Nejsledovanější štědrovečerní pořad byla pohádka O vánoční hvězdě. Druhou příčku obsadily Tři oříšky pro Popelku a třetí byly Pelíšky
27. prosince 2020 (17:00)
Nejsledovanějším pořadem Štědrého dne byla premiéra pohádky České televize O vánoční hvězdě. Vidělo ji 2,68 milionu diváků starších 15 let. Je to 62 procent všech lidí, kteří měli od 19:00 hodin zapnutou televizi. Sledovanost premiérové pohádky na ČT1 byla téměř o čtvrt milionu vyšší než u loňské Princezny a půl království.
I na dalších osmi místech sledovanosti skončily pořady na ČT1. Druhou příčku obsadily Tři oříšky pro Popelku, vidělo je 2, 2 milionu diváků (podíl na sledovanosti 48,2 procenta), a třetí Pelíšky s více než 1,7 milionu diváků (podíl 48,7 procenta). Celodenní podíl České televize na sledovanosti v případě publika staršího 15 let přesáhl 52 procent, v hlavním vysílacím čase byl 59,6 procenta, uvádí ČT.
Na desátém místě skončil, stejně jako loni, podle serveru Mediaguru film Pretty Women na Nově, který běžel od 22:00.
Pohádka O vánoční hvězdě Karla Janáka zaujala nejvíce také dětské diváky, sledovalo ji 254.000 dětí ve věku od čtyř do 14 let, s podílem na publiku 59,2 procenta. Tři oříšky pro Popelku pak 198.000 dětí. Třetí v pořadí sledovanosti u dětského publika byla Šíleně smutná princezna se 167.000 diváky do 14 let.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
ČTK
ČTK
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu
Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze …
Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité
Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor …
Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov
V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za …
Zvířata
Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče
Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek …
Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný
Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované …
AKTUALIZOVÁNO
Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva
Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a …
Politika
Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram
Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní …
Nepřehlédněte
Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost
Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně …
PR
V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy
Ve středu krátce před šestou hodinou večerní přijali policisté na tísňové lince 158 …
AKTUALIZOVÁNO
Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů
Zastupitelstvo města Příbram se dnes schází k prvnímu letošnímu jednání. V jednacím …
ON-LINE PŘENOS





