Pátek v příbramských klubech: Žensky akusticky i s rockovým nářezem
25. února 2022 (08:43)
foto: klub Pojistka, Karolina Beranova
V Junioru odehraje tříhodinový set kapela Gentiana. Výtěžek z vystoupení Anny Klímové a Karoliny Beranové v klubu Pojistka bude věnován příbramské Bedně.
Dnes se v klubu Pojistka uskuteční první letošní koncert v rámci projektu Pojistka akusticky, na němž vystoupí příbramská zpěvačka a skladatelka ANA – vlastním jménem Anna Klímová, kterou fanoušci mohou znát pod dřívějším uměleckým jménem Aryanne, a pražská písničkářka a audiovizuální umělkyně Karolina Beranova. Koncert, pořádaný ve spolupráci se spolkem Hory a Mír, začíná ve 20.00.
„Rádi bychom náš prostor v budoucnu využili jako plnohodnotný hudební klub, rozhodně se nechceme zaměřovat pouze na party,“ uvádí k projektu, který během roku představí lokální umělce i hudebníky s celorepublikovým přesahem, provozovatel klubu Antonín Schejbal. Akce má také sociální aspekt, veškerý výtěžek bude věnován příbramskému Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež Bedna.
„Kapela, která tvořila a stále tvoří příbramskou hudební scénu a již čtyřicet let je její vlajkovou lodí,“ představuje interpreta pátečního večera klub Junior. Kapela Gentiana prezentuje skladby autorů světové scény jako AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, Iron Maiden, Judas Priest, Led Zeppelin, Metallica, Ozzy Osbourne nebo ZZ Top. „Většina skladeb je pojata s menšími úpravami jako cover verze se záměrem pobavit sebe i návštěvníky koncertů,“ zve klub na tříhodinový hudební set, jenž začne ve 21.00.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Brdy očima dětí: CHKO vyhlásila velkou výtvarnou soutěž k desátému výročí
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, Správa CHKO Brdy, společně se spolkem …
AKTUÁLNĚ
Ve Středočeském kraji čeká výměna řidičáku přes 65 tisíc lidí. Vyřídit ji lze online během pár minut
Více než 65 tisíc řidičů ve Středočeském kraji si letos musí vyměnit řidičský průkaz. …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pes v rozpáleném autě, had v obýváku, bobr v přepadu. Příbramští hasiči řešili 31 zvířecích záchran
Zvířata v nesnázích volají o pomoc stejně jako lidé – a hasiči jsou u toho. V …
ZVÍŘATA
Legendární pochod Praha–Prčice slaví 60 let a láká další tisíce poutníků
Velký zájem o dálkový pochod Praha-Prčice, který nepolevuje ani po desítkách let, …
AKTUÁLNĚ
Speed Marathon už ve středu: Kde všude bude policie měřit rychlost?
Už ve středu 15. dubna vypukne každoroční bezpečnostní akce policie Speed Marathon, …
AKTUÁLNĚ
Šok v žebříčku kvality života: Příbram dopadla hůř než Ústí
Nový Index prosperity regionů 2026 ukázal, kde se v Česku žije nejlépe. Zatímco …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Středočeští hygienici prověřili 203 školních jídelen, nedostatky zjistili v 60
Středočeští hygienici prověřili v letošním prvním čtvrtletí 203 školních jídelen a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Přijďte zažít tmu v Brdech. Čeká vás večer plný hvězd i jedinečné atmosféry
Milovníci noční oblohy i tichých zákoutí Brd by si měli do kalendáře zapsat sobotu 18. …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Plameny u dopadové plochy Jordán: hasiči zasahovali u hořícího harvestoru
V pondělí ráno se odehrál dramatický požár těžební techniky v Brdech. Včasným zásahem …
FOTO
Z vody do běhu: kdo ovládl aquatlon v Příbrami?
Seriál Českého poháru v aquatlonu se naplno rozběhl a jeho další zastávkou byla …
SPORT




