13. 4. svátek má Aleš




Na zimním stadionu v Dobříši si zabruslíte zřejmě o jarních prázdninách

2. prosince 2019   (16:40)
Na zimním stadionu v Dobříši si zabruslíte zřejmě o jarních prázdninách

Hrací plocha dostane nové osvětlení a světelnou tabuli. V areálu budou rozšířeny zpevněné plochy



Po dvou letech čekání získalo loni město Dobříš dotaci na rekonstrukci zimního stadionu. Na konci února letošního roku bylo staveniště předáno zhotoviteli a v průběhu prosince by měly práce na stavbě finišovat. Po následných zkouškách a zkušebním provozu se počítá s otevřením pro veřejnost před začátkem jarních prázdnin.

Rekonstrukce zimního stadionu je rozdělena na čtyři etapy. Hlavním cílem celého projektu je snížení množství používaného rizikového chladiva a tím případných environmentálních rizik. Hodnota první etapy, která právě probíhá, je 29,3 milionů korun. Ministerstvo životního prostředí přispěje částkou 17,628 milionů korun.

První fáze projektu zahrnuje rekonstrukci technologie chlazení včetně celé hrací plochy. Stadion dostane nové osvětlení plochy i světlenou tabuli, mantinely a střídačky. V areálu zároveň dojde k rozšíření zpevněných ploch.

V následující etapě by mělo být vybudováno nové zastřešení, jehož odhadovaná hodnota přesahuje 60 milionů korun. Oddělení místního rozvoje města Dobříš nyní monitoruje dotační příležitosti. Dále je aktuálně připravována komplexní revizní zpráva o technickém stavu všech budov v areálu stadionu.
Po dvou letech čekání získalo loni město …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mir








Další články

Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR Žáci 2. ZŠ Dobříš si vybojovali postup do republikového finále Poháru FAČR ve fotbalu … ŠKOLSTVÍ Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Ještě před pár desítkami let bylo běžné, že lidé uměli pracovat rukama – opravit si … LIFESTYLE Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Příbramští, připravte se. Tentokrát jde o snídaně — a to je disciplína, na kterou má … ANKETA Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu … Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu … DOPRAVA Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, … ROZHOVOR Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká … ZAJÍMAVOSTI Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje … DOPRAVA Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ
Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz