Nové obchodní centrum v Příbrami otevře na podzim. Známe budoucí prodejce
NEJČTENĚJŠÍ
10. února 2023 (15:48)
Je to téměř tři roky, kdy portál pribram.cz díky svým zdrojům exkluzivně odtajnil situační plán fastfoodu KFC v Příbrami. Na jaře 2022 se redakci podařilo obdržet neveřejný plán budoucí stavby rychlého občerstvení Burger King v Brodské ulici a v srpnu téhož roku jsme zveřejnili venkovní pohledy. Nyní máme ověřené informace ohledně stavby obchodního centra v blízkosti STOP SHOPU.
Výstavba Retail parku započala tento týden, investor počítá s dokončením ještě v letošním roce. Informace pribram.cz potvrdil jednatel společnosti PORTIN invest Jindřich Kukačka.
„Po roce a půl příprav bylo vydáno stavební povolení na akci Burger King a Retail park v Brodské ulici ve stávající obchodní zóně. Investorem stavby je společnost RP Příbram, s.r.o., za kterou stojí investiční a developerská společnost PORTIN invest. Stavbu provádí stavební společnost WELKIN, která minoritně patří také do tohoto uskupení,“ řekl pribram.cz Kukačka.
Jak jsme již dříve informovali, otevření fast foodu Burger King je plánováno na září 2023. „Retail park bude dokončen na konci listopadu 2023. V rámci obchodního centra budou v nájmu obchodní řetězce JYSK, SUPER ZOO, HECHT, OKAY elektrospotřebiče," dodal Kukačka.
Samotná budova Burger Kingu bude již v létě zvenčí působit dojmem dokončené stavby, následně dojde ke zhotovení vnitřního vybavení budovy. Burger King bude o velikosti 222 metrů čtverečních. Investor počítá také s venkovním posezením, které bude v horní části fastfoodu směřované k drogerii Rossmann. Ve směru k Brodské ulici se vztyčí patnáctimetrový sloup se světelnou reklamou, kterou doplní další pětimetrový reklamní banner u samotného vjezdu. Na straně k Albertu projektant nezapomněl na tři osmimetrové vlajkové stožáry. V okolí celého objektu bude vysazeno osm vzrostlých stromů, několik keřů a okrasných záhonů.
Vjezd do Burger Kingu bude z parkoviště naproti hračkářství Wiki, výjezd pak naproti prodejně ProSpánek. Okolo celého občerstvení bude točna, podobná té u KFC. Pro řidiče zde také vznikne dvanáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy. Pro zákazníky Retail parku bude přímo před prodejnou rozlehlé parkoviště.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Realitní makléř: Zájem o nemovitosti zabily úrokové sazby hypotečních úvěrů
•Dodavatelé dál snižují ceny energií, nový tarif pod stropem nabídne i ČEZ
•Odsouzení v příbramské věznici si převzali pololetní vysvědčení
Další články
Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu
Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“
Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se …
ROZHOVOR
Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska
Státní veterinární správa (SVS) spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou varují …
AKTUÁLNĚ
Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu
HC Baník Příbram stojí před vrcholem sezony – prvním zápasem čtvrtfinále play off, …
SPORT
Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu
Kdo přišel, odcházel spokojený. Taneční večer příbramského Kiwanis klubu se v Podlesí …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami
Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda se vrací do Příbrami – a rovnou s jedním ze …
PR
Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení
Stavbaři opraví most na dálnici D4 u Dobříše, který vede nad silnicí z Dobříše na …
DOPRAVA
Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova
Terasa u Belvederu patří k ikonickým místům příbramského kulturního domu. Po letech, …
FOTOGALERIE
Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc
V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě …
AKTUÁLNĚ
Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji
Řidiči by měli být v jarních měsících na silnicích obzvlášť opatrní. Právě nyní totiž …
DOPRAVA





