský komisař kriminální policie a zakladatel spolku Svatohorské … ROZHOVOR V Čenkově zachraňovali muže po pádu do Litavky. Zřejmě už druhý pád do vody v únoru V Čenkově zachraňovali muže po pádu do Litavky. Zřejmě už druhý pád do vody v únoru V Čenkově se v neděli 22. února odehrála dramatická záchranná akce.
Mladé fotbalové naděje zabojují o pohár starostky. Podlesí čeká velký turnaj! Mladé fotbalové naděje zabojují o pohár starostky. Podlesí čeká velký turnaj! Fotbalové hřiště v Podlesí se v sobotu 29. března promění v dějiště napínavých soubojů …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz