17. 10. svátek má Hedvika
Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno

19. srpna 2021   (17:25)
Dalších 15 fotografií v galeriiNové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V rámci otevření byl pro návštěvníky připraven doprovodný program.


Město Příbram dokončilo celkovou revitalizaci dětského hřiště v lesoparku u Litavky. Náklady se vyšplhaly na necelé dva miliony korun, do této sumy jsou započítány i lavičky, koše a další běžný mobiliář, který technické služby vyrobily a osadily ve vlastní režii.  Hřiště se nachází u tenisových kurtů, naproti oplocenému výběhu pro psy na začátku lesoparku.

Starosta Jan Konvalinka na úvod poděkoval technickým službám, které se o vybudování hřiště postaraly. „Nápad na revitalizaci jsem dostal společně s ředitelem technických služeb Pavlem Máchou. Delší dobu jsme si říkali, že ačkoliv byl tento prostor ve špatném stavu, návštěvnost byla i tak vysoká. Vymysleli jsme základní koncept a dnes se podařilo nové hřiště otevřít,“ řekl pribram.cz starosta.
Před dokončením lidé na sociálních sítích diskutovali, zda bude místo kvůli vandalismu monitorováno. „Vzhledem k ceně nového hřiště uvažujeme, že zde vznikne kamerový bod,“ dodal starosta s tím, že by byla velká škoda, kdyby tak nádherné místo někdo poničil.
Před dokončením lidé na sociálních sítích …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Fotogalerie

Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno () Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (1) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (2) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (3) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (4) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (5) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (6) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (7) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (8) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (9) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (10) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (11) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (12) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (13) Nové dětské hřiště v lesoparku bylo slavnostně otevřeno (14)

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz